Намалете темпото, БП!

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от joujoujouj на 27.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Съгласни ли сте да се намали месечния брой на временните събития?

  1. Да

  2. Не

  3. Все едно ми е

Резултатите са видими само след гласуване.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. nik76112

    nik76112 Напреднал

    ДА
     
    shiky харесва това.
  2. riomde

    riomde Активен автор

    ДА
    Би било добре.
     
    shiky харесва това.
  3. Dobeva

    Dobeva Подрастващ автор

    Не само временните, и постоянните ми идват в повече :mad:
    За забавяне на темпото съм!
     
    shiky, joujoujouj, -georgi88- и още 1 човек харесват това.
  4. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Да. Добре че пропускам някои събития или ги играя от тук от там, че да мога да сколасам да си отгледам нещо и да си попълня запасите в склада. Прекалено много събития започнаха да се натрупват напоследък. Безумни бройки растения и изскачащи за събиране се изискват, а пък съответните награди, много често не съответстват на вложените материали да ги вземеш. От никъде не падат ЛГ в нормални количества, че човек да се отпусне поне малко. За сметка на това техника, СХ, СТ, стръкчета-мръкчета, тайнствени обори... всичко смуче ЛГ. Що не си спомнят, че има и мъхнати пенита в тая игра за тези неща? По-старите куестове в читалището даваха като награди ЛГ. От години няма нормален нов куест, който да дава дори един ЛГ!!! Най-голямата безсмислица - кустовете за Бахамата, които се запълват с растения, животни и продукти от нея, като награда раздават звезди вместо златни банани! Явно за да се харчим за тях на разпродажбите им. БП не са благотворително дружество, но друсането за пари стана вече прекалено нагло и изморително.
     
    shiky, kakata13, -niksan- и 2 други харесват това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Разбира се, че всеки сам решава да изнемогва, или да се забавлява.
    Прескачам не евент и два, това е моята игра.
    И не приемам мнението за заяждане, не искам да наложа свойто виждане.
    Щото ако бях решила така, то изборът (горе) щеше да е между "да" и "да".
    Но уважавам всяко чуждо мнение и всяко индивидуално взето решение.
    Това обаче виждат моите очи и мисля - БП много прекали...

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?bp-calendar/&year=2018&month=2&action=prev
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?bp-calendar/&year=2018&month=1&action=next
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?bp-calendar/&year=2018&month=2&action=next
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?bp-calendar/&year=2018&month=3&action=next
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?bp-calendar/&year=2018&month=4&action=next
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?bp-calendar/&year=2018&month=5&action=next
     
    shiky, sahara83, DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    как може някой да гласува с не или трябва да си мазохист или на ниво 10 и да не знае какво го чака и в читалището а може би е само на цъкалета и не го боли колко евента ще има в месеца дали един или 21 все му е тая
     
    shiky и .TAINNA. харесват това.
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Хайде да не критикуваме мнението на хората и без епитети кой какъв е всеки има право на мнение и то трябва да бъде уважено!Никой никого не е накарал насила да играе кеф ти е цъкаш не ти е кеф прескачаш индивидуално всеки преценява за себе си как ще си развива играта и кое му е с преоритет.И аз се изумявам на нагъчкания календар и се дразня обаче истината е,че без пари никой няма да се занимава да поддържа една игра ,за да си цъкаме ние .Зора беше да пропусна един път събитие от там насетне стана много по лесно,че и ми хареса.Играта си има опция и без да влагаш реални пари цъкаш си на ръка играеш евент да ти се падне някой обор или дръвце можеш да си произвеждаш мармалади имаш безплатен разсадник за семена и т.н..сега ,че искаме да имаме екстри ами навсякъде се заплащат допълнително.Едва ли някой тук ходи на работа за спорта нали?всеки чака да му се заплати така и хората занимаващи се с играта,а те няма да изкарат пари като садят марули ами като измислят събития цъкалета любимци ,за да развържат кисийките на потребителя.
     
    Кобрелия и fermer4etoo1970 харесват това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ами аз, като единственият представител на небесните, или полунебесните все още селения съм гласувал с не!
    Нямали сте били време да играете, нямате 15 минути на няколко часа да оберете 6 полета на ръка.
    А да разтягате локуми имате време.
    Много пък сте капризни, Техника им се прищяло, лалогулдени, торове, незнам какво. За по-големи богове и от мен се имате май.
    Нямало било кувстове с лалогулден - как да няма - всички за селктиране - без новия за пепрудите дават обилно количевство гулдени. Аз още не съм ги взел и си ги имам в очакване. А и да ги взема - няма да ги похарча за безполезна техника.
    А за куестовете в читалището - никой не е казал че трябва за 5 мин след появата да са завършени. Може и след 10 години ако играта я има да ги завърша.
    За саденето на култури между куестовете - за какво ви е. Аз сега произведох 1 тропиекса колада кат я пусна на пазара ще се нагуша с кнтаж ще си купувам по 200 семенца от разсадника с дни. За какво да ги садя за 10 дена ще съм се сдобил с 2000 бройки а като отключа до 300 броя ще имам още повече. За какво да се бъхтя да ги отглеждам. Благодарение на реда даващ 400 точки опит качих спа-то почти без да произвеждам. Дори нямам нужда да отварям руните даващи повече точки.
     
    Последна редакция: 4.6.18
  9. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    xDxDxD Добре завърнал се!
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    почнаха теориите и съветите от КараконджолxDxDxDxD
     
    dedoto, kakata13, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  11. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    свърши почивката :D:D:D Ама като го гледам как почва може и да му я удължат:D
     
    [[Fermerkaa]], ..koni.., dedoto и 3 други харесват това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ха, добре дошъл хахах.....................xDxDxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Добре че има хора дават по някой лев,ако караме всичките като караконджол ,да не даваме,до сега екипа ,да е умрял от глад и до сега играта да не съществуваxDxDxD
     
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Те там на запад парите за нищо ги нямат, сигурно ги ползват вместо тоалетна хартия.
    Кой знае какви мезионети, вили и къщи са си изградили за времето на съществуване на играта. Само от продажбата на китайците екипа 100% се е нагушил с кинтаж. Имам в предвид немския екип, локалните екипи е ясно че кучета ги яли.
    Така че нито са се сврели под някой мост, нито ходят гладни и жадни, чорляви и дрипави, та да ги съжалявате и да си давате парите.
    То и Нетфликс се опитва да пробие тука, ама няма много балами кат на запад да плащат за нещо, дето ще си го имам без пари. Да бе да.
    Колко пари харчиме ние за храна само - повече от 50% от парите които се изкарват, колко харчат на запад, та да отделяме пари за игри и тем подобни лиготии.
    Пък и даже в евро цените пускат все, едно не знаят, че има места дето не харесват или не ползват евро и си държат на тяхната си валута.
    Така че ще видят пари специалано от мен кат цъфнат налъмите и полетят розови слонове в небето.
     
  15. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Мили (полу)Боже, не така!
    Влизаш ни с бутонките в игра :(
    Преди да се изкажеш помисли,
    върху изказа поработи!
    Не дразни колегите сега!
    ...ето, гледам и админ как прелетя...
    и ще хлопнат катинара,
    а темата отдавна дъвчем - жилава и стара...
     
    milena7004, -dd76-, dedoto и 7 други харесват това.
  16. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Мир и затишие бе до вчера,но мили боже що не задържа при теб малкия си наследник-KARAKONJOxDxDxDДобре дошъл отново KARAKONDJO ,но този път наистина мисли преди да пишеш ти-защото бана на някой админ този път наистина ще те сполети.Ай ся по кротко с дървените хвалби и изказвания:p;)xDxDxDxDОтносно темата аз също гласувах с Да.Иска ми се старото темпо от преди години да се върне.Имаше време за всичко,а не като кега да пропускам.:cry:
     
    Последна редакция: 4.6.18
    .TAINNA. харесва това.
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    xDxDxDxD
    Оле-мале...де го чукаш-де се пука, дет казали хората...Той милия (KARAKONJO) просто е вечната опозиция, ако идеята беше да се увеличат събитията, той със сигурност щеше да е против и да изговори едни умотворения...
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  18. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Това "тропиекса колада" предполагам трябва да е тропическа колада, която на моя пазар се продава по 520 000 - 550 000 мп бройката. Ти сигурно си 10-то ниво в играта или на твоя пазар се продава въпросната за 20 млн мп бройката.
    o_Oo_Oo_O
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  19. Doremi

    Doremi Старши болярин

    "Ами аз, като единственият представител на небесните, или полунебесните все още селения съм гласувал с не!"- при такива възможности, очаквам скоро да си на ниво 300. И за бахама - 600.
    "Приземяване, приземяване, приземяване!"
    Божествата и на тъмно виждат, ти що така не забелязваш как изписваш думите, понякога е голям зор да те разбера.
    А ти като единствен, трябва да си перфектен. Да има основание за почитание все пак.

    По темата- ако няма нещо наистина специално в наградите, едва ли ще се навия. За някакви обори и дървета или други мижитурки - вече не. Особено пък за призрачните стръкове, дето само върби излизат. И без това ме напълниха с такива нафталинени неща, които са абсолютни боклуци. Преди писаха - "за последен път в играта" - еди какво си, после след време, пак чушката люта, пак в манджата.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Вместо тропическа колада използвам пъпешова магия която ми пада от небесен ред която дава пак 3 бройки повече но е само за фермата но пък е без пари.Ако сложат още един слот диамантен,да можеш да ги слагаш и двете неща ще е супер:)
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.