Липсващи награди от Живот на рейнджер

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от -vishi- на 20.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Съжалявам явно аз нещо не виждам ще помоля колега когато има на линия да погледне той.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    Да,сега вече имам 24 обикновени билети,моите + другите, но тази сутрин попитах къде са ми сандъците"Изобилие от занаятчии", като пак ми бяха изпратени 10, а в Консумативи намерих само 1, който не зная дали е от подаръците или от Облаците( когато обирам с комбайн, не гледам какво се пада)!

    П.С.: Извинявам се на цялата аудитория, че ги занимавам с моите "ДРЕБНИ" проблеми, но те за мен са важни!
     
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Абе ти сериозно лиo_Oo_OАз прочетох че питаш за Безплатните си завъртания:

     
    .TAINNA. харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Кой ще успокой Каспаредка,докара е до лудницата:cry::cry:
     
    .TAINNA., kakata13 и dedoto харесват това.
  5. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    Вчера 21.11.,липсваха билети"Безплатно завъртане"!!! Днес 22.11., липсваха сандъците"Изобилие от занаятчии"!!!
    Аз пиша за проблемите,които имам в играта,ДВА ДНИ ПОДРЕД, а това,че Вие не четете за какво питам, е друга работа!!! Да, сериозна съм, но просто исках да разбера: ДАЛИ ПОДАРЪЦИТЕ,КОИТО МИ СЕ ИЗПРАЩАТ ОТ ПРИЯТЕЛИТЕ, НЕ ОТ СЪСЕДИТЕ,МИ СЕ НАЧИСЛЯВАТ!!!
    И ако се начисляват,къде са?

    П.С. Оставете всичко в миналото! Писна ми от глупости! Било каквото било! Няма нищо да се оправи!
    ТОВА Е ПРОСТО ЕДНА ИГРА!!!


    ИЗВИНЕТЕ ЗА ЗАГУБЕНОТО ВРЕМЕ!!!
     
  6. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Ама сега и на обидена се правиш. Прочела съм първия проблем проверявам подред. За толкова години някой ощетен или да няма запис за действията му във фермата не съм видяла. За разлика от теб не съм ти се разкрещяла веднъж ще те помоля да не го правиш и ти.
    И изобщо не мисля за времето си за загубено а как търся записи на някой, а той на среща ми крещи.
    Е хич не приемам извинения всички сме хора и всеки би могъл да спазва добрия тон.
    И още на един от първите отговори ако ги следиш щеше да видиш че съм писала броя на билетите в момента са 24 да се релогнеш и да ги видиш а не да се хаби толкова енергия в крясъци.
    Благодаря, ако желаеш по нататъшна проверка ми обясни на кое точно, защото аз вече се съм объркана.

    ПП: и не на последно ако исках да не си губя времето още на първия пост щях да изтрия всичко което не е по темата :липсващо от рейнджъра.
     
    Последна редакция: 22.11.19
    .TAINNA., kakata13 и dedoto харесват това.
  7. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    Първо:Аз не Ви крещя и не се правя на обидена, просто чрез едрия и удебелен шрифт,наблягам на това което ме интересува.
    Второ: От самото начало на разговора ни, спазвам добрия тон и не съм нагрубила,напсувала или използвала цинични думи.
    Трето: Следя отговорите от самото начало, защото съм заинтересована, за губещите ми се неща.
    Четвърто:При получаването на билетите на 21.11,като подаръци, и като видях,че ги няма всичките, рефрешнах и разлогнах играта и пак ги нямаше, Ви писах за проверка.
    Пето: Днес 22.11. получих подаръци сандъци"Изобилие от занаятчии", които също липсваха,рефрешнах и разлогнах играта, пак ги нямаше и Ви писах втори път.
    Вие сте проверили за билетите, защото сте прочели само за тях. Може би затова, не можете да разберете, за какви сандъци Ви говоря.
     
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Може ли да изтриеш кеша, направно е при нас и виждам 10 в менюто.
     
    buba.georgieva харесва това.
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Чета за проблемите по реда който са пуснати, до като не изясним, не мога сто проверки на веднъж и да ги следя, няма нужда да влизам в подробности как се прави една проверка.
    Ако още в началото след този пост
    беше казала, че вече са ок нямаше да ровя врътките, а да продължа към следващото.

    Така айде да отидем в правилата на форума и да се придържаме към тях: Правила на форума
    За писането с главни букви и за запитване в неподходящи теми извън наща тема.
    Темата за мен от към проверка изискваща се за ''Липсващи награди от Живот на рейнджер" е приключила и е изчерпана.
    Ако играча има още питания нека да пише. Всичко друго което не е по темата от тук натаък се счита за спам, за това моля да си отваряте подходящата нова тема.
    Благодаря и желая лека вечер на всички.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    Благодаря ти! Лека вечер! :)
     
  11. -vishi-

    -vishi- Стажант

    Аквариума за змиорки е на дъждовната гора! Да така е, но него си го имам от преди това събитие, а на мен ми липсва в инвентара от сега, като изпълнена задача! Може да проверите, че изпълнявам куест "Електрически мечти" и съм предала 24 такива.
    Аквариума за змиорки от "Живот на рейнджера" е 11 задача и събитието е започнало на 13.11.2019 г, а аз съм предала 24 такива в куест "Електрически мечти", няма как да се случи при нормална игра, ако този обор съм го получила от това събитие! Бях се зарадвала, че по-бързо ще изпълня куеста с втория аквариум за змиорки, но уви...
    Освен Аквариум за змиорки и Загадъчни обори ми липсваха в инвентара, както вече бях писала!
     
    Последна редакция: 25.11.19
  12. -vishi-

    -vishi- Стажант

    Аквариума за змиорки е на дъждовната гора! Да така е, но него си го имам от преди това събитие, а на мен ми липсва в инвентара от сега, като изпълнена задача! Може да проверите, че изпълнявам куест "Електрически мечти" и съм предала 24 такива.
    Аквариума за змиорки от "Живот на рейнджера" е 11 задача и събитието е започнало на 13.11.2019 г, а аз съм предала 24 такива в куест "Електрически мечти", няма как да се случи при нормална игра, ако този обор съм го получила от това събитие! Бях се зарадвала, че по-бързо ще изпълня куеста с втория аквариум за змиорки, но уви...
    Освен Аквариум за змиорки и Загадъчни обори ми липсваха в инвентара, както вече бях писала!
     
  13. -vishi-

    -vishi- Стажант

    Не виждам отговор. Дали да се надявам на такъв или няма смисъл?:(
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    От събитието имаш спечелени:
    2 Загадъчен Бахама-обор „Хавай“ на 2019-11-15 07:29:03, излюпени на 2019-11-16 09:25:11 - Тигърска кошара II: оранжева и Слонарник II: оранжев
    2 Загадъчен Бахама-обор „Кумаси“ на 2019-11-15 15:02:54, излюпени на 2019-11-16 09:25:11 - Кошара за мравояди II: оранжева и Помещение за зебри
    2 Загадъчен Бахама-обор „Пейсли“ на 2019-11-15 20:44:29, излюпени отново на 2019-11-16 09:25:11 - Гнездо за анаконди II: оранжево и Басейн за ашолотли I: жълт

    Аквариум за змиорки се печели от Загадъчен Бахама-обор „Трилистник“, какъвто в този акаунт не е купуван, нито има запис да е излюпван такъв. Не намирам и куест/евент от които да се получава готов обор.
    Обора е спечелен на 2019-11-14 05:08:45 до 29 са 16 дни за обиране по 2 пъти на ден са повече от 24 дори без бонуси
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    много шум за нищо ;)
     
  16. -vishi-

    -vishi- Стажант

    Както казвате, обора Аквариум за змиорки е спечелен на 14.11.2019 г., но не от "Живот на рейнджера"
    Аквариума за змиорки се получаваше също така, като изпълниш 11-та задача от "Живот на рейнджера", която аз изпълних и логично разбира се не на вторият ден 14.11.2019 г.от започването на това събитие, тъй като това е невъзможно!
    "Живот на рейнджера" започна на 13.11.2019 г, на 20.11.2019 г. отворих тази тема, а на 25-ти ви писах, че до тогава имам 24 предадени змиорки! Вижте, на коя дата точно съм изпълнила тази задача и смятайте. Ако аз бъркам се извинявам!
     
    Последна редакция: 4.12.19