Неначислени парти билети от колелото

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от krassimira на 15.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. krassimira

    krassimira Напреднал

    Защо като спечеля парти-билети от колелото на късмета те не ми се начисляват?
    ID 31583051
     
    esz102 харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Не съм сигурна какво питаш: 1) не се визуализират наградите, които си спечелила с парти билети или 2) твърдиш, че имаш спечелени парти-билети, които не са начислени?
    (Доста е въртяно днес, както парти, така и обикновени.)
     
    krassimira харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Два спечелени парти билета от парти билет има днес (2021-02-15 06:54:23) в този акаунт. И са начислени. Може да е имало някакво забавяне с визуализацията - но са влезли в инвентара ти.
     
    krassimira харесва това.
  4. en.101

    en.101 Прохождащ

    Не се начисляват спечелените парти билети от колелото на третия парти билет спечелих 2 парти билета ,но не се начислиха спрях да въртя рефрешнах играта ,но не се начислиха отново.Както прочетох и други имат този проблем ,но явно не се работи по него.Два парти билета ако трябва да се купят са 16 гулдена ощетяват се играчите много недостойно за БП. Моля за проверка и да ми бъде върната печалбата ИД 55138658.
     
    esz102 харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, няма губещи се парти билети, 2-та са начислени в инвентара:

    НаградаБрой оставащи наличниДата и час
    1x Д-р Стефан Рибов2916.2.2021 11:05:54
    2x Парти билет3016.2.2021 11:05:36
    8x Спец. тор на Мими2916.2.2021 11:05:27
    1x Купон помощна техника (12 ч.)3016.2.2021 11:05:15
    (Гледай таблицата отдолу нагоре.)

    С две думи - имал/а си 31, извъртял си 4, т.е. 31-4 = 27, спечелил/а си 2, т.е. 27+2=29. И толкова са и наличните в инвентара.
    Или по друг начин - след врътката, дала 2 парти броя оставащите не са 28, а са 30, т.е. 28+2, следователно всичко е точно.
     
  6. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Да не се начисляват парти билетите , които се падат от колелото . Преди няколко дена въртях доста колелото и парти билетите, които ми се падаха не бяха начислени освен ако не ги начислява след това по някакъв начин.
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Конкретно доказателство? Или конкретно питане? Искане за конкретна проверка?