Належащи промени

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от pineapple87 на 21.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Гайденов

Гайденов Подрастващ автор

ползата е, че не всеки иска да седи с ника си до края на играта
    друга полза е, че само ти ще си знаеш ника, с който се логваш.

да питаме играчите в другите игри каква е ползата от нещо, което там го има, тук го няма?

2. Кобрелия

Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

Виж сега, ще се опитам да съм тактична: не винаги сварвам да отделя време за фермата и форума, камо ли да правя анкети по други игри. Тук удари на камък.
    Не всичко, което го има по другите игри трябва да го има и тук. Пример ще дам с мултиакаунтите.
    Не виждам и голяма подкрепа в нашия форум на идеята, тя няма да доведе до подобряване на самата игра, нито ще даде напредък в развитието ѝ като игра, като ферма, като стратегии и други. Наистина има много по наложащи промени и тук мисля, че ще се съгласиш с мен:)

[[Fermerkaa]], pepa551, dedoto и 2 други харесват това.
  3. Гайденов

Гайденов Подрастващ автор

и аз ще гледам да съм тактичен
    напълно съм съгласен, че нямате време да отделяте за играта и форума
    доказателство - на ПИТ-а през април питах за неоновите кукувици и анаконди,
    на ПИТ-а през юни ми отговорихте, че за следващия ПИТ ще се проверява. Така, че вярвам на 100%.

аз не те карам да се съгласяваш с мен, искам само да изпратиш предложението ми за никнейма...

не виждам да пише, че ми трябва нечие одобрение

4. scaregrowII

scaregrowII Изключителен талант

Вярно е,че жегата е голяма,но определено не е влияе на Кобрети ,а на някой,който напълни две страници от темата с мрънкане,че не си харесва никнейма. Доста егоистично е с това да занимава- екипа на форума, БП, и другите играчи.
    Кобрети бе доста тактична и възпитана за да не каже направо,че това е: ненавременно, безсмислено, че не е подкрепено от другите играчи.Че играта има други,много по-големи проблеми от някакъв никнейм. Е,Аз го казах.И съм на хладно....
    И понеже стана въпрос за други игри и форуми! В друга игра и форум, админа щеше да каже ,че предложението не е актуално и подкрепено от други играчи и при продължаващо мрънкане, щеше да последва почивка от форума /на хладно/ Бързо и без много обяснения!

[[Fermerkaa]], .TAINNA., dedoto и 4 други харесват това.
  5. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

надува гайдата човека. Пълни темата с безсмислени предложения и гони вятъра, напъва се да изпъкне, но май на всички ни писна от тази гайда :(:wuerg:>:(
    Ще спрем да го четем, игнор и мълчание :p;)
    Няма го Баш-а да го зачеше xD

6. .tsoni.

.tsoni. Стажант

Твоите постове половината са пълна глупостxDxD:cry::cry:
    Защо мислиш че трябва да ги четем.Пълниш форума само с тях.:cry::cry:
    Щяла си да ходиш на почивка и тем подобни глупости.Пиши им на лично на съседите си.:pxD

mimi123123456 харесва това.
  7. Кобрелия

Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

Добро утро!

Виждам, че няма да се получи.
    Ще бъда кратка и ясна: Цитираното от теб "веднъж седмично се преглеждат" означава, че се пресяват предложенията.
    Даденото предложение не е в подходящото време.
    Можеш да пишеш на Съпорт и да опиташ отново. И да, одобрение ти трябва - на форума.
    Аз се съобразявам с мнението на болшинството на форума и то засега не подкрепя твоето предложение.
    Моля за извинение!:)

А що се отнася за питането ти на ПИТ - ами, обърнала съм му внимание все пак, нищо че никой друг не ти е отговорил. И най-важното - предадено нагоре:)

.TAINNA., kakata13, pepa551 и 2 други харесват това.
  8. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

подигравките ти са неуместни. Де да бях на почивка ... в болница бях драга. Дано на теб да не ти се налага ;)

Предлагам да затворим безсмислените спорове тук. Който иска да предложи нещо, да си отвори тема с конкретно искане и с гласуване. Тук темата е изчерпана :)

Последна редакция: 17.7.21
    kakata13 харесва това.