Мистериозен лабиринт

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 23.10.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    няма смисъл да го разхождаш а си го качи на руната на дървото глобално действа
     
    .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  2. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    DELI и това ще стане ама като събера звездите щот имам само 100 в момента:p:cry:
     
    .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Констатирам две абсолютно противоположни мнения по отношиние на мини играта, но на мен ми хареса. С риск да си навлека гнева на някой фермери, искам да предложа на създателите на Фармерама, да я добавят към Панаира на Ренцо. Така панаира само ще спечели, защото ще се обогати с още една мини-игра! На който му харесва ще я играе, а който не иска-няма.
     
    .TAINNA., -georgi88-, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  4. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Като станаха повечко съкровищата за търсене в лабиринта, почнах да се оплитам малко и да ми досадява мини-играта. После установих опитно следните две особености, с които става по-лесно гласенето на пътя.
    1. Плочката с търсеното в момента съкровище може да се избута от лабиринта, ако е на подвижна лента, и да се постави някъде, където чака Джак.
    2. Плочката, на която стои Джак, също може да се избута от лабиринта. В този случай Джак се "телепортира" на срещуположния край на лентата, от която е избутан, и оттам му е стартовата позиция за местене.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И аз открих топлата вода като теб :D Взех редичката и поиграх още малко, но не мога да си намера Мухаха-то. Днес не ми е ден. Диваненце ще ми помогнеш ли пак? Не мога да пусна реда :oops: ID: 14069390
     
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    На реда от среща с бутилка.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    много съм застреляна xD Благодаря :D Какво щях да правя без помощта ти не знам гушшш :D
     
  8. 0246

    0246 Обитател

    На мен ми хареса мини-играта. Седем съкровища са ми малко бахтън, но принципът ми се понрави. Начини да минеш бързо и лесно има много. Варвам вече са ги споделили преди мен. Така че само малко мислене му трябва.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Днес изиграх над 100 игри в 2 ферми, тази нощ ще го сънувам този лабиринт :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg: Колкото и да е лесно на 50-тата вече е ужасно тегаво и скучно.
     
    .TAINNA., kakata13, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  10. 0246

    0246 Обитател

    С най-добри чувства ама честно - ти си луда за връзване :eek: Сто игри!!! Въх малей xD
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    След отваряне на второто редче от Календара на ковчезите наградката е +1 реколта от полето за 48ч.
    А "голямата награда" е Ловци на души.
     
    .TAINNA., sm0uk3r71 и -dd76- харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Последния ковчег е 10 СХ. Наградата в края на реда е 48 ч. бонус реколта +1. Голямата награда е цъкалка
    Ловци на души, която дава Изобилие на пълнолунни предмети. Може да се обира 25 пъти :)
     
    Последна редакция: 31.10.18
  13. ren44o

    ren44o Стажант

    [QUOTE=".TAINNA., Нaградата в края на реда е 48 ч. бонус реколта +1. Голямата награда е цъкалка
    Ловци на души, която дава Изобилие на пълнолунни предмети. Може да се обира 25 пъти :)[/QUOTE]

    Чудя се, нaградата в края на реда дали мога да я отворя утре безплатно?
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Можеш
     
  15. ren44o

    ren44o Стажант

    Благодаря!
     
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Еййййй, доживях!
    От последните спечелени и сложени да се "люпят" загадъчни обор и дърво ми се паднаха бряст и МОРСКИ СВИНЧЕТАААААА! :music:xD:music:xD
    Ох гледам ги и не мога да повярвам! :p
     
    AsparagusMintCandy, fermer4etoo1970, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз в последната минута изиграх 61 игра - успях да взема сандъка с водни твари. Падна ми се дъждовниче.
    С еко отглеждане - разбирайте само с вода, без торове никакви - толкова.
    Предоволно.