Мистериозен лабиринт

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 23.10.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Това с лабиринта е някаква лоша шега.... Защо ни губят времето с това, цъкам, слагам, мести се, радост, че след 10 минути успях и ми пише, а сега излез от лабиринта, разревах се xDxDxDxD:cry::cry::cry::cry:
     
    .TAINNA., -dd76-, kakata13 и 5 други харесват това.
  2. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание


    Пощата за прилепи дава 10 капака за фенери 5 пъти на 15 часа.
     
    kakata13, FrozenKiss, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Отговориха ми и след това видях че го има в инфото - особено ако има и кой да го прочете .... ;)

    Мдам .... :oops:
     
    eva-mina и FrozenKiss харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не познах с две няма да се справиш с три обирания,ще се справиш;):)
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], kakata13 и още 1 човек харесват това.
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    По смотано нещо не бяха пускали скоро!:inlove:
     
    shiky, .TAINNA., -dd76- и 4 други харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    само от растенията на събитието, вече ще събирам
     
    eva-mina харесва това.
  7. ella

    ella Подрастващ автор

    Играта е мнооого бавна... Не ми харесва лабиринта.
     
    shiky, .TAINNA., eva-mina и още 1 човек харесват това.
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Това ще е сигурно първото събитие, което съм започнал, но не съм завършил...
     
    shiky, .TAINNA., eva-mina и 2 други харесват това.
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    едва обрах, отне ми САМО 40 мин :cry:

    986 изскачащи, първата игра я минах с около 4-5 клика, такава ли ми се падна или наистина елементарно ще видим, но определено бързо става.
     
    .TAINNA. и eva-mina харесват това.
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Нещо май ме загубиха още на фенерчето за проба. Някак си не разбирам,защо е нужно да е толкова досадно овъртоляно .Губи ми се елемента на забавление.Та приключих с евента плевничките ,които цапнах ще ми дойдат добре за китките в читалището.Нямам амбиции да вдигам нива не е моето събитие магазина е беден та беден с трън да завъртиш няма какво да хванеш освен една супер храна ,но заради това тепърва мазохистка няма да ставам.От монетките свинчуги брястове на корем то друго за пазаруване не остана.Успех на тези ,които са решили да играят.
     
    milena7004, .TAINNA., -dd76- и 5 други харесват това.
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ще играя, въпреки че и на мен ми е завъртяно и оплетено. Ама ги искам тея проклети дъждовници.
     
    eva-mina харесва това.
  12. FARMER-VLAD

    FARMER-VLAD Младши експерт

    Трябва да дадат пътечката, както беше с тръбите, да не се занимаваме с въртенето, иначе малките играчи май няма да могат да излязат от лабиринта...
     
    Последна редакция: 24.10.18
    .TAINNA., FrozenKiss и eva-mina харесват това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Моите изкачащи едва 340, лабиринта го минах и аз незнам как, направете го да е приятно за игра, не да се чудим какво да правим:mad:, започнах го, но незнам до къде ще стигна.
     
    milena7004, .TAINNA., FrozenKiss и 2 други харесват това.
  14. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Що да е лесно като може да е тегаво. Очертава се копане лудо без кеф от малката игра ам нали дава от прокълнатите монети ще поцъкам с мишката
     
    shiky, .TAINNA., FrozenKiss и още 1 човек харесват това.
  15. megi660066

    megi660066 Младши експерт

    по смотано нещо не бях виждала определено това е първия път в който няма да играя и ако продължава все така ще ме загубят като играч, много омотан евент ще бъде жалко след толкова години , но ако продължава така ще ме загубят направете нещо по смислено и не толкова затормозяващо беше ми достатъчно в една сателитка с пробното фенерче да ме откажат от евента успех на тези които го харесват и играят
     
    milena7004, mell, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    Тук не съм съвсем съгласна /що се отнася за затруднение от страна на малките играчи/. Не, че се имам за голям играч, по-скоро с известен дългогодишен опит - на прага на 218-то ниво съм, но.... ей на - този лабиринт ме затрудни. 3 пъти рефрешвах подарената игра, докато зацепя или май по-скоро да налучкам как, къде и защо да се върти онова квадратче с тръбата, после май на магия излезнах от лабиринта. Дано потръгнат нещата, защото време за нерви немам....
    Що се отнася за пътечката като с евента с тръбите - подкрепям с две ръце. Биваше една подсказка такава да заложат....
    Сега разбирам думите на Диването за "тегавия" лабиринт и, че чак не и се почва да го играе.:(
     
    milena7004, .TAINNA., -dd76- и 4 други харесват това.
  17. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    От 2010 година играя и нямам пропуснато събитие , но този лабиринт ще ме откаже тотално от играта . Не е нормално от 2 часа да не мога да изляза от лабиринта . Гледах клипчето , но нищо не се получава
     
    .TAINNA., .water., staneli и още 1 човек харесват това.
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    И това е с намиране на 1, представяш ли си като трябва 7 да стигнеш :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    .TAINNA., -dd76-, kakata13 и 3 други харесват това.
  19. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    За съжаление не можах да разбера какво трябва да правя в тоя лабиринт:(щраках ръчках но нищо
     
    .TAINNA., .water., bubolina8 и още 1 човек харесват това.
  20. megi6600661

    megi6600661 Стажант

    някой да даде съвет как става това излизане от лабиринта от два часа опитвам и няма излизане кой измисли тази глупост направо нямам думи , бп вземете мерки и поправете нещата че ще изгубите играчи които са ви фенове вече 5 години
     
    mell, .TAINNA., .water. и още 1 човек харесват това.