Малки кукувичета

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 25.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Здравейте, фермери!

    Ще се радваме, ако споделите мнения и стратегии за предстоящото събитие.


    Повече информация за събитието ще намерите тук.
     
  2. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    С това издание на куеста, ще бъде добавено и ново 5-то ниво на селекцията, на кукувици и нова порода кукувичка:

    При условие, че нивата са 6 и в двата куеста, това какво означава?
     
  3. Привет, нива на селектираните кукувици, не на задачите. Досега бяха само 4 вида селектираните кукувици.
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз още първия не съм изпълнилаxDкато гледам, още доста време ще селектирамеxD

    кога ще има бейби бум?
     
    Последна редакция: 26.9.14
  5. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    За мен пък това е чиста загуба на суперхрана
     
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    А за мен всеки бейби-бум е загуба на храна. Със 100 храна днес докарах 2 прилепа вампир, при мен селекциите никога не прескачат, обикновено връщат назад.
     
    -галатея- и MARV3000 харесват това.
  7. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    селекцията при мен беше супер заредила съм оборите утре ще кажа какво излезе от тях

    П.П. обор за патици оранжев , мечки и щъркел
     
    Последно редактирано от модератора: 27.9.14
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    не знам как е при вас, но при мен тея кукувичета са много стиснати
     
  9. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    И при мен е много стисната работа, най - доброто постижение 1 кукувица пънкар, иначе от 50 зареждания толкова, не мога да мина 1 - во ниво още, в нито една задача.
     
  10. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ааа аз се разпъргавих дори бучнах майстор строител да видим какво ще се пръкне
     
  11. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    За да не те връща назад залагай само еднакви животни :)

    По сребърните, по сребърните си взех където има розови обори. Другите задачи за сега нямам намерение да правя. Имам всички червени обори и не ми се харчи толкова мнооогооо суперманджа за парти билети и тричасови купони пък и реших да се застраховам и да запазя стотина храна да не стане изненада и тъкмо когато си оплескаме всичката суперманджа хоп нова селекция.:p
     
  12. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    от майстора -бижу
     
  13. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз спирам, не че нямам храница, но се отказвам, много е зле положението.
     
    MARV3000 харесва това.
  14. Oskar

    Oskar Подрастващ автор

    само петел нямам, но не вярвам да е заложен в строителя, до тук оборите са познати и се повтарят
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    кога го бучна, кога се пръкнаxD
    аз още мноооого храна ще изям, докато стигна до оборите, тоз бум като другите, нищо не дава:mad:
     
    -галатея- и MARV3000 харесват това.
  16. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    И при мен беше стиснотия... две панди суши, иначе от кукувичетата слаба работа беше. От единия майстор ми се падна гълъб. Пак е добре на фона на кокошки и овчарници xD
     
  17. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Много слабо.От майстора - мишка.
     
  18. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Не знам как е при вас ама при мен абсолютен фал този бейби бум. От над 170 селекции само веднъж прескочи 4 селекции, 2-3 пъти прескочи 3 селекции и около 20 пъти прескочи селекция.
     
    -галатея- харесва това.
  19. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ще има ли бейби бум за новите куковици?
    Този път са орязали супер храната от наградния фонд, така че ако няма бейби-бум едва ли ще се справя да взема реда и цъкалките за него.
     
    Последна редакция: 13.11.14
  20. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Най-вероятно. Но докато няма официално не мога да съм сигурна.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.