Лятното веселие на светулките

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 19.6.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Изобщо почивка си хванала събота е :p
    Тази фигура ти е направена, продължи с другите.
     
    -niksan- и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Искаш да кажеш, че лакомията ми за още един купон за техника, няма да бъде задоволенаxD и най-вероятно ще загубя ресурси:mad:.
    Благодаря.
     
    kakata13, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Ами погледни го от другата страна взела си си допълнителна награда ;):p
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За да спа спокойно ще те послушам, чашата е на половина пълнаxD.
     
  5. sco

    sco Знаменитост

    Някой може ли да каже точно колко ресурс трябва за цялото събитие??? Не обичам да играя на тъмно, защото накрая се оказва, че съвсем малко няма да ти достигне и даже и някоя екстра няма да помогне.
     
  6. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Погледни първа страница пост 2.
     
  7. sco

    sco Знаменитост

    Муши, това актуално ли е??? Включени ли са скритите фигури???
     
    Последна редакция: 23.6.19
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    да... + 8874 и +1734 са прдуктите, необходими за 102-те раници, т.е. необходими са ти 21099 искрящо плодче, 2711 термоса и 756 палатки.
     
    Последна редакция: 23.6.19
  9. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Четах и пак не разбрах?Скритите фигурки последни ли се правят?
     
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не, може по всяко време да се правят, стига да имаш продуктите за тях. Няма определена последователност.
     
    bubolina8 харесва това.
  11. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Ми пробвах по показаните картинки и не ми се получи?
     
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ако имаш предвид картинките на ka-linka, би трябвало да ти се получи - предаваш х-вете.
     
    bubolina8 харесва това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    първата картинка е за първата въпросителна, втората - за втората и т.н
    да не бъркаш последователността?
    получава се, аз позакъснях малко с растенията, та съм отворила само 9 комбинации, но първите две въпросителни са съвсем точни, сигурна съм и в останалите две
     
    ПЕПЕЛЯШКА и bubolina8 харесват това.
  14. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Всички фенери светнаха и останаха малко ресурси за обмен:D
     
    ПЕПЕЛЯШКА и pepa551 харесват това.
  15. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Здравейте прочетох само 1 страница и се почнаха с заядливите коментари и отговори.......после погледнах на долу и видях,че са 7 страници айде сега ми кажете мили хора...!Как аз като имам само една кирлива неделя и една омотана задача ще разбера от форума как да я изиграя?АЙде бе хора вземете се в ръце...Този форум става боза...Понякога когато Ви чета се чудя а то е в малко случай защото когато задачата не иска мн усиля никак не чета Вие наистина ли си нямате работа и само си драскате...:music:8)
     
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Тук завърших успешно :)
    Арсения, ако се върнеш малко назад, ще видиш поста ми с линк към английския форум. Там питанките са обяснени с картинки и ще се справиш.
    Буболина, преди да направиш някоя от схемите с фенери, провери дали имаш достатъчно продукти за всички фенери и тогава предавай. Обикновените схеми маркират с кръгчета комбинацията от фенери, които трябва да запалиш. Смяташ им исканите неща и, ако ги имаш, предаваш. На края натискаш зеления бутон, който излиза долу в дясно, за да завършиш задачата. Комбинациите с ? - ки остави накрая да не се оплетеш. Те се правят по 4-те схеми показани в английския форум (виж ги по-назад)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и arseniq1 харесват това.
  17. arseniq1

    arseniq1 Обитател

     
    .TAINNA. харесва това.
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG


    ПП: е как да не пишат като темата е за стратегии и мнения.

    Абе ти пак в английския, в нашия също ги имаxD
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, arseniq1 и 2 други харесват това.
  19. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Справих се благодаря!Но преди това се набутах с доста ресурси докато зацепя!:cry:
     
    Последна редакция: 23.6.19
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  20. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Мисля, че не е честно да обвиняваш другите затова, че срещаш затруднения при изпълнението на задачите. И без това всеки играе за себе си, има официално инфо за всички, и никой никому не е длъжен. А хората тук достатъчно и доброволно помагат, ето ти пример:
    #40 https://board-bg.farmerama.com/inde...еселие-на-светулките.18347/page-2#post-162912
    #51 https://board-bg.farmerama.com/inde...еселие-на-светулките.18347/page-3#post-162938
    #61 https://board-bg.farmerama.com/inde...еселие-на-светулките.18347/page-4#post-162955
    #86 (ачик-ачик) https://board-bg.farmerama.com/inde...еселие-на-светулките.18347/page-5#post-163041
    Всичко това касае скритите фигури и е едно и също, трябва само човек да отдели малко време и да прегледа внимателно постнатото. Писано е също и как става предаването на необходимото за запалването на фенерите и за изпълнението на отделните задачи. Всичко е смляно и поднесено на тепсия, а ти пак не си доволна...Вярно, не е приятно да се четат заядливи подмятания и надменни изказвания, но не приемай написаното от мен като заяждане, не вложих такъв смисъл!
     
    mimi123123456, kakata13, .TAINNA. и 2 други харесват това.