Менажерия - дискусия и въпроси!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 14.6.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Аз дадох 500-те звезди,но нищо ново не намирам. Какво отключих?
     
    shiky харесва това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Кутията на Пандора
     
  3. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Кух отговор...
     
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Ами погледни в читалището и пак ми отговори....
     
  5. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    И одеве можеше да отговориш така.
    Ама Не! Дай да се правим на интересни, а не се усещате колко тъпи ставате.
     
  6. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Взел си менажерията. Търси го в менюто с оборите.
     
    chaikatabs харесва това.
  7. rumi74

    rumi74 Подрастващ автор

    ама защо?не ми позволява да преместя обор от полето в нея ,ами трябва да ги прибера първо ,не може ли от къде си избера обор от там да може да се постави в менажерията
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    обори от менюто поставяш в менажерията, а не от полето.
     
  9. baiete

    baiete Болярин

    Аз ли не скивам или не може да се слагат розови и там всякакви други цветове ? Голямо дърво ще излезе тази менажерия o_O
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ти не скиваш добре. Слагаш си първо нормалните обори, после ъпгрейтите. Цъкваш върху поставения обор и ще ти се отвори менюто с ъпгрейтите, ако има такива.
     
    baiete харесва това.
  11. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Нещо не разбрах ? Бормашините падат при обиране на складовете.Кои са тези складове?
     
  12. baiete

    baiete Болярин

    Ясно :p виж така не съм пробвал , а и честно да си кажа по прескочих инфото не знам там дали е обяснено :oops:
     
  13. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Под склад се има предвид менажерия. В първоначалната информация ги наричаха складове, а след това ги "прекръстиха" на менажерии.
     
    bubolina8 харесва това.
  14. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Благодаря ти
     
  15. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    здравейте, аз си имам вече менажерия, сложих си 4 обора и сега чакам да ми се паднат бормашинки, които да използвам за ъпгрейд, но те не се появявят
     
    shiky харесва това.
  16. bruk67

    bruk67 Стажант

    и като дадох 500 звезди -сега ме праща да си я закупя и с лалогулдени !?
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Първата се взема със звезди, а втората - с лг. Засега толкова можем да имаме. А тая от дървото е в менюто с оборите, хващай я за ушите и я вади на полето.
     
  18. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Само аз ли си купих фабрика за л...а за 500 звезди. Нареждам я както трабва и като отида до друго поле и се върна да си я видя колко е хубава и я намирам в положение за прибиране на тор, прибирам 7 тор ,животните са си вътре поне ,слагам вода и до другото влизане на полето където е поставена. Няма лошо, ама торта в момента е 1 пени - де да беше куест ,че да е по 800 , че да видиш как се правят пари - хахахах.
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    и при мен е тъй, моля някой син да я зареди белким тръгни 3 пъти я зареждам ресурс взема и пак за чистене ид 3688714
     
    sabchooo харесва това.
  20. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Опитайте да я приберете в менюто и да я поставите след това отново на полето.