Липсващи обори

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от biser4e на 12.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. biser4e

    biser4e Стажант

    Тази сутрин около 8.40ч. отворих загадъчни обори от "Викингска сага" и от предишни събития. Видях, че ми се паднаха поне по 2-3 дупки на чинчила. Обърнах им внимание, защото ми бяха малко на брой, но не съм снимала. Половин час по-късно при проверка колко точно са ми се паднали установих, че в 4 ферми няма промяна на броя на дупките на чинчила.
    Рефреш, излизане от играта, затваряне и смяна на браузера не помогнаха.
    Проблемите в тези ферми започнаха след като писах на съпорт, че в продължение на месец не можех да купя нищо (домашни любимци, нови редове, помощна техника, супер тор и други), защото беше сменен начина на плащане от плащане с дебитна карта на банково плащане, но не по мое желание, а от самата игра.
    Моля за проверка в следните ферми:
    lilimim ID 12847832
    dawida ID 12394423
    biser4e ID 12509783
    petel4e ID12581957
     
    Последна редакция: 12.11.19
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Предадено е за проверка от админ. Обаче ще помоля за търпение.
    Хубав ден!
     
  3. biser4e

    biser4e Стажант

    Благодаря.
    Запасявам се с търпение.xD
     
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Добър вечер,
    Извинявам се за чакането.
    Не разбирам това :
    В какво се изразяват проблемите?
    ilimim ID 12847832-1 обор чинчила днес
    dawida ID 12394423-няма днес обор чинчила
    biser4e ID 12509783-1 обор чинчила днес
    petel4e ID12581957-няма днес обор чинчила
    Другите обори не съм ги изкарвала какво точно се е паднало, но ако държиш ще го направя. Понеже си пояснила за чинчили за това само за тях гледах.
     
  5. lilimim

    lilimim Активен автор

    Здравей.
    Загадъчните обори бяха от "Викингска сага" между 8 и 16 бройки и затова им обърнах внимание - гледах за мравки. Не видях мравки, но съм абсолютно сигурна, че в lilimim имаше 3 дупки за чинчила. - те са с друг цвят и дизайн и се отличават лесно от останалите. Преди ТиП имах по 3 дупки за чинчила във всяка ферма и предложих в системата по една чинчила за морски дявол. В някои ферми стана замяна, в други - не. Така че 3 или 2(ако е станала размяната) чинчили от преди ТиП плюс 3 от загадъчните обори, които видях отворени в никакъв случай не правят 3 броя. Просто в тези четири ферми не са начислени получените чинчили от отварянето на загадъчните обори от "Викингска сага".