Намалете темпото, БП!

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от joujoujouj на 27.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Съгласни ли сте да се намали месечния брой на временните събития?

  1. Да

  2. Не

  3. Все едно ми е

Резултатите са видими само след гласуване.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    KARAKONJO показа, че от дума разбира ( мълчи! )
    Фермерчета, апелирам - да го оставим на мира! ( от опит глава не боли :) )
     
    amira, Zlobara, -georgi88- и 3 други харесват това.
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Много моля, никакво 10 ниво не съм. Вчера чукнах 98-о.
     
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да да оставяме го на мира, а той отново глава надига xD
     
    FrozenKiss, -georgi88- и -niksan- харесват това.
  4. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Твърдо ДА ! Според мен макс 4 събития на месец в основната и 2 в Баха. Иначе на олигофрени ни направиха. Даже полубога няма време за провопис и правоговор, а пък Муши е разцентрована при сметките...И ко ша праим сега ний ? Спукана ни е работата - ще трябва да пишем и смятаме сами ! Въй-й-й-й:cry::cry::cry::cry::cry:
     
    FrozenKiss и -georgi88- харесват това.
  5. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Абе то колкото вдигаме врява да намалят събитията-те толкоз ги увеличават -лакомия брат-ако може и по 15 всеки ден шъ ги напраят>:(:cry::cry::cry:То май вкеки сам трябва да си слага френа.Верно че се изпускат награди -ама напоследък нямат и стойност.:pКат ти писне да смяташ-пий две малки за загрявка и ще видиш как числата сами ще се подреждат и нема да ти пука за евенто на техно величесво БПxDxDxDxDxDxD
     
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    именно ревем да намалят темпото а играем всеки един евент още не е почнал а ние сме го и завършили докато е така няма да се намалят а все повече и повече ще стават, ето аз например от 2 години не бях пропускала играех всички, но от 2 месеца поне 5 отказах да ги играя може и повече да са наградите не си струват дори и менажерия да разбутам не да си играя почасово да сея много моя съседи се отказаха отдадоха се на релакс както и аз и не се знае дали и утрешния ще играя - селекцията ако е като предходната и тя ще е в списък черен докато няма промяна ще е така за тези безумни бройки който се искат и да ми дава ред който дава по малко точки и от една баница няма да ги играя. П.С дори ми е много по добре така то било голям кеф да мързелуваш
     
    dedoto и -georgi88- харесват това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    това с френото отдавна го правя и аз както опоменах по нагоре но не само аз и ти да го ударим тук се иска глас народен:mad:но за големият брат нашият глас народен е глас в пустиня
     
    -georgi88- и dedoto харесват това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ако броим и фермерската купа събитията са 7, без нея са 6. 2 събития на острова - лабниринт и риф и 4 на фермата - фрапе, работа 101, зарчета, Релакс във Фермата. Какво само писукате?
     
    Последна редакция: 14.6.18
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Като гледам ти не се оплакваш че са много.да ти пуснат на теб специално по 1001 събития в месецаxDxD
    На мен не ми пука защото вече почвам ,да си избирам кое да играя,започвам ги и ако видя че мога да го изкарам го играя до край.
    Не се ядосвам ,вече гледам и наградите да ми харесват,тогава се замислям да ли да го играя;):)
     
    kakata13 и dedoto харесват това.
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    То защото не са много и затова всичките ги завършваш докрай нали? xD
    Малко са му, трябва още. Не го ли виждаш какъв е оптимист и каквото е започнал всичко кара до самия му край. xD
     
    БашФермер, dedoto и -niksan- харесват това.
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не съм ги завършил защото не съм си махал дръвчетата и оборите от полетата. Ако ги махна и оставя голо поле вероято и ще ги заърша навреме. Ако ползвам сор и супер сор сигурно и още по бързо. Ама съм скръндзав и ги позлвам само за разсяване, няма да дам на някакъв си козодер 200 хиляди за 100 броя лоайненца. Мотото ми е "всеки ред в повече - пирон в ковчега на б. ф." Това ме крепи да искам да завърша когато има ред. Когато няма не ми пука.
    Не съм лигав като вас и никога няма да кажа "тея награди са мизерни, тоя ред дава някакви си 10000 точки, не стигат и да си издухам носа". Радвам се на всичко. И ред даващ акита да измислят и него ще гледам да спечеля!
     
  12. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Айде, ако обичаш, без обиди към другите! Щом за 8 години си на 98 ниво, значи си герой! Радвай се на успехите си и бъди щастлив от твоите постижения, а че другите се борят за общото благо, то е ясно,че това те дразни. Само те моля да не обиждаш!
     
    kakata13, БашФермер и tani1980 харесват това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Караконджо, колко пъти трябва да те наказваме, за да си вземеш поука от писанията си?! Тук се пише, може да се изтрие преди да бъде пуснато, прочитай си написаното преди да го пуснеш, дръж се като възрастен в крайна сметка, нищо че играеш и се радваш като дете, позволено ти е. Не е позволено да пишеш подобни епитети към съфорумците си!
     
    tani1980 харесва това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Тия пирони в ковчега на Б.Ф къде си писал пак беля си търсиш не кълни така човече, че оня от горе гледа и какво като си го съкратил знаем кой визираш
     
    БашФермер харесва това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не е клетва туй, а моя перефраза на един комунистически лозунг срещу Рейган и САЩ от Татово време. :)
    Аз се чудя като имате работа, реални градинки, семйства, деца, мъже/жени, къде сте тръгнали игри да играете.
    Игрите без значение браузърни или не са за хора със свободно време, не със семйтва и ангажименти.
    Ако трябва да избирам между 12 часова работа на смени, или 8 часа всеки ден, и за работата да си жервтвам времето за игри или телевизия - естествено че игрите са на първо място.
     
  16. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    То май тъз сутрин трябваше предварително да ти тегля секирата та да ти държи влага и да не си позволяваш да обиждаш всички играчи....Мери си приказките от тук нататък Караконджо!Лошо ти се пише ако още един път си позволиш да обиждаш-ще искаме да те накажат и да не можеш да участваш във форума -поне за година -две.Ти за къв се мислиш бре та си позволяваш такъв език?>:(>:(>:(>:(Ай млъквай там-че на много хора им писна да ти четат простотиите>:(>:(>:(>:(>:(Аман от такива като тебе.Научи се да общуваш нормално с хората,а не да се държиш като слон в стъкларски магазин!!!П.П.На б.ф ще забиеш пирони кога от крокански жаби започнат да излизат селектирани летящи телета ;):pxDxDxD
     
    Последна редакция: 14.6.18
    БашФермер и dedoto харесват това.
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    оф.............. на б.ф. много вода имаш да поливаш, докът земеш да му биеш пирони , ма щом ти е фетиш лошо няма, сънувай летящи жаби8)е щом казваш, мож да сме лигави, но си почистваме отдире си за разлика от теб, а и всеки на шарено не се радва и за там си трябва талант8)
     
    БашФермер, tani1980, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  18. БашФермер

    БашФермер Генерал



    няма да коментирам, защото е безсмислено. този човек е непоправим. не се спря! всеки втори негов пост е обида или към някой играч персонално, или към всички тук. любимото му е да слага под общ знаменател, а той е златното изключение. не може да ме учуди вече с нищо. помията, която бълва всекидневно няма да стихне, той така разнообразява и още по-лошото е, че това е единствената му "нормална" комуникация с други хора покрай игрите. не веднъж е казвал кои са приоритети в живота му и определено човешките взаимоотношения, комуникацията, реалността не са сред тях. та, той няма с какво да ме учуди, но пък за времето, в което не спира да блещи глупости няколко потребители тук ме втрещиха като се застъпват за него многократно и го защитават. от какво? никой по никакъв начин, за пореден път, не го е закачил, а той подкара народа пак по домова книга. Муши ти си един от тези хора, за които пиша. ела пак да го защитиш и да ни обясниш колко точно сме нетолерантни!!! колко пак сме лоши и как го нападаме без причина!

    няма ли кой да му прасне един пожизнен бан и да се свърши тая мъка?!
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    В интерес на истината нямам спомен тя да го е защитавала по отношение на езика му, а май единствено по отношение правото му да си цъка, както му душа сака. По едно време всички се надпреварваха да му обясняват как е "правилно" да се играе, което и според мен не беше редно, особено на човек, който не търси съвети и помощ. Така или иначе, в тази дискусия няма да влизам повече, нека тя сама ти отговори.
     
  20. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Добро утро! Виждам нещата тук са потръгнали в обичайната (неправилна посока)...и не говоря за вота...не разбирам кому е нужно това?! Защо трябва всичко и навсякъде да бъде опорочено и да загуби истинския си смисъл? При така създадената ситуация, искам да помоля темата да бъде затворена (жалко!), ако няма вариант да остане активно само гласуването.
    И не изтривайте изказаните мнения, няма нужда проблемите да се "замитат", а да се разрешават!
    ПП: Караконджо, колко наивно съм вярвала, че можеш да се научиш да "държиш езика зад зъбите си"...!:(
     
    milkoga1, dedoto, scaregrowII и още 1 човек харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.