Монети със звезда

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от miglen4e1971 на 21.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. miglen4e1971

    miglen4e1971 Стажант

    от куеста яцеразбирачне са ми начислени 50 монети със звезда, боядисвам си яйцата както е показано , и то преди да свърши времето определено за боядисване, моля някой да разреши проблема, ID 28916573 играч miglen4e1971
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Награди не се получават от всяка една мини игра, т.е. от всяко боядисване.
    Да не би да е необходимо да изиграеш още една игра, за да вземеш 50 монети?
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    както Муши е казала трябва ти още една игра за да вземеш монетите. Най-отдолу на прозореца с наградите изписва колко си взел до момента и колко трябват за наградата. Та на теб ти трябват още 3 точки със следващата изиграна игра ще вземеш и монетите.
    Screenshot 2019-04-21 at 09.05.57.png
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. tosh82ira

    tosh82ira Подрастващ автор

    Темата е същата, макар събитието да е Пазарен площад Farmerama. Имам изпълнени елементарни задачки, но монетки начислени нямам. Моля за помощ! ID: 53770344
     
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    не виждам завършена задача, а само предадено от едно от изискващите се продукти.
    Трябва да предадеш и другите. Във всяка задача има 3 опции трябва да натиснеш на иконките.
    Screenshot 2019-05-18 at 19.45.23.png
     
    tosh82ira харесва това.
  6. tosh82ira

    tosh82ira Подрастващ автор

    Опс, не съм разбрала...мислех, че всяка мини задача има награда. Грешката е в мен, извинявам се!
     
    Каспаретка харесва това.
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    За нищо. Спорна игра и приятна вечер.:)