МЕНТОРИНГ СИСТЕМА

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tanyamery на 2.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Вероятно халифакс...Влизам си аз днес сефте във фермата и на стобора се мъдри совичка :) Та, опитвам се да измъкна писмото от човката и (пробвах по всички известни ми начини), но не и не! Тогава си спомних, че преди време имаше писано по подобен проблем във форума и затършувах из пощата си, небезрезултатано, щото в купчината зърнах неотворено писъмце с дата 4.12., от кого?...от SYSTEM, в което ме поздравяваха, уведомяваха, че чакането свършило и ме напътстваха да надникна в яслата (e, днес полозите бяха празни, но при поискване вече съм с 3 пиленца - за сведение, бяха неактивни в момента) и да се грижа добре за пиленцата си. :eek:o_O как това писмо се е оказало там, един БП знае! Като отявлена любителка на пощенските услуги няма начин да не съм го забелязала навреме! 8) Но както и да е, викам си "И на мен ми порасна службата!", ама хем се зарадвах, хем се притесних - ами...к'во трябваше да правя сега?!...ами ако объркам нещо и не съм достатъчно добра за своите пиленца? Кандидатурата ми беше от толкова отдавна, че чувствайки се несигурна и недостатъчно теоретично подготвена веднага хукнах към училището. Сега е вече по-добре ;)
    ПП: ka-linka, исках да кажа, че може пък тези дни и на твоето чакане да му се види края :)
    ПП1: Междувременно едното от пиленцата се прибра, но не отговори на поздрава ми и отново хукна нанякъде :(o_O
     
    desi232, mushnuk и [[Fermerkaa]] харесват това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ами желая на новоизлюпените ментори/ки успех в начинанието, трудолюбиви пиленца, бързо докопване на дракона (ако представлява интерес) и добри наградки от супер-аверчетата.
    Едното ми супер-аверче днес ми донесе мушмула ххл, а последните дни 3-4 пъти имаше лизенци за ПиТ. Дали няма да ни изненадат с още едно такова събитие тази година???
     
    ka-linka харесва това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    благодаря за отговора
    малко след като нададох вой, вече имах цели две пиленца. сега ще чета и аз какво да ги правя. между другото им изпратих подарък, едното даже ме уважи с кутийка, за което му благодаря. и моето писмо незнайно как се появи днес с вчерашна дата
     
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Благодаря! Дали драконът представлява интерес? Иска ли питане! Предполагам, че ще може да се постави втори (имам си един от панаира) във фермата...инфото по въпроса ми е малко мъгляво...

    Важното е, че основите са положени :) Сега ще се учим взаимно (асоциирам менторството с танц по двойки), в движение :)
     
    ka-linka харесва това.
  5. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ой, ой, ой, ще имам да си чакам за ментор /ако въобще го дочакам тоз момент, де!/. Добре, че си взех дракона от Ренцо, че ако разчитах на системата... все пак ще отнеме "известно време" ;). Честито на новите менторки!
     
    desi232 и ka-linka харесват това.
  6. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Хм,като чета това, има усещане,че моята менторка се възползва - брутално/феодално/ от мен!xD !!!xDxDxDНе си спомням ника и , но май вече не ми е в съседите....:eek: До колкото си спомням-кяра ми бяха няколко супер храни,но с тях трудно бих направил и 5 селекции!:p Явно съм и направил ДРАКОНЧЕ /бързо, и без да УСЕТЯ/xDxDxD И тя ме отсвири,като правителство-евтина винетка!

    П.П.Не съм чел "менторските"и пилешки- ПРАВИЛА,но такъв усет имам!!!Може и да бъркам,но да съпоставиш моето трудолюбие/бързо/xD на десетина супер храни с Дракон си е: щтрък за гъска!!!/Щръка е за мен/xDxDxD
    П.П.2 Та, системата защитава ли? "Пиленцата" xDот комерсиални -МЕНТОРКИ?
     
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    От тях се защитаваш сам, като ги изриташ и системата ти търси нов ментор.
     
    Zlobara харесва това.
  8. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Мерси! :) За мен досега менторството също си беше загубена кауза, но се оказа, че по Коледа (понеже наближава) наистина ставали чудеса!

    Ех, знам ли! Не си падам много по математиката (дано не бъркам сметките), но дори и след като изчетох внимателно всичко по конспекта, считам, че за мен драконът е, а и дълго ще остане химера! За да се стигне до него в магазина на ментора е необходимо 5 ниво на авторитет = над 9050 точки авторитет + 200 от същите за получаването му (за сведение - имам цели 5 :oops:). Взаимоотношенията ментор-пиленце са двустранни и може би рядко се получава добре танцуваща двойка!
     
  9. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Ха ха направо се разсмяхxD ти си останал с впечатлението че като си фанеш ментор ще имаш втора мелница за супер храна.Ма тя те е отсвирила много късно щом си получил 9-10 храни:eek:в момента в който е видяла,че чакаш супер храната или детските (манджички),а садиш марули 8)е трябвало да ти бие шута 8)с грешно впечатление си останал, ако си мислиш че ментора ще ти храни сателитките.

    п.п.И много тъжи че вече не ти е съседкаxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Кат гледам мноо мой са научи от теби за между фермерските взаимоотношения ,нали се сещаш че очакванията някой друг да ти дотика точките за дракона ти са доста фантастични,та филмът пиле да стане 40 ниво за час нали знаеш как се получава :) то ако ставаше да пратиш 5 супер храни па човек да се изполоми да вдига ниво....и ако все пак има нещо неясно...фатай си твой пилета и нали прочете 40 ниво за час че и за по малко :)
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Честито на новите ментори.
    Аз ви пожелавам да хващате сериозни пиленца, които да са готови да хапват баниците и другите неща, които ще им пращате, защото иначе ще гледате дракона през крив макаронxD.
    УСПЕХ!
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:ама да си ментор донор ли значиo_Oа мерси8)
     
  13. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    "Защо",ЗАЩО не мислиш,когато четеш и пишеш? Съчетаването на просташка ирония с псевдо менторско величие са достатъчен повод да проявя снисхождение подминавайки жалките напъни за "острота" в изказа ти!xDНо пък,ЗАЩО да не ......?

    По-скоро долавям някакво припознаване от твоя страна в цитираната от мен ситуация и въпросна менторка. Това пък, и най-вече огромната ти заблуда ,че дългия престой в играта води само до положителни резултати за практикуващия я индивид те кара да изразиш в писмен вид -някакакъв патологичено съчетание от:смърдящ нихилизъм/водещ в почти всичките ти постове/,Огромна заблуда за стойности и качества/разбира се ,че твоите/, и не на последно място невъзможността да доловиш тънкия нюанс на САМОИРОНИЯТА в поста ми!!!8) Все пак не бях вдигнал много нивото,та да е понятно и за човек избрал си ник-"ЗАЩО", а не "ЗНАМ".Както съм казвал винаги "Име се бърка,но прякор/ник/-НИКОГА.xD Добре си се ориентирал да ПИТАШ,но не бързай с отговорите....Издават доста неща,от които се бойш! /съвсем основателно/8)Ако не бързаше толкова,и поне бе направил опит за малко мисловна дейност,щеше да разбереш,че последното нещо от което имам нужда е-Някаква меланхонична личност да ми праща супер храна,или пък да ми е съсед...
    Много,много си далече .....ЗАЩОxD

    п.п1 1.Не използвам сателити!

    2.Никогане търся съседи,те ме намират.Факт!!!
    3.Не играя играта от зимата на 2012 г.Просто влизам понякога и се ЗАБАВЛЯВАМ /и без ментори/xD
    4.Всеки ментор,пропуснал ЗАБАВЛЕНИЕТО МИ е на загуба!!!! Сигурен съм в това!xDНапускането им по-скоро е свързано с чувство на малоценност и СРАМ !xD


    п.п.2 Имаш големи пропуски и по темата за етиката в отношенията,но там Торнадо ти го е обяснил.Изказа ти ми напомня за един стар ник в този форум "Злобар"xD.Може и да бъркам,но приликата е уникална!!!xDxDxD
     
    Последна редакция: 7.12.15
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    гледам тук много спецове, пък няма кой да светни по въпросите де зададъхxD
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За 90% от пилците ДА за съжаление.
    Но ти си ментор и няма какво да ти обяснявам, всичко ти е ясно от самото началоxD, но сега нещата наистина опират до храната, ако пилето е съвестно влиза и яде всичкоxD, ако не е и това не прави:mad:.
     
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    и що да го рантутя :eek:то не мой ли копа, да чопли евенти , да изпълнява поръчки :eek:
     
  17. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Я и аз да попитам тъй като не съм наясно - Стрували ли си за единия дракон да ставам менторка или не? o_O
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Вече не им се копа и ако не му пращаш по нещо, така ще си стои на 3 или 4 нивоxDxDxD, захитряха и някои зьапочват да искат за подарък кишове, баници не ги задоволяватxDxDxD.
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ми кът не им са копа шута и готово, драконите няма да избягат:eek:има и работливи пилци;)пък и ще чакаме бурята да на научи на туй-онуй;)
    пп ам то менторите сами правят нагли пилетата:)
    пп2 то не е от вчера
     
  20. kosdas

    kosdas Анализатор

    стига се карахте за пилета бре времето им мина
    в месеца на свинските пържоли и луканки с вино и ракия сме
    голям кокошарник сътворихте тука
     
    desi232, [[Fermerkaa]], milkoga1 и 2 други харесват това.