Намалете темпото, БП!

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от joujoujouj на 27.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Съгласни ли сте да се намали месечния брой на временните събития?

  1. Да

  2. Не

  3. Все едно ми е

Резултатите са видими само след гласуване.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. БашФермер

    БашФермер Генерал

    аз имам спомен и ако не са изтрити темите, защото повечето негови неща или такива свързани с него са изтрити, мога да покажа. най-прясно ми преди да го баннат когато беше казал, че всички сме прости потребители. да, такива сме, но от неговото писание доста осезаемо беше, че не говори за обикновени потребители, а баш за прости и тона му беше такъв, а тя домъкна със себе си тълковния речник да ни обясни ;)
     
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Може, за това написах "май". Българският език е богат, някой разбират едно, други друго, за това си трябват речници, което вече е една друга тема.
     
  3. БашФермер

    БашФермер Генерал

    то ясно, че може да се напише едно нещо по 100 начина, наистина ни е богат езика, обаче има значение тона и контекста, в който се казват, нали? и когато си груб, като тук дето е драскал, нападаш, обиждаш и кажеш на всички, че са прости потребители как да го разбираме? като потупване по рамото или като допълнение към цялата помия?
    не ми се спори, прекалено рано ми е. той и сам, без да се намесваме ние, си показва колко пари струва и колко е гневен. постъпките и постовете му се виждат от всички.

    там бяхме прости, тук сме лигави. очаквам тълковни речници, защото пак може нещо да не съм разбрал правилно.
     
    Последна редакция: 15.6.18
    sm0uk3r71 харесва това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Всички знаем, че ти е слабост, аз лично гледам на него от към пъстрата му страна - свят широк, хора разни...
     
    milena7004 харесва това.
  5. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    А сега се извини на Mуши, Баш :)
    Няма смисъл да търсиш, спомням си случая. Аз бях писала и стоя за думите си. От контекста личеше, че не е искал да обиди. Независимо от намесата ми, както виждам, неточно използваната дума е довела до неправилно тълкуване и конфликт.
    Колкото до това, което е написал сега, не смятам, че се отнася за мен, просто го игнорирам.
    Не мисля, че е адресирано и към теб, ти не си такъв човек. Не разбирам защо се палиш и му обръщаш внимание.
     
  6. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Аз не съм Баш-но ще си кажа мойто мнение-такива негативни личности не бива да бъдат издигани на пиедистал-ей за това понякога аз не се сдържам:mad:Мине се не мине-като китайски шаблон току се заяде с някого или просто обижда по някакъв начин играчите без конкретно име ,само защото някаква идея не му е харесала и смята че само неговото мнение е правилно!Съответно после си чете коментарите-е да му имам и забавлението аз.Досадно е вече,даже и да ги подминаваш:p:wuerg:А че събитията трябва да се намалят е наистина наложително-като матрица ги бълват и става безинтересно понякога.Има една поговорка-Едно да е,ама като свят.Трябва да му се направи отделна тема за него-та който иска да го чете.Например"The World to Karakondjo-what happened whit your favorit farmer today"-да си коментира,да пиши каквото си иска и да не блокира темите-че понякога забравяме за какво сме я започнали и току я затворят:pПък който иска да си му е почитател-решението си е негово.......:)xD
     
    Последна редакция: 15.6.18
    kakata13, amira, dedoto и още 1 човек харесват това.
  7. БашФермер

    БашФермер Генерал

    баш към мен си е - Мотото ми е "всеки ред в повече - пирон в ковчега на б. ф - б.ф. е баш фермер. и не, че съм се обидил, няма и да се, обаче ми омръзна тия пирони да ги развяза вече повече от 6 месеца.
    колкото до темата, ще търся, ако е изтрито ще попитам и админ, но съм сигурен, че муши писа там. запомнил съм я ще ти кажа от кде. от как тоя почна да ми забива пироните и взех да го ям муши не веднъж мина да ми направи забележка колко съм лош, колко сме нетолерантни всички и т.н.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  8. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Конжи отдавна не чета и няма как да ме засегне.Предполагам, че търси внимание, макар и виртуално.
    Хей, човече я се спри и за бумеранга се сети !!!
     
    -georgi88- и -niksan- харесват това.
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    проверих, не е писала, затова се извинявам....явно там е пропуснала, за разлика от другите теми, в които размахва пръст за да го пази, обаче поне видях, защо пак съм й се издразнил и защо имах спомен че и там ме ядоса. ти си минала да обясниш как не ни е обидил, а тя е минала и е харесала само твоя пост, щото ние всички коментиращи там сме прости и сме разбрали всичко грешно. но както го беше казал той определено простите не бяха обикновени ;)
     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    там е проблема при теб и не е от днес8)
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/допълнителни-полета.16222/page-2
    ей, на, пак жанета, муши за друго беше ма сигурно е изтрито нал ядаахме бана тогаваxD
     
    Последна редакция: 15.6.18
  12. БашФермер

    БашФермер Генерал

    абе помня аз, че ми се кара тя по повод него, как сме го нападали и тем подобни ама нямам време да го търся сега, че имам работа, но съм сигурен в това, защото не за пръв път я викам да го дундурка или да го позабърше като се е наакал. аз без да има за какво няма да я викам.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  13. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Ми кво чака тогаз-за домашно да издаде амнайсе иляди тълковни речници за за езика на Конджи та да моем да ги ползваме кът читем я-ай паа да се върнем у школото -готино занимание яxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    kalin4eto77 харесва това.
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    и кобрелия веднъж виках да си види булинга, дето обвини нас, че го практикуваме върху него....та тях двете съм викал, няма да е случайно тая работа....ама както и да е, тръгна много встрани тая дискусия, но кво се очаква от лигави потребители в крайна сметка :D
     
    ..koni.., kakata13, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  15. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    По желание на автора.
     
    kalinamalina1983 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.