Лятно изобилие от риболов

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 10.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Благодаря за бързия отговор. Трябват ми 30 монети,но не знам дали да купя примамка ( мога само една да си купя):oops:
     
  2. ani1976

    ani1976 Подрастващ автор

    колко примамки получаваш за 10 лалогулдени?
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  4. -silvieva-

    -silvieva- Напреднал

    трябват ми още 3 примки за редчето, как да се сдобия :cry:
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    купи за 30 лалота от магазина, май няма друг начин
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Евентуално би могла да закупиш срещу лг Изобилие от примамки S.
    (Стига да не си се възползвала от тази възможност, до 10 могат да се закупят.)
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. -silvieva-

    -silvieva- Напреднал

    не бях се възползвала, мерси за съвета.... купих 4 за да взема и подобрението, но не ми пусна нито веднъж монети и не успях да купя моята лодка моята крепост за да сложа на редчето, ако някойя има в повече ще помоля на следващия ПИТ, ако е разрешено.. Аз се връщам на работа, хубав и успешен ден на всички! :)
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Напомни ми на ПИТ, ще ти я пратя. :)
     
    .TAINNA., mushnu4ka и -silvieva- харесват това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Взех ти я, напомни ми на следващия ПиТ. (А и що не каза по-рано...)
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA. и -silvieva- харесват това.
  10. -silvieva-

    -silvieva- Напреднал

    Благодаря ви много :inlove: в последния момент купих редичката и неочаквах, че монетите няма да ми стигнат... едната редичка беше с произволни цъкалки и реших че тази ще е така... работя по 12 часа последния месец и нямала никакво време да чета инфо и играя всичко в движение и в последния момент, направо не знам как не съм се отказала щото то и да си свободен пак трудно се насмогва със всичките мисии и бройките които се искат, но за сега криво ляво успявам да ги изкарам докрай.:oops:
    пп. даже и другата ми мисия в момента е на косъм, но се надявам да успея на време да вляза да събера изкачващите и да я приключа и нея o_O
     
    .TAINNA., kakata13 и mushnu4ka харесват това.