Мистериозен лабиринт

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 23.10.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    играта и събитието са отврат :mad:ще кютам докът ми писне
     
    eva-mina, shiky, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Явно съм на някакъв богопомазан сървър, защото нямам проблем с играта... Никак не ми е забавно и интересно това събитие, но ще му дам шанс и утре преди да взема решение дали да го игнорирам.
     
    eva-mina, shiky, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Струва ми се че са пипнали малко да не се падат трудни нива.
     
    kakata13, eva-mina, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  4. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Аз ли нещо съм се объркала, ама този лабиринт не е за мен, нищо не ми се получава. Май ще си гледам мачовете от шампионската лига и лига европа и ще се откажа, ще си цъкам животинки. Успех на играещите.:D
     
    eva-mina харесва това.
  5. sahara83

    sahara83 Познавач

    Таман бях на път да се откажа и на сателитката му хванах цаката.Ама ме заболя главата преди това.Тези нови идеи почват да идват нещо повече.
     
    eva-mina харесва това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xD3 игри половин час егаси
     
    kakata13, eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDсъмнявам се
     
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    утре до обяд съм готова с растението за редичката, връщам фермата в предишният и вид, един френд много скъп за мен ще се мъчи на този лабиринт, опитах не е за мен това, нямам нерви и търпение, и това е първото и последно такова събитие което играя
     
    eva-mina, .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    не е трудно, просто не цъкайте на късмет, а следете къде какво местите, хване ли му се цаката с по 10 хода и си на края на лабиринта. колкото до съкровищата /поне при мен/ колкото повече се събират е по-лесно. имам 5 игри, в последната искаше 3 съкровища и много бързо се мина.
    хванете ли му цаката с минимум движения се прави за секунди. следете ходовете си и мислете.
     
    rudo_bobi, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и 3 други харесват това.
  10. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Мини-играта ми изглеждаше сложна като само гледах как се играе, но не се оказа много страшно. След изиграната пробна игра ми се струва интересна, та ще покопая и ще поцъкам.
    От друга страна обаче, мини-играта е излишно усложняване в онлайн игра, в която понякога на човек му се иска да поцъка, за да се поразсее малко, без много мисъл. :)
    Предвид многото отрицателни отзиви, може от Bigpoint да помислят за алтернатива на тази игра за следващо подобно събитие, тоест да може да се избира дали да се играе тази мини-игра или друга.
     
    ..koni.., kakata13, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDтрудна работа хах......
     
    ..koni.., БашФермер, kakata13 и 2 други харесват това.
  12. munci1991

    munci1991 Обитател

    доста са пипнали 7/8 хода и излизаш от лабиринта

    играя на 4 съкровища
     
    Калея, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и 2 други харесват това.
  13. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ама какво им е съкровищното, на тези "съкровища"? Май са "мъчилища", а не" съкровища". Но много силно ме привличат бонусите на това редче, затова мисля, че усилието си заслужава. Нов вариянт на Хари Кравайчето. Успех на всички!
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Не мога да се справя,не схващам как да играя и какво и къде да местя,явно не е моя игра. За първи път няма да успея дори до средата,то аз и първата игра не съм свършила,не мога и да излеза от нея. Желая успех на по-оправните и находчиви.
     
    .water. и лудакрава1 харесват това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Не е толкоз сложно,но е абсолютно затормозяващо и безинтересно за мен.Ша мина и без това,цъкам си друго.
     
    .water., .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Не си сама ;) Още вчера прецених , че ред за първи път няма да мога да взема-времето не ми позволява.Днес се пробвах с играта бонус... Ми то не знам как влязох , как излязох.Установих , че не искам и да знам! Успех на разбрали те:)
     
    milena7004 и .water. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Май му хванах цаката като поцъках в сателитките. С едно не е трудно. После с повече не знам ... :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -niksan-, kakata13 и 2 други харесват това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    същото, едно няколко пъти
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. БашФермер

    БашФермер Генерал

    дори и да няма сателитки, за тези, който се затрудняват да пуснат една игра и да не бързат да вземат съкровището и да излизат, а да поиграят на ходове. няма време, така че спокойно може да поцъкате, да си набележите някое квадратче да стигнете до него, после друго и така докато усетите как върви разбъркването. с едно такова заиграване за няколко минути всичко се изяснява.
     
    ..koni.. и .TAINNA. харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Въпросното разбъркване не е произволно.
    Просто е избутване. Наляво, надясно, нагоре или надолу. В зависимост къде поставяте частицата, която е извън лабиринта.
    Ако я поставите отдясно - избутва частите наляво. Ако я поставите отляво - избутва надясно. Ако я поставите отгоре - избутва надолу. Ако я поставите отдолу - избутва нагоре. И това само в редичката или колонката, в която поставяте, към която сочи стрелкичката.
    Опитайте да си го представите преди да поставите частицата, да видите дали с 1 ход не може да направите пътечка от началото до съкровището. (Или ако с един ход не се получи - от мястото на човечето до съкровището; а накрая - към изхода, т.е. горния ляв ъгъл.)
    Оглеждайте също частите около съкровището, което трябва да се вземе (светкащото). Коя част би могла да се свърже с него, ако се премести 1 позиция надолу/нагоре/наляво/надясно. Това ще помогне да решите коя колонка/редичка да "бутате" наляво/надясно или нагоре/надолу.
    Дано не съм объркала някого още повече.
    Успех на всички!
     
    Последна редакция: 24.10.18
    zorro58, eva-mina, elliss_bg и 7 други харесват това.