Менажерия - дискусия и въпроси!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 14.6.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. desi232

    desi232 Посланик

    така е,но поне да бяха намали малко бройката,а те са прекалили,аз също си изпълнявам куестовете е тези които мога,все пак трябва да се помисли малко за играчите ,а не да ги цедят до шушка
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    чак да ревна
    БП тъй са олели , че са покапали

    много шум за нищо8)куеста е нищо в сравнение със звездите;)глей ко става и то за нищо 4-8 обора смях в залата
    В бъдеще ще бъдат въведени и Менажерия за дървета и Менажерия за производства. С появата на повече Менажерии, ще бъдат добавени и нови куестове за получаване на повече Строителни планове. Менажерии за Бахама очакваме също да бъдат въведени в бъдеще.
    по 500 звезди8)айде няма нужда
     
    тралала, [[Fermerkaa]], MARV3000 и 3 други харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Дори и да събереш звездите да изнамериш селекции да скалъпиш инструментите започват да се искат все повече ресурси за всеки нов куест.Започна се с повече бройки растения с повече изкачащи и сега този непосилен за много хора куест.Да никой не ни кара насила но така с времето все по малко хора ще могат да изпълняват задачите заради недостига на ресурси докато им писне и започнат да се отказват.Смешно е всички сте тръгнали от 0 кажете ми кой на 50 ниво може да мине куеста менажерия?
     
    shiky, mell, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  4. desi232

    desi232 Посланик

    аз че съм на 91 ниво няма да мога да го мина,та не ли на 50 ниво
     
    elen4100, mell, .water. и още 1 човек харесват това.
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Има-няма,който има си има,но колко от нас имат тези излишни ресурси?И то за нещо дет побира 4 обора?Айде сега нема нужда чак да се изхвърляме толкова...
     
    тралала, lion8080, georgiev и 7 други харесват това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    абе туй са 8 султана или кот си избереш за куеста, ама 500 звезди по няколко пъти за Менажерия за дървета и Менажерия за производства, Менажерии за Бахама и то за нищо............... мерси 8)ако не беше нагло щеше да е смешно
     
    Последна редакция: 14.6.16
    тралала, shiky, mell и 7 други харесват това.
  7. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    Аз казвам че ще си взема,но в никакъв случай не казвам че съм на 100% с идеята.По щеше да ми допада дам 500 звезди(еднократно )за всички складове(и предстоящите) и от там на сетне да си строя такива менажерии за цялото поле.А като цяло лично на мен напоследък ми идва в повече всички куести и промени.

    не съм имала предвид да се изхвърлям.И преди имаше хора вземаха всичко и до ден днешен им е ценно макар и да седи в менюто(предполагам и ти имаш нещо такова).
     
    shiky, MARV3000 и milena7004 харесват това.
  8. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Как само им се връзвате:)кой колко има толкоз ще даде:) нема зор и нема срок:)играта и другата седмица ще я имаxD
     
    MARV3000, bayVasil, AIDA_78 и още 1 човек харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Боже мили, надявах се, че ще е нещо като къщата за селекции, безплатно и поне за 100 обора, а се оказва, че безплатен обяд нямаааааа:mad:.
     
    mi6elina84, [[Fermerkaa]], -helixme4o- и 3 други харесват това.
  10. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Ами много ясно, че няма. Не може всичко да се дава даром. Нали трябва и малко старание от наша страна. Все пак ни трябва и някава дългосрочна цел към която да се стремим. То иначе не е интересно.

    Замислете се, че не може тези менажерии да са в голямо количество, тъй като това ще доведе до срив в цените на пазара. Трябва да има някакъв максимум и не може да се дават ей така.
     
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Много правилно,винаги трябва да има цел,но просто в случая(както и в доста други последно време),цената не оправдава получения продукт.
     
    тралала, lion8080, georgiev и 5 други харесват това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Не е въпроса да е безплатно да те стимулира да,но мен специално в случая ме отказа и предполагам няма да съм само аз.За сега нито ме бодат в очите звездите нито смятам,че получавам нещо равностойно на това ,което давам.Събира два обора заема мястото на единия и де факто втория обор ще ме лиши от 4 малки поленца за 500 звезди 299 гулдена и ресурс за милиони?Давам кон за кокошка
     
    shiky, mi6elina84, MARV3000 и 2 други харесват това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нашата и тяхната цел са много различни, ние искаме забавление, а те все искат пари:mad:, какво ли не измислят да стигнат до реално плащане, но какво да се прави, времената са такива.
     
    shiky, bayVasil и desi232 харесват това.
  14. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    За Бахамската Менажерия може да поискат 500 банана а не звезди, какво им пречи да си кажат, че колко са 500 банана, я да ги заменим звездите с банани.
    На мен това нововъведение ми е твърде скъпо и не смятам да се възползвам от него.

    Имам и няколко въпроса ей тъй от интерес:
    - Колко ТО ще дава менажерията - сбора от ТО на осемте обора или по-малко както е при редиците в небесната градина?
    - Може ли да се слагат производства и мога ли да ги смесвам - примерно 7 производства за японски шаран и един кокошарник, за тия 48 часа (без подобрители) чакане трябва да ми даде направо златна кокошкаxD
    - Ще действат ли разните му там редове и занаятчийски продукти на менажерията?
    - Могат ли да се слагат тайнствени/загадъчни обори и майстори строители?
    - След като заредя менажерията с различни обори, мога ли да сложа супер храна на произволен от тях или трябва да имам 8 суперманджи за всички?
    - Също но за водата?
    Май са оляхxDxDxDxD
     
    Последна редакция: 14.6.16
    [[Fermerkaa]], -dd76-, лудакрава1 и 3 други харесват това.
  15. kosdas

    kosdas Анализатор

    нали се сещате че наближава онова извратеноното лятно топ 1000 и 8 милиона са си 8 милиона
    имам да произведа една такава колиба ма не си струва за 4 обора даже и за 8
    на 32 бих се навил ще пиша куеста в отлежаващи а звездичките ще си спестя
     
    MARV3000, bayVasil и desi232 харесват това.
  16. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Постоянните евенти и тези за селектиране от година и повече съм ги записал на същото място;) и скоро не смятам да ги отписвам.
     
    MARV3000 и .water. харесват това.
  17. kosdas

    kosdas Анализатор

    жив да не бях ма рождения ден ми е след 25 дни
    розови панди мравояд фламинго анакода класик++ ленивец класик++
    само боза дет липсва
     
    desi232, OIUYT51, sm0uk3r71 и 3 други харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не само при теб са така и моите отлежават.
    Ехооооо, да не би да е само сънxD.
     
  19. kosdas

    kosdas Анализатор

    http://clip2net.com/s/3zd41qn
    тц нее и аз да оцеля нещо най накрая

    а иначе за отлежаващите имам си достатачно т.е. всички за селекция и некои други глупости от пълнолунието ма поне расчистих кукувиците и ако видя кукувица в блиската една година ще псувам много или ще пия една студена бира
     
    .water., [[Fermerkaa]] и OIUYT51 харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Радвам се, че има и доволни, при мен само класика се падна.