МЕНТОРИНГ СИСТЕМА

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tanyamery на 2.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тъй беше, ма с кой браузър съм влизала не знам много отдавна беше:)много хора станаха тъй ментори, е не за ден, мъ з седмица са ловеше, тогава всеки ден избираха, не кът сега два дни в седмицата :)
     
    Последна редакция: 16.9.17
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  2. munci1991

    munci1991 Обитател

    през google chrome за два дена станах ментор на ниво 78
     
    DILQNADELI, [[Fermerkaa]] и sm0uk3r71 харесват това.
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    С Puffin за андроид съм на тел.логвам се вечер и я оставям,но сутринта като отворя и ме е изхвърлило от играта..Бе ша пробвам различни варианти пък да видим,квот стане.
     
  4. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Във връзка с отворената игра, сещам се пак малък трик Милко,
    отваряй и затваряй всички опции на тела само с бутона на тела,
    не прелиствай в никакъв случай екрана, не се връщай назад ,това затваря играта .
    Това правех и аз , за да я задържа отворена ,но това е задължително условие мисля.
     
    milkoga1 харесва това.
  5. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Може ли да ми разясните, какви са реалните условия да станеш ментор? От това, което прочетох тук там из форума - някой става ментор на 70 ниво, друг на 100 още не е....а и не намирам тема, в която да прочета повече информация..
     
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Чети по нагоре постовете на Пума и ще разбереш:)шансове имаш и то реални.
     
    Самардапа харесва това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Не знам Милко до къде я докара с менторството, но аз (с риск да спечеля някой банан) ще споделя с какво се занимавах последната 1 седмица. Та значи: денем на комп влизам през bigpoint.com и през британското знаме, нощем на таблет с пуфин през мобилен интернет пак през британско. Забелязах, че сутрин като стана явно сървърът ме е рестартирал и съм на "приветственото съобщение" с новините.
    И така от предния петък до днес.
    Е да, ама не (Бог да го прости Петко Бочаров).
    АйПи не ми се сменя ... по много причини.
    Та май, май ще се "сбъдне мечтата ми" 'гат цъфнат налъмите. :cry:
     
  8. kismit

    kismit Активен автор

    Здравей :)
    Аз също почаках доста преди да стана ментор, но се случи, при това на празник, явно ми беше като подарък :) Не съм правила промяна на IP адрес /дори не знам как става/, не съм влизала под чуждо знаме и не съм създавала сателитки, които да се опитвам да "уловя". Казах си "каквото стане", все пак играта не ни взема нищо, докато изчакваме да ни изберат за ментори. Но се зарадвах много, когато успях да взема дракона от менторския магазин. Ще се получи и при теб :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    По принцип съм търпелив човек. Когато въведоха менторството бях 10-тина нива под минимално изискуемото ниво, та си виках "е, има време".
    При положение, че нямам незавършен ивент от 3 години че и повече насам, постоянно съм онлайн освен през нощта, смятах че това е достатъчна активност. Нищо.
    За това реших да мина на денонощен режим с мобилни устройства. Пак нищо.
    Е, сега фермата ми е почти 105 ниво. Не е много, знам, но не е и малко.
    Та за това си мисля, че ми е крайно време.
    Такива ми ти размисли преди почивни дни. :)
     
    kismit харесва това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И аз съм до под кривата круша,не се получава и при мен.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  11. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    трябва търпение, за 1 седмица няма как да стане. :)
    До сега сте пробвали, почакайте още малко, при мен мисля, че или на втората или на третата седмица ме одобриха, ама май на втората беше. :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ма аз си издумках мобилния нет вечи...xD
     
  13. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    значи нямаш много :D :D :D моят е 8 ГБ стига ми доволно :)
     
    milkoga1 харесва това.
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    От твойте уста, в божиите (БП) уши;).
     
    Пума~` и milkoga1 харесват това.
  15. sm0uk3r71.

    sm0uk3r71. Подрастващ автор

    доколкото си спомням звездичка беше писала , че системата ще избира 2 дни в седмицата само и май бяха сряда и четвъртък , според мен гонете тях дни;)
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Мисля, че е време нещо да се промени в тази система, не само начина на избиране, но да се направи нещо и за пилетата: нещо трябва да ги стимулира да достигат 40 ниво, например една врана или сова-дом. любимец.
    В противен случай, сега имате яд, че не сте МЕНТОР, а после, че вече сте МЕНТОР.
    Почти не се срещат пилета, на които да им пука за ментора, дори не влизат да си изядат закускатаxD.
    МЪКА, ГОЛЯМА МЪКА
     
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Значи съм късметлийка два пъти влязох през тел. и станах ментор уцелих работливи и лакомни пиленца за две седмици взех и дракона и сега си имам 5 ядат като за последно дебелеят и растат и не се чувствам като донор.Сигурно защото им пея ,,Я елате пиленца при кака да ви храни сладко сладко,,.
     
    malkata_ice, -dd76-, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  18. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Аз мога да кажа, че от сумати време не съм хващал пиле. Според мен системата в момента не работи. И преди имаше един такъв период на суша и изведнъж нещата потръгнаха. Менторството в момента е в умишлен застой.
     
  19. БашФермер

    БашФермер Генерал

    а търсиш ли ги тия пилета? аз като пусна да търся все си намирам, иначе само не каца.
     
  20. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Да разбира се. Последно изтрих две непотребни пилета и сигурно от над месец не съм хващал дори едничко.