Лятно изобилие от риболов

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 10.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    o_Oo_Oo_Oкакъв елит бе, ти ма уби. е няма как когато прекъснах за дългата почивка съм ги пропуснала. надявам се по често да има разпродажби да си набавя пропуснатите редове:oops:Мисля че ще ги събереш, но аз и за декорациите едва ли:) дано пък ме изненада тоя път БП.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Първото подобрение вече е в мeнюто:music:, дойдоха ми 50 монети от папагалски риби.
     
    Последна редакция: 14.7.19
    milena7004, ka-linka, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Голямо изобилие от риболов, няма що. Само веднъж хванах оная голямата риба с дългия клюн дето е най-отгоре, та даде 40 монети. Всички други са скръндзи. Защо БП не пуска монети от всички риби? Хем примамки не дава, хем и за монетите се стиска :wuerg:o_O>:(
    Този път развалиха риболова и удоволствието от него :(
     
    -georgi88-, -helixme4o-, tanyamery и 9 други харесват това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Пропуснатите редове вземи от старите цъкалки се намират доста все ще стъкмим за редовете.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., milena7004 и още 1 човек харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Вдигам бялото знаме! Вече се омотах от цъкалки и подобрения за тях. С три висши да съм, пак няма да ги запомня.
    От риболова взех вече 3, ама току-що открих, че имало и подобрения за съкровището на коболда. Да ни отворят безплатно едно мъъъъъъънинко поленце, където да са видими само цъкаля с подобрения и тези с ограничен брой обирания, че като ги метна някъде, после с лупа ги търся :D:D:D
     
    mi6elina84, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  6. shiky

    shiky Стажант

    От къде се взема Летящото хвърчило?
    Четох, търсих и не намерих да го имам или да се печели. Явно нещо пропускам.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  7. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

  8. shiky

    shiky Стажант

    Много благодаря за бързата помощ!:)
    Намерих го! :)
     
    joujoujouj харесва това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Каня ви на пържен шаранxD, 3-4 килограмови риби улови сина, не можаха да дочакат моя уловxDxDxD.
    Едва 19 захранки съм получила, еднакво стрелям различни риби хващам:mad:, иди, че го разбери този случаен принцип на БП, който го разбере, ряпа да яде.
    НАСЛУКА!
     
    shiky, tanyamery, [[Fermerkaa]] и 6 други харесват това.
  10. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Срам-не срам,признавам си и аз,че от 17 замятания,нито един марлин!:mad:Пробвах всякакви техники,само-папагали.Където и да заметна-папагали .....:mad:То и в предните събития на обикновени примамки,трудно "посягаха" торпедата,но поне по 2-3 се "хващаха".xDСега се хваща на БП.......кошничките /дребнави тарикатчета/
     
    shiky, dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  11. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Верно ли, аз пък от риболова съм доволна, но от новата картинка днес за търсене на предмети не съм.:oops:
     
    shiky, dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще свикниш, лошото е, че точно ги поразучи човек и бам, няма я, идва нова:mad:, мислят за нас, хем да ни е забавно, хем да ни принудят да си купим кошнички, но при мен не са позналиxD.

    ПП.: КАТО ИСТИНСКИ РИБАР СЪМ, ЧАКАМ И НИЩО НЕ ИДВАxD.
     
    Последна редакция: 15.7.19
    shiky, .TAINNA., -niksan- и още 1 човек харесват това.
  13. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    стигнах краиъгълната 20-та игра :eek: времето лети и като гледам колко много примамки се падат o_O
    маи които го е измислил ша си го доиграваxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и shiky харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да дааа, защото и Жегата настъпи xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  15. dedoto

    dedoto Адмирал

    комшу пращай сажди че ги е фанало липсата:sleepy: па растение болxD
    а пък тая жега си е направо изнудване от страна на БП>:(
    ако я пропуснеш рибите може да ги гледаш през крив макарон:cry:
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Хванаха му цаката от БП да не си пробираме по един евент в месеца, а другото време да бучкаме за читалището. Или си вземаш неплатен отпуск и играеш наред и нощем с часовника, или няма редове. Ама-хааааааааааа, ще пробираме, я в браздата xDxD.xD Подобренията ги взех на 24-тата игра,ако някой има нужда от цъкалка, да пише да му я взема. Имам останали малко монетки, надявам се и други да се паднат
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  17. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист


    Я кажи каква е цаката защото от 12 марлина нямам нито една монета:mad::mad::mad:.
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Първата уловена риба взе да намирисваxD.
    22 игри съм изиграла и до сега само 50 монети:mad:>:(.
     
    .TAINNA. и dedoto харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Взех да се чувствам богопомазана, 70 монети имам след петте подобрения. То сигурно ме компенсират, защото за 8 години игра имам 7 селекции завършени, там фермата ми е от каръшка нагоре. А пък за саждите от гонитбата... нямам думи, карък на квадрат, каквото и да бучкам, все не пуска >:(>:(
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    откъдето и да погледна, все едно и също. Снощи сях лешници за сажди, днес садя растение под часовник, после пак ще бучна лук за сажди, утре пак растението да му се не знае, а примамки за рибите няма и няма. Дедо ще си ги гледаме през кривия макарон ти от едната дупка, аз от другата дано погледите ни се срещнат някъде по средата и кой каквото докопа xD
    Няма примамки, няма риба, няма монети, БП съвсем ни притисна. Да си взима кошниците и да ходи другаде да проси. У нашенско сме циции xD
     
    mi6elina84, dedoto, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.