Неначислени ТрТO

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .water. на 28.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Още вчера забелязах ,че нещо не е в ред при обиране и начисляване на ТрТО/ТО днес реших да записвам ще дам пример Крайбрежието на корабокрушенеца имам колиби 27х 119 320.01=3221640.27 31х 178980.02=5548380.02 и т.н. само това сумарно дава над 4319384 ТрТО ,които ми бяха начислени !!!????Да не говорим за останалите полета с декорации!!???Моля за проверка то ще изтекат разните му бонуси ,но дано имате начин да проверите ИД:49250882.
     
    koteto9 харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, такава проверка не е възможно да бъде направена. (Само ще отбележа, че ако обираш примерно 4 000 000 точки и към момента на обирането имаш примерно 40 000 000 000, то визуално почти няма да усетиш, че са добавени, т.е. че са станали
    40 004 000 000.)
     
  3. .water.

    .water. Адмирал

    О не специално погледнах прозореца отдолу на рамката пишеше си малко над 4 мил.точки това вече втори ден продължава да не ми отчита правилно точките във фермата и на бахама. Ще ви помоля да предадете за този проблем и евентуално ще очаквам отговор .Утре ако продължава така ще опитам да направя снимка.
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .water., меродавно е показанието в горното меню, в индикатора за напредъка в нивото.