Липсващи декорации

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от bubolina8 на 20.12.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sad2000

    sad2000 Стажант

    моля за помощ
    Играч: sad2000ID: 14182073 подарък на дядо коледа 3 липсват ми три декорации пореден номер в облаците 2
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Обилен пикник в цветната/Котешка артистичност в цветната/Обиколка с костенурка в цветната/Кладенец на желанието на редицата.
    поредица 2 виждам, че са на облака.
     
  3. raddi

    raddi Стажант

    Здравейте, искам да си запълня редовете от поредицата на дядо Коледа, но ми липсват три фигурки.Отварям подаръка на дядо Коледа, но излизат само билети за корелото на късмета и фермерски монети.ID 30785815
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От подаръка получаваш само редичките.
    Самите предмети, които трябва да се поставят, са месечните подаръци от Рошко.
    Повече информация:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Бъдни-вечер.17487/#post-149959

    Предадено е за проверка от админ, но и сам/а можеш да огледаш дали липсващите декорации не се спотайват някъде в градината, острова и под. (Ако ги откриеш - пиши. Иначе - ще помоля за малко търпение за проверката.)

    П.П. Също ще помоля да не задаваш въпроса си в неподходяща тема, ако няма подходяща - просто отвори нова.
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Кои предмети ти липсват?
     
  6. raddi

    raddi Стажант

    Обиколка с костенурка, игра с подкови, баня на птици.Id 30785815
     
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Игра с подкови е на реда от Работа във фермата 101
    Баня за птици на реда от Големият водовъртеж 2
    А обиколка с костенурки не е взета, в ноември имаш само 17 обирания на Рошко, а ти трябват 21 за предмета.
     
  8. raddi

    raddi Стажант

    Благодаря, а може ли обиколка с костенурка да си я закупя от някъде?ID 30785815
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За сега не. Но следи предложенията най-вероятно ще бъде въведена някъде за продажба, може би както миналата година във Фермерският магазин.
     
  10. Cherry_19

    Cherry_19 Прохождащ

    Здравейте Взех реда за мравките ,но ми дава ,че нямам в инвертара събирачи на храна
    Може ли да проверите защо така се получава
    ID11562336
    благодаря
     
  11. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    В цветната градина е долната дясна част.
     
  12. Cherry_19

    Cherry_19 Прохождащ

    благодаря много нямам спомен кога съм го сложила там
    лека вечер
    благодаря
     
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За нищо :) Лека и спокойна вечер!
     
  14. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Здравейте! При по-предно мое запитване за цъкалката Игра с подкови ми бе отговорено , че ще се получи от подаръците на Рошко. Нямам пропуснат ден, но и цъкалката я нямам. Търсих из форума да намеря някакъв отговор защо така, но нищо не намерих. Моля да проверита beti06ID: 31420593
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, намира се в цветната градина долу вдясно я търси.

    .
     
    Последна редакция: 16.1.19
  16. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Хиляди благодарности - така съм го скрила от себеси, че без ваша помощ нямаше и да го видя! Хубав ден!
     
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    няма защо, спорен ден и на теб:)
     
  18. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    в 17,17ч. падащият предмет е луксозна формичка, а чакам миксери! ИД 8033678
     
  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    И двете трябва да падат в този час.
     
  20. cecomania

    cecomania Активен автор

    Здравейте!!!!Преди около 2 месеца имаше евент -Великото бягство.Сигурен съм,че съм го завършил,но не си намирам цъкалките за него и редът ми стои празен.Ако може някой да ми каже какво точно се е случило ще съм много благодарен!!!
    ID 53663601
     
    Последна редакция: 25.7.19