Малки кукувичета

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 25.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mali783

    mali783 Стажант

    тия куести със селекции не станаха ли малко множко вече,то фабрика за супер храна да имаш и няма да ти стигне..
     
    mell и MARV3000 харесват това.
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Това последния куест за селекция на кукувици ли е или ще има още?
     
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    не е последния:)
     
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Да не ме разберете погрешно, кукувиците ми харесват заради хубавите награди, но се чудех дали да си запазя пчеловидните и пънкарите за следващия път или да ги използвам сега макар и за награда дето не ми е много по вкуса.
    Между другото от магаретата не пуска по-голямо от Гонг някой да е пробвал при пчелите как е?
    п.п. от строителите едни гълъби и оранжев зайчарник.
     
    Последна редакция: 15.11.14
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    еееееееееее не мога да повярвам
    от обикновени яйца ми даде пчеловидна:p
    от магаретата не можах да селектирам нещо кой знае какво, но от колелото ми се пада два пъти златно магаре и една модна пчела, на различни ферми разбира се:music:
     
    mell харесва това.
  6. dididin

    dididin Младши експерт

    Това е супер при мен от парти билетите три пъти ми се падна мармалад от лавандула, един да има и на него спира
     
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    моите попадения не са от парти билети
    парти билетите не дават нищо интересно, само името им е парти, иначе наградите са съвсем обикновени
    и аз си мечтаех за хубави награди и се надявах, че поне там няма да има торове:mad:, но уви
    не само, че ги има , ами са и най честите награди
     
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    най ме е яд, че се играят супер гадни номера , да те връщат назад при селектирането , а не да ти даде напред или да прескочи
     
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    от пчеловидната насам вече нищо не ми е прескочило да му се невиди:mad:
    тоз бейби бум е като всички останали, надявах се, че вече и на моята ферма се е отворило кранчето
     
  10. dididin

    dididin Младши експерт

    Здравейте, активирах се реда в небесната градина, но немога да разбера какво значи предмета да се "сглоби" на полето и на кое поле става това
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, за кой ред от небесната градина говориш?
     
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, трябва да събереш основа и подобрение заедно. Това става когато поставиш основата в някое от полетата във фермата, а отгоре поставиш и подобрението (ъпгрейта) на същия предмет. След това, когато ги изтриеш от полето , те влизат в менюто като един цял "сглобен" предмет. Така вече можеш да отидеш в Небесната градина и да го поставиш на съответния облак.
     
  13. bilq76

    bilq76 Познавач

    пак си видяла пчеловидна при мен кукувиците и вчера и днес бяха под всякаква критика от 100 селекции за двата дни на обикновени само 3 мустакати :mad::mad::mad:всичко останало къдрави и зайчеухи просто нямам думи този път :wuerg:! Иначе имах посъбрани малко бройки от по високи селекции 1 златна кокошка, 1 каубойка, 1 огнен бик и 1 рицарски бяха по интересното!
    При мен прескачаше при конете от обикновени 2 морски кончета и 2 индиански и при рибите 1 доктор пак от обикновени. Пчелите и кравите пълна скръб.:oops:
     
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    наблегнах само на кукувиците, нито един куест нямам завършен, мъча се да отворя поне реда, но едва ли ще успея и този път:mad:храната свършва, а пънкари няма

    е браво, още една пчеловидна:music:
     
  15. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    bilq76 и dima73 харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

  17. dididin

    dididin Младши експерт

    Благодаря, имам мисията на Пънки 1 и 2, но не мидава да ги поставя никъде, нито в цветната градина, нито на полетата, върху тях има кръгче все едно че не съм достигнала нивото, а имам отворен ред в небесната градина
     
  18. mell

    mell Редовен

    И този път при мен селекцията беше ужасна без прескачания, както винаги е била. Мисля, че проблема не е в играчите, а в програмите на Биг Пойнт. За следващата селекция предполагам, че ще пуснат кошница ХХХL с 8000 бр. супер храна, не само както сега с 800бр. Ясно, че от страна на Биг Пойнт искат да продават супер храната, но все пак нека всичко да е с мярка. Не може от 10 месеца да нямам нито един завършен куест на последните 3 нива - и това е не само с кукувиците, но и със всички останали куестове за селектиране.
    Ужасно съм възмутена от загубата на време, пари и ресурси.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    -галатея- харесва това.
  19. dididin

    dididin Младши експерт

    Здравей, за новият от селекциятя на куковиците.
     
  20. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    пробвай на острова да ги сглобиш.Тези декорации дават ТрТо и могат да се поставят на Бахамара,островът на Съкровищата и в редицата от евента (сглобени).
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.