МЕНТОРИНГ СИСТЕМА

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tanyamery на 2.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. desi232

    desi232 Посланик

    и кой е този майстор ;) :)
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    добър въпрос;)
     
  3. desi232

    desi232 Посланик

    въпрос без отговор :oops:
     
  4. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    седни до Аида и ще разбереш
     
    desi232 харесва това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ми...т'ва ми се струва що-годе приемливо, ако въпросното пиленце само полага еквивалентни усилия за вдигане на нивото си :oops:
    ПП: Вярно що банани се изядоха навремето и колко "дечица" се нароиха по този повод...хлопнат ти едната врата под носа, а ти се шмугнеш през другата ;)xD
     
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Стотина на всяка xD ставам е Милко все пак трябва да се спиxDxDxD
     
  7. kosdas

    kosdas Анализатор

    а такаа
    но с бира по ми вървят на мен спокоино мога да поема едно с 2 дволитрови бухалки
     
    Мариана07, AIDA_78 и xari_myri харесват това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Дами и господа ментори ще ви кажа само едно под всяка паунова опашка се крие обикновен пилешки ****** така ,че не се вземайте толкова на сериозно пилетата ще оцелеят и без вас ама вие от къде ще вземете точките ми е интересно?
     
  9. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Е, тук вече не съм съгласна. Не мисля, че някой от тази дискусия е заслужил подобна грубост. Вярно, когато започвахме играта, никой не ни е помагал, даже напротив - пазара беден, евент от дъжд на вятър, нямаше занаяти да се подпомагаме. И пак пораснахме и станахме големи "петли" и "кокошки". Така ще е и със сегашните пиленца, ако преценят да не се възползват от менторството. Но да твърдиш, че за ментор пилето е голям келепир... Аз не съм ментор и пак си имам очевидно най - големия джакпот от тази длъжност. И съм сигурна, че от Ренцо съм взела дракона много по - бързо, отколкото половината ментори от пилетата си.
    И най - важното, идеята на тая система /сигурна съм в това!/ не е кого да "нахрантутим" и кой да се възползва от това. Както и определено не е въпрос на оцеляване. За жалост намесен е отново човешкия фактор
    Айде, отивам за нови пуканки и си сядам на мястото!:D
     
    Мариана07, tani1980, desi232 и 3 други харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Явно на мен се падна честта да съм първа на сцената! ;)
    ПП: Тия пуканки сама ли ще ги ядеш?! >:( Хвърли малко насам де!!

    Да съм се взела на сериозно?!! :eek: Колко на сериозно да съм се взела?? o_O
    Ама...сега като се позамислих над думите ти...да знаеш, много си прав/а!!! За четиригодишно забавление в играта, откъде ли взех всичките тези ТО?!? :oops::oops: ...ми...разни хора, разни идеали...
     
    Мариана07, tani1980 и desi232 харесват това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз ще се настаня при вас с ... деси май беше.
    Кола или бира да нося? ;)
     
    Мариана07 и desi232 харесват това.
  12. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ми то толкова бира се разля покрай пилетата, пък никой не почерпи... Дойде и нашия ред!:inlove::p
     
    Мариана07, [[Fermerkaa]] и desi232 харесват това.
  13. desi232

    desi232 Посланик

    да Деси съм :) за мен кола,бирата предпочитам през лятото,а може и винце ,ама червено xDxDxD:p[​IMG]
    от мен картофките:p
     
    Последна редакция: 8.12.15
    Мариана07 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    абе вие добре се нагласихте да гледате сеир,ама те взеха че се оказаха да се дърлят,маи и тази тема се изчерпа откъм кои е по по най xDxDxD голема мента
     
    agronoma22, feniks160, Мариана07 и 2 други харесват това.
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Поръчките са изпълнени!


    [​IMG]

    Сори Деси, келнера обърка поръчките и донесе бира вместо кола! Обаче след като му се усмихнах (не особено приветливо) донесе кола, а бирата я остави бонус за масата. ;) [​IMG]

    [​IMG]
    И голямата мента идва!
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 8.12.15
    kosdas, Мариана07, AIDA_78 и 2 други харесват това.
  16. desi232

    desi232 Посланик

    може и без мъже
     
  17. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Пък то и слънце няма за чадър......
     
  18. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Нищо, ние събрахме компания! Пийка, хапка и приятни спомени за други сеири! Па, ти не бойса, винаги има някой да са пънеxD Само сцените се сменят!
     
    [[Fermerkaa]] и desi232 харесват това.
  19. desi232

    desi232 Посланик

    времето е пред нас ;)
     
  20. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ААААА,това си е дискриминация,не може така...xD
     
    lion8080, georgiev и desi232 харесват това.