Менажерия - дискусия и въпроси!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 14.6.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ок отивам,
    сега е на пауза:cry:след поредното зареждане тръгна
     
    Последна редакция: 18.6.16
  2. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Така да ни ги направят когато торта стане 800-1000 МП , хахахах:D:D:D
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Още не съм решила дали да взема менажерията от дървото, какво ще кажете, има ли полза от нея?
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    за мен има полза, заредила съм я с 4 неонови обора и взимам 16 броя животни за около 15 часа. Спестява ми място. Хубаво ще е да се ъпгрейтне до 8 броя обори, но ще е зор. Още не съм засякла проблем с чистенето или зареждането, както се оплакват други играчи, дано го оправят и това, но от понеделник вече...
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ок, ще пробвам тогава, дано улуча този път да е наредxD.
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само дето се фръцка до припадък; прозорчето, което излиза като я посочиш с мишката не се скрива както другите такива, даже се наслагва с някои други подобни прозорчета.
    Все пак предполагам, че това са "дребни" недоглеждания, които в най-скоро време ще бъдат отстранени. Че са дразнещи.

    Няколко отговора на въпроси на фермерите във връзка с въвеждането на Менаджерията.
    • В бъдеще е възможно да бъде разрешено построяването на повече Менаджерии. За съжаление в момента не можем да уточник кога това ще се случи.
    • За останалите два склада няма да са необходими дъски.
    • Руните на Дървото на мъдростта ще могат да се отварят самостоятелно и всяка от тях ще струва 500 звезди.
    • Лимитът 8 обора в Менаджерията е поради технически съображения.
    • Изискванията за създаването на другите два склада ще бъдат подобни, но количеството може да бъде различно.
    • Другите два склада ще бъдат въведени в играта в течение на 2 до 4 седмици (това може да се промени).
    • Обсъждаме въвеждането на складове за загадъчни обори, загадъчни дървета, цъкалки или домашни любимци, но до момента за това не е взето решение.
    • В склада за дървета няма да могат да се поставят секвои, но автоматичното обиране на дърветата ще действа и там.
    • Съзнаваме, че изискванията за създаване на складове са високи, но искахме да предложим предизвикателство на дългоиграещите фермери на високо ниво.
    Източник: http://cs.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/zvěřinec-aneb-zvířecí-šílenství-16-6.14929/#post-214851
     
    .water. и pineapple87 харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:кое е истина
     
  8. baiete

    baiete Болярин

    Голям зор ще е с този ъпгрейт набутал съм жаби 1 червен , 2 оранжеви и обикновен а бормашини няма и няма :oops: . Производства що не могат да се слагат ?
     
  9. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Менажерията е само за обори засега. В бъдеще ще има за дървета и производства. ;)
     
    baiete харесва това.
  10. denica2010

    denica2010 Прохождащ

    Здравейте,заредила съм 4 неонови обора,а бормашини няма и няма?Какво трябва да се сложи за да излизат бормашини.Предварително благодаря!!!!
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От няколко дни и аз зареждам менажерията, но бормашина и при мен все още няма:mad:, на какъв прицип се падат?
     
  12. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Хехе ... шегувате ли се ? Спомнете си колко време ви трябваше за да построите производствата, в които се използваха нови инструменти. Предполагам, поне месец ще е необходим.
    Може би използването на Хари Кравайчето да увеличава вероятноста....
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Вчера се замислях за Харитата, май ще ги извадя да се попречкат някакво време. Търпение ще му е майката с тези бормашинки.
     
    baiete и bubolina8 харесват това.
  14. danka5656

    danka5656 Стажант

     
    bubolina8 харесва това.
  15. dcpm

    dcpm Подрастващ автор

    Искам да попитам ,как излизат тези бормашини .Колкото пъти обирам оборите все не ми се падат.Може ли някой да ми каже ?
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не съм се и надявала да ги събера бързо, не съм забравила колко време ми трябваше да събера гребени, металчета и тем подобни, но нито едно не е изкочило, да го видя какво представляваxD, дано позволят да ги построяваме, то като гледам какво се иска в куеста, май ще си остана само с тази xD.
     
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    могат , ама друг път8)как си ги тествала не знам-.-
     
  18. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Търпение - до 2-3 години ще ги съберем:D
     
    gradinari харесва това.
  19. baiete

    baiete Болярин

    Аз не съм ги махал и пак не става бая ще си почакаме :sleepy:
     
  20. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    и аз чакам за бормашини, но ..... не се появяват........ кога ли ще се появят ........ да не сте ги забравили???????????????????????