Много липси в инвентара и в плевнята

Дискусията в/ъв "Общи проблеми" е започната от .TAINNA. на 17.11.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    В Консумативи в инвентара (вазичката) и в килера на плевнята липсват много неща. Няма ги бонусите с % за ТО, бонусите за повече реколта, липсват бустерите, няма ги маските (бахама и другата) и много много други неща. Някой има ли същия проблем? Ако може екипът да провери да не би аз да съм объркала нещо. Или предстои промяна, която вече е започнала?

    ID: 14069390
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, при мен са всичките налични, но мога да вляза при теб да видя ако искаш... Провери да не би да са подредени по бройки, например или друг ред и да "се губят" между останалите.... А с търсачката?
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    проверих всички опции. Ако не те затруднявам влез моля те и поогледай. Само внимавай, че имам гъдел :D

    п.п. рефрешнах,, излезнах и влезнах и всичко се появи. Благодаря Кобри, слагай катинара :)
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Радвам се, човек може да си помисли че са влязли гладни крадци....:p
    Затварям темата!
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.