Лятно изобилие от риболов

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 10.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не вземат ли ,да дават милярди като награди ,за задачи и кустове,400 ниво е миражxDxD
    За това и аз карам бавно без да си давам зор за ниватаxDxD
     
    shiky, mell, kakata13 и 3 други харесват това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Точно за това го играх не ми трябваха 3 те полета а само едно ако се сееше и на трите полета нямаше дори и инфото да прочета
    до ново 400 надали някой ще стигне мила затова сложих цъкалките и няма да играя евенти не виждам смисъл след като дигнаха толкова нивата убиха всякъкъв смисъл за мен за игра сега влизам само веднъж на ден и ми е достатъчно
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и 2 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    78 примамки съм хвърлила до сега, до 100 доста ще покибичаxDxDxD, прилича ми на истински риболов, чакаш, чакаш и накрая хванеш от магазинаxD.
     
    kakata13, milena7004, dedoto1 и 3 други харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    БП са побългарили риболова, нали нашите рибари имат един хубав лаф - кълве на портмоне
    я купи 5-6 кошници и си свиркай :inlove:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, dedoto1 и още 1 човек харесват това.
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Аз взех всички подобрения на рибния фонтан, друго нищо не ми трябва от магазина всички цъкалки ги имам !Няма ли да пуснат нещо друго стойностно в риболовния магазин?
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    [​IMG]

    привлече щракнете, след като изберете бутон в средата на екрана се появи, заобиколен от пръстен на стационарни и пулсиращи.
    Няма друга работа да правя, като бутона, когато пулсиращи кръг точно рунд е над, така че можете да увеличите шансовете си за добро хранене и много награди!
    Друг метод: задръжте натиснат бутона след това съобщение, когато той провежда най-горната позиция
    намерихме по време на кръгла. (Мечка с нас, можете да очаквате, каква позиция трябва да elengednünk.) /

    Внимание!
    , Две припокрити кръга не означава, че ще бъде най-ценните риба, само леко се увеличи ценна риба улов!

    http://hu.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/nyári-haldorádó-event-2019-július.18323/
    Опитвах да нацеля, но ми бяга по тъча o_O

    п.п. след старта натиснах бутона в центъра на кръга, изчаках 2-3 пъти да мине пулсирането напред-назад, фокусирах се пуснах бутона върху светлосивия кръг точно както е показано в клипчето. Така два пъти нацелих оня с клюна. С луксозни примамки. Получи се много добре, обаче не даде монети таз циция :D
     
    Последна редакция: 22.7.19
    dedoto и fermer4o888 харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    един тъп въпрос: до вчера след 15 ч. при влизане, играта даваше бонус по 1 примамка. Днес обаче няма. Търсих да прочета до кога БП дава бонуса, но не намерих :wuerg: Кьорава ли съм ? :oops:
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не е давала играта по 1 примамка, даваше по 2 детективски инструмента.
    Само съвсем в началото по 1 подарък получихме. Толкова.
    Всички останали - от цъкалката Рибен фонтан и награди от свързаните събития.
     
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    даваше по 2 игри за гонитбата, примамки - като обереш рибния фонтан
    не пускат гювееееееееч, ще копаме
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши, ka-linka благодаря за осветлението, пак съм се отнесла нанякъде. Идвали са по 2 игри за гоненицата, а на мен са се привиждали примамки за рибите o_O Що не дават за всичко така по 2 бр гювеч ежедневно, ами ме карат да готвя гювеча у дома? xD
     
    лудакрава1, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и 2 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Риболова приключи взех реда:)
    Сега какво да си купя с 445 монети който ми остават след като купих подобренията :cry::cry:
    Да пуснат нещо интересно в магазина?
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА, staneli и 3 други харесват това.
  12. staneli

    staneli Старши болярин

    И аз взех реда :). 101 мятания на въдичката и нито една скумрия xD, ще я купувам от магазина - печена във фурна, с лимонче, децата много я обичат. Иначе, 205 монети останаха. Някой ако има нужда от цъкалки, да казва...
     
    -niksan-, .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    85 ги направих, че и 2 скумрийки ми даде, та ги опекох с лук и лимон във фурната. Сега облизвам пръсти и чакам следващите примамки за по-големи риби. Челяд голяма иска да ядеее ;)xD
     
    staneli, ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И тук взех редичката подплатена с много монети. Ще купувам цъкалките, докато похарча всичко, но в края. Все още падат примамки, които ще играя ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и [[Fermerkaa]] харесват това.
  15. mimi

    mimi Подрастващ автор

    Ще има ли,и други събития ,които да дават примамки за риби?Нямах възможност да играя и четирите части на събитието което беше за края на седмицата и съответно не ми достигат примамки.
     
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Според мен - не, събитието с риболова приключва след 29 часа
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  17. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    ако имаш лалогулдени -при кошниците има 10 бр. изобилие от примамки по 10 л. за бр.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  18. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    След като приключим със събитието,може ли да продължим да играем с примамки?
     
  19. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    да за евентуални монети
     
  20. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    да, пробвах и получих награда, различна от монети