Няколко идеи

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от *GRACIELA1616* на 14.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. *GRACIELA1616*

    *GRACIELA1616* Младши експерт

    1. Да може да се закупува допълнителен слот за бонуси.
    2. Да може да се поставят продукти от по-нисък бонус на по-виско: примерно продукт от златен да се поставя на диамантен слот.
    3.Предложение за продукт подобен на пинки пай, който да увеличава времето на слота за по-голям % ТО.
    4. Нека на някакъв период от време да се прави отчет какви идеи са предложени на разработчиците, за да не си пишем едно и също. Ако имате информация, защо някоя идея е одобрена или не също да бъде публикувана.
     
    .water. и Kalina_A харесват това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ние също нямаме отчет от немския екип кое предложение е одобрено и кое не, няма как да предоставим подобна информация.
     
  3. .milen4o.

    .milen4o. Прохождащ

    Защо не направите приложение за андроид?
     
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    крайно време е да се предлагат на пазара сол, захар и тел
     
    tanyamery харесва това.
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз лично не бих ги купувал. Нито продавал. Падат като дъски, пирони и тем подобни, а и си има дървета за тая работа.
     
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    От подобни продажби някой ще подминат Бил Гейтс xD. Моля да се помисли върху символ който да разграничава цъкалките " х ниво" от обикновените, които са носители на постоянно и неизменно ТО/ТрТО. Крайно неудобно е да се прави спавка в FAQ, а знак, символ или промяна на фона (като при новите предложения във ферм. магазин) който да ги отличава би свършил чудесна работа. Ако е възможна такава промяна ще бъде чудесно.​
     
    Последна редакция: 10.3.21
    ..koni.., .TAINNA. и tani1980 харесват това.
  7. koteto9

    koteto9 Старейшина

    не е ли крайно време да СПРЪТвремето на пом. тех. когато несме в играта
    да увеличат подараците за приятели например копони за пом.тех.супер торове и др.
     
    Bamze и -helixme4o- харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Пиратският залив - след година и малко ще навърши 10 години от въвеждането му в играта, а развитие няма никакво. Тези вехти сандъци пълни със супер стари цъкалки е крайно време да се актуализират и разнообразят.
     
    Последна редакция: 21.3.21
    лудакрава1, koteto9, pepa551 и 3 други харесват това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Идеите са супер ама като за начало да оправят играта първо .
     
    koteto9, pepa551, kakata13 и 2 други харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    преди пиратския залив има куп неща да се оправят и ъпдейтнат. Заливът ми се струва малко излишен в момента :p
     
  11. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Само си чешете пръстите.
     
    koteto9, axmara и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    :pxDxD
     
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    мечтиииииииииииии теса безплатни едно да го испълнат .............
     
    Последна редакция: 18.3.21
  14. cveta_66

    cveta_66 Стажант

    Аз имам предложение като се отвори пълнолуния свят , да се отваря и пазар с пълнолунни продукти и животни и тн.
     
  15. Bamze

    Bamze Болярин

    За съжаление за пълнолунния свят няма пазар за нищо. Нищо не се продава и купува между играчите. Така е от самото начало, това е негова особеност. Не съм сигурна, че това ще бъде променено, но кой знае ...
     
    -niksan- харесва това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ами Светулка?
     
    Bamze харесва това.
  17. Bamze

    Bamze Болярин

    Мрачната светулка май не се продава, продава се обикновената светулка. Само храната им е една и съща или греша?
     
    Последна редакция: 7.5.23
    milena7004 и .didi2002. харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Значи нещо все пак се продава на пазара;) Врани ? ако не ги отвориш от там не можеш и да ги селектираш май и прилепа е там , ми паяк вече се обърках:D
     
    Последна редакция: 7.5.23
    Bamze харесва това.
  19. Bamze

    Bamze Болярин

    Да, това е смесено - отварят се от магазина на Джак, но се отглеждат във фермата и предполагам затова са на пазара. Иначе животинче, отглеждано в Пълнолунния свят няма на пазара. Така си мисля ... :)
     
    milena7004 харесва това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    До сега. Може да ни изненадат от БП. Тази книга на смъртта в производства още си е там. Явно не е бъг
     
    Bamze харесва това.