Надпревара във Фермата-липсваща награда

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от sashka_9800 на 21.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    Може ли да ми кажете дали има проблем в играта ? Вчера предадох необходимата стока на задача 4 от куеста "Надпревара във фермата I" , но от наградите в склада ми липсва загадъчен обор , а в същото време работилницата на платна е в склада!
    Имам и друг проблем , когато заредя разплодник вечер , на другия ден всичко липсва - разплодникът е празен.
    sashka_9800 ID: 29757735 :)
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    наградата е начислена,но в нея няма загадъчен обор.
    Едната награда е с картинка[​IMG] като задържиш мишката излиза пояснение "Надпревара фармерама 2".Може да погледнеш таблицата за кестта-Куестовете в читалището.
    43000 ТО
    25000 МП
    6 Звезди
    1 Работилница за платна
    1 Отключване на втория куест

    Последния разплодник зареден вчера е в 23:53:15 и е обран в 21.05.2015, 00:39:52 получено е Къдрава кукувица.Следващо зареждане е направено тази вечер 21.05.2015, 18:03:47 .
     
    Последна редакция: 21.5.15
  3. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    Благодаря ! Проблемът с разплодника не се получи сега, той се получава от време на време .
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.