Менажерия - дискусия и въпроси!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 14.6.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    :D сладурка :D
    Търпение, ще се паднат. Дръж на полетата всички постройки, които имаш (менажерии, манифактури, разсадници). Ако не си взела разсадник и имаш звезди - вземай го и го курдисвай на полето и той да работи за бормашини. Колкото повече постройки, толкова повече бормашини. (А после и те ще събират прах в плевнята.)
     
  2. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Муши, да те питам - за попълване на отключващите куести - менажерия и други, кои селекционирани животни е най-рентабилно да се предават. Ако случайно си смятала, защото седнах да смятам в екселче и се получи такава таблица, че ми свърши уискито и се отказах. Става въпрос за съотношението на базовата стойност на която се предава и пазарната стойност на селекционираното животно.
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Златен, не съм правила таблица със всичките и не съм смятала, предавах каквото имам и считах за излишни, задължително почвах с тези, дето ги берем от облаците. (Те моите не са приключени, последният не е и започнат, не разполагам с излишни селектирани или мп, но и планове в момента не ми трябват.)
    П.П. Имам в таблица, правена за празника на реколтата, въведени селектираните с базовата цена без жаби, пауни и котки, драсни ми във фермата, ако искаш ще ти я дам, все е някаква основа.
     
    Последна редакция: 28.4.17
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Кажете ми моля за разширенията ,кои инструменти трябват,за да знам какво да набутам в къщурките и какво да пазя?
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  6. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря Муши значи само дъски керемиди и тухли другото може да се използва за куестовете в читалището.
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И дървени чукове :D.
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Е имам около 50 броя дано стигнат докато събера бормашините все ще падне още някой .
     
    mushnuk харесва това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Много си права, 60 чука и 46 бормашини вече берат прах , много съм ти благодарна, че ме светна за култивиране на карфиола, успях да направя разширенията на всички сгради, сега чакам да направят следващия етажxD.
     
    ..koni.., [[Fermerkaa]] и mushnuk харесват това.
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Ама тези бормашини верно падат на две месеца по 1 с това темпо ще ми трябват години да ги събера:eek:o_O
     
  11. biberon4o25

    biberon4o25 Активен автор


    излишни бормашини

    [​IMG]
     
    DILQNADELI и Пума~` харесват това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Бебуране за теб знаеме не ми сипвай сол в раната:cry::cry::cry:рИва якУ
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ще ги събереш. Дръж всички такива постройки винаги на полето, бери ги редовно и в някой момент и на теб като на нас ще ти се повръща от бормашини. (А аз рИва за дъски, но след заровете само 1723 не ми достигат :D.)
     
    .water. харесва това.
  14. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Аз защо съм останала с впечатлението, че са ти ъпдейтнати докрай складовете, или ти за купени с лг говориш, втория комплект?
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, безлалогулденовите са ми отдавна ъпдейтнати, както и лг менажерия за фермата, сега ъпдейтвам лг менжерия за баха. (За манифактура и разсадник лг не виждам смисъл да ръся, а дали ще се обзаведа и с трета менажерия ще умувам като отново се посъберат дъски за нея и първи ъпгрейт, както и тогава ще изпълнявам куести за строителни планове, в момента си стоят недоизпълнени, свидят ми селектираните.) 1422 дъски още :oops:;).
     
    Doremi харесва това.
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    И аз безплатните отдавна ги ъпдейтнах, дори имам остатък 63 бормашини, явно преди прекалено съм ги искала. Останалите материали ги имам, но не ми се дават лг за тези складове. Хубавото на тях им е, че пускат много изскачащи, да не кажа от всеки обор или работилница по 1. Зависи и какво е поставено вътре де. Ама много са едри. Ако бяха поне 2х1, да се замисля. Като сея, не ги махам, пречкат се. Ако може да се накачат едно върху друго, като не се сърди човече, ще е добре. За дъските нямаш ли култивирани ревен, ягоди (+10 пъти повече шанс при поливане с вода , бонусът е "падащ предмет с вода") или момини сълзи, хмел и орхидея (+10 пъти повече шанс при наторяване). Или не ти се занимава...
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Имам култивирани ягоди, и добре пускат, особено с взвода Х.К. Но как да сея ягоди, като ми се сеят дълги растения за ония безумни куестове или от късите овес, че добре се харчи на пазара? Просто не са чак такъв приоритет дъските, нека малко се потръшкам, че си нямам :D. (Бормашини - 123, а пирони - 288 хил.).
    П.П. А не ги искаш, щото най-вероятно не гледаш добитък. А аз гледам и добре ми идват тия платените. Но определено са скъпички, да. Спестих от друг геведзелък, за да мога да си ги позволя.