Небесна градина

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от chaikatabs на 28.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Да има/изкача бутон за автоматично обиране на всички облаци, когато акаунтът има всички опции на помощната техника.

    Осъществено!
     
    Последно редактирано от модератора: 15.3.18
    -niksan-, pomosht5, mite63 и 2 други харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Подкрепям идеята,10 минути не ми стига да обходя небесната градина,да ги активирам.
     
    sinsi88, sladost89, -helixme4o- и 2 други харесват това.
  3. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Тази градина вече стана много трудоемка, цъкни ляво,дясно в средата, и страниците станаха много. Не може ли да се съберат повече редове на страница, да се намали големината и цъкането да става на едно място, или поне по-близко едно до друго
     
    -helixme4o-, mite63 и kismit харесват това.
  4. didinko1

    didinko1 Стажант

    Това идея е страхотна и ако се осъществи,ще е чудесно!
     
    черешка харесва това.
  5. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    За да има промяна,трябва да има по-широк отзвук, но явно на хората им харесва да цъкат непрекъснато...
     
    neli_anito харесва това.
  6. Скарлет

    Скарлет Прохождащ

    тези умници най-малкото което могат да направят е да сложат поне онези асансьорни бутони от ляво да са близо до зелените кръгове. Като гламав бяга пръста ми по тъчпада:mad:
     
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В бюлетините на продуцента пише , че се предвижда да пуснат точно такава функция. Нека си пожелаем само да се реализира по-скоро !
     
  8. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Каква функция?
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Автоматично обиране на редовете.
     
    -helixme4o- харесва това.
  10. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Бреей,то пък ще вземе да стане...
    Дано да е по-скоро!
     
  11. didinko1

    didinko1 Стажант

    Надявам се, да се осъществи предложението!
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И аз съм за.Също имам предложение за актуализиране на наградите на някои редове от небесната градина и по точно за първите редове когато бе въведена в играта.Има редове с по 5,6,7 дори 10 предмета в тях,а наградите в тях са просто смешни.
     
    пионерче, georgiev, Мариана07 и 2 други харесват това.
  13. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Дето смешни, ами какъв труд сме положили...
    Това с брането на небесната градина с комбайна е супер, но също да може и да се сортират по часове тези редове. Имам 25 страници, някои от които ще са ми празни завинаги. Може ли да с скрият по някакъв начин! С комбайн или без.
     
    nefertiti и milkoga1 харесват това.
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Така е.Може и да се помисли за някои редове отново да бъдат пуснати за спечелване.
     
    lion8080, пионерче, черешка и 3 други харесват това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    дори предлагам след като имаш всички опции,да се обират автоматично с изключение на редовете които дават бонуси
     
    sinsi88, sladost89, Мариана07 и 2 други харесват това.
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ми то това го дъвчем от сума и време и резултата до в момента е някакъв умрял таймер....
     
    lion8080, пионерче, georgiev и 3 други харесват това.
  17. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Да и при това им е приоритет НОМЕР ЕДНО според продуцента;) Сещайте са кога ще да има риф, менторство и всичко друго обещано.
     
    Мариана07 и Valkaaa76 харесват това.
  18. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    бай Василе ние ментори немои да станем оти вече сме професориxDxDxD
     
    bayVasil харесва това.