Недоумение

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Dragonj120 на 6.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Dragonj120

    Dragonj120 Подрастващ автор

    Реших да поздравя актуалният водач на листата ТОР 1000 , но с изпращането на съобщението ми изписа , че такъв играч не съществува !
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Копира му ника или го преписа? Случва се често да се комбинират букви от различни езици за създаване на уникален ник.
     
  3. Dragonj120

    Dragonj120 Подрастващ автор

    Преписах го - явно това е грешката ми.
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    да не пропуснеш и БГ играчите,Тинката е все там и да не го поздравиш няма да забележи xD
     
  5. monkey100

    monkey100 Стажант

    О , Торнадо и ти не спиш ! Майтап , майтап ,ама идеята е супер ! Поздравявам всички български играчи и им желая здраве , радост и приятни часове по нивите и в реалният живот !
     
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз никога не спя,следя развитието на топът,надявам се да се появят хора от старата гвардия но ги няма...поздравявам всички участници българи и разчитам на доста класирали се във 100-те места на състезанието.!
     
    Zlobara и Valkaaa76 харесват това.
  7. didinko1

    didinko1 Стажант

    Трябва да си магьосник,за да успееш в състезанието!
     
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Поздравявам Торнадо ! В челната петица на ТОР 1000 имаме наш фермер - честито Торнадо !
     
    -sindi9-, desi232, Торнадо73 и още 1 човек харесват това.
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Мерси да уточня фермата на моята партньорка в играта е една позиция зад мен тъй че БГ фермери се наместиха напред :)
     
  10. desi232

    desi232 Посланик

    поздравявам торнадо и munci1991 ,торнадо следващия път дано 1 място да стигнеш и не трябваше да се отказваш,не им обръщай внимание да си пишат каквото си искат,яд ги е че не са влезли в топ1000
     
    ZORBA13 и Торнадо73 харесват това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Има много български играчи, някои от които явно не искат да се показват в класацията, други ги знаем, поздравявам всички, български играчи, осмелили се да се борят и катерят по стълбицата, независимо от положения труд - ресурси, сеене, време, похарчени лалогулдени и реални пари...Браво на всички!
     
    tanyamery, sashka_9800 и desi232 харесват това.
  12. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Поздравления за всички български играчи влезли в ТОП1000. Моите искрени поздрави специално за ТОРНАДО73 - ти се доказа не само като добър приятел, но и като човек, който не е само на думи , а и на действията. Продължавай все така.
     
    ZORBA13 и -sindi9- харесват това.
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    мерси за поздравите,умиране има спиране няма,як и бунак и малко луд това ми е визиткатаxDпоздрави на всички участници и по специално на БГ играчите:)
     
    ZORBA13 и Valkaaa76 харесват това.
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И аз поздравявам всички БГ играчи включили се в надпреварата.
     
    lion8080, ZORBA13, desi232 и още 1 човек харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    След като изтекат още 42 часа ли ще разберем, кой печели котешкият конкурс във фейсбук ?
     
  16. desi232

    desi232 Посланик

    май така се очертава,ще се разбере
     
  17. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

  18. desi232

    desi232 Посланик

  19. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Там е написано.
     
  20. desi232

    desi232 Посланик

    никъде не можах да го открия и е на английски, а преводача на страницата ми нещо липсва
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.