МЕНТОРИНГ СИСТЕМА

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tanyamery на 2.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    това вече е друг въпрос :D
    аз лично симпатизирам на Мишо Малинов, дракончето което дава 20%ТО и супер храната. :)
     
    [[Fermerkaa]] и milkoga1 харесват това.
  2. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Имам късмета да попадна на нов играч като пиле ,работи самостоятелно, не иска нищо,освен инфо за някои опции в играта,
    разбира се помагам ,но не с цел да я изстрелям на ниво 40,имам достатъчно точки , няма за какво да ги използвам дори .

    Но се включих в темата ,за да поздравя специално Евангелия, новия играч тук ,която играе с хъс,вече е 37 ниво и лети самостоятелно нагоре :)
    Ако желаете ,можете да я поздравите също с думи или подаръци ,мисля, че ще бъде много доволна :)

    [​IMG]
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  3. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Аз пък станах 5-то ниво по "естествен" начин, но не от мързел....Вярно за повече време стана, но исках да извървя по-дългия път и сега съм много доволна, че минах от там а не по преките пътеки. Играя неангажиращо и не ми е приоритет ТО ... не се радвам толкоз на втория дракон. Супер храна винаги съм смогвала да събера достатъчно от мелницата и разни събития. От менторския магазин взимам понякога някой Киш и Мишо Малинов задължително Мишо Малинов, защото дава хубави подаръци.
     
  4. Az2

    Az2 Напреднал

    Кандидатствах за менторинг - системата преди месеци и още ми седи благодарността. Колко дълго трябва да проявявам търпение? :)
    ID: 3022894
     
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Стойността клони от малко до към безкрайност... При някои се получава относително бързо, особено, ако играят през мобилния, при други процесът продължава с години, без да има някакъв резултат.
     
    gradinar4eto, Agrafix, Az2 и още 1 човек харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Да си ментор вече не е като в началото, сега пилетата загубиха интерес и менторите берат ядовеxD.
    Трябва нещо да се промени, за да са доволни и двете страни, някоя награда и за пилето, като стигне 40 ниво.
     
    AsparagusMintCandy харесва това.
  7. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Ами как няма да загубят интерес след като трябва да чакат една камара време или вероятно трябва да се бръкнат в джоба да станат ментори....после.......
     
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    как мога да блокирам пиле така че да не го уловя пак
     
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    Няма вариант за съжаление.Освен да изчакаш известно време след като го изгониш преди да търсиш ново.
     
  10. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Рефреш и провери дали е изчезнало от съседите чак тогава пускай търсене. Аз чакам както е казала Тани, търкам вечер и пускам търсене на сутринта.
     
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Благодаря за отзива
     
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Моля, няма за какво.
     
    DILQNADELI харесва това.
  13. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Аз да и при мен не отчита съобщенията за напредък от доста време.
     
    krassimira харесва това.
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Само веднъж забелязах да не ми отчита съобщението. Реших, че е защото пилето беше 2-3 ниво. Та и без това се разприказвахме и при следващото съобщение ми отчете.
     
    krassimira харесва това.
  15. staneli

    staneli Старши болярин

    Да не би пилето да е с дублиран ник. Аз имам едно такова пиле, при което в лентата се отчита само подаръка, но не и съобщенията, съответно получава само подаръците, но съобщенията - не, те явно отиват при другото пиле. Разбрах, че съществува друго, със същия ник.
     
    Последна редакция: 28.1.18
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    При мен пък едно пиле твърдеше, че ми е пращало точки всеки ден, а аз не съм получила нито веднъж...но моите подаръци получаваше. А за съобщенията на нито едно пиле не ми отчиташе едва ли всичките пет са с дублиран ник.
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Моля за проверка какво се случва (но обикновено не в тази тема), когато имам проблем с начисляването на точки в лентичката за обич и внимание. За конкретно пиле. По ник.
    По принцип за съобщение начислява само за първото за деня, за останалите съобщения - не.
     
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    То ясно, че дава точки само за 1-то за деня съобщение. Само споделих, че забелязах веднъж да не ги отчита. Нямаше как да не забележа - 1-и ден, 1-и точки. :)
    Следващите дни не съм имала проблеми. Вдигат си нива "пилетата", пращаме си подаръци. Няма от какво да се оплаквам. :)
     
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Здравейте
    Може ли по някакъв начин да се провери има ли дублиран ник на VIPIVO1? Днес системата ми го улови за пиле, писа ми, аз съответно отговорих, но нито се отчитат точки в лентата, нито комуникацията продължи. Това ме навежда на мисълта, че съобщението ми не е достигнало където трябва.
     
  20. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Изпрати пак, вече трябва да ги получава.