Лалогулденово дърво като награда при достигане на ниво 200

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от The.Farm на 22.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Желаете ли лалогулденовото дърво като награда при достигане на ниво 200 в основната ферма?

Гласуването е завършено на 1.2.16.
  1. ДА

    10.0%
  2. НЕ

    5.4%
  3. Да, но ако е като награда от по-ниско ниво (100-150 ниво)

    84.6%
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Какво мислите за това, моля включете се активно в дискусията и гласувайте, независимо от мнението Ви. А моето становище по въпроса за спечелване на "невъзможните предмети" в играта, но присъстващи в нея... съм го написал в "Общи проблеми", тема - Секвои, прочетете го, не искам да го публикувам и тук, прекалено дълъг е поста. Надявам се да се получи добър дебат. Усмихнат и успешен ден на всички.
     
    Последна редакция: 22.1.16
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Гласувах против, "невъзможните предмети" са много, да - едното е лг дърво. Ама никой от тях за мен не би бил стимул за достигане на ниво 200. Ако предложението беше нещо от тях да е награда при достигане на ниво 100, бих гласувала ЗА.
     
    Торнадо73, -helixme4o-, The.Farm и още 1 човек харесват това.
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз гласувах с "не". Лалогулденово дърво при достигане на 100-тно ниво е добра идея, но 200 е малко множко.
     
    .water. и The.Farm харесват това.
  4. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Написал съм какво ми е мнението, прочети за него в тема секвои в общи проблеми, едно от тях беше секвои като опция за закупуване при достигане на ниво 100 или след него. Но е несериозно да се мисли че на ниво 100 ще имаш подарък лалогулденово дърво, минимум от 150-то да стане, за да може и създателите на играта да имат облагодетелстване от стимула които ще предоставят, иначе няма как.
     
  5. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Ето предоставих възможност да си промениш мнението, и после да не кажеш че нямам решение за всякакъв вкус :)
     
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Гласувах с ДА ако се дава от по ниско ниво,честно казано обаче по ще е интересно и по голяма тръпка ще има ако го разрешат на ПиТ,за какво ми е само едно дръвче,това което дава за месец се взема срещу есемес за 2.40 за секунди :)
     
    dudi1970 и desi232 харесват това.
  7. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Лично аз искам да ми позволят да си пресея лалогулденовите дървета там, където им е мястото. Щото имам 4 такива, но не виреят на правилната поляна ;)
     
    Eli1200, milkoga1, tani1980 и още 1 човек харесват това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    абе то и други неща не са на правилните поляни;)
     
    georgiev, Eli1200, AIDA_78 и още 1 човек харесват това.
  9. ТИН

    ТИН Обитател

    например-ВЪЛШЕБНОТО ДЪРВО....
     
    .water. и -helixme4o- харесват това.
  10. Eli1200

    Eli1200 Познавач

    И аз гласувах с ДА, но само ако е като награда от по-ниско ниво. Идеята си я бива и ще е много хубаво, ако се осъществи.:)
     
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ма големи ентусиасти сте - да играете след ниво 100 за тоя дето духа - в смисъл - за единия мижав и безполезен като е само 1 няма да играя. За мен стимул да си качвам нивата е наградката на ниво 90 на овцата, както и всяко ново дръвче животинче и растение което си отворя. След като след ниво 100 няма нищо за отваряне да си я играят сами играта. Аз за толкова много милиони точки за качване на ниво след 100 и да не получа нищо няма да се бъхтя. Ще си насадя навсякъде дървета и обори - колкото дават толкова - ако ще и по ниво на година на вдигам - на пук няма да се старая. Бахарамата е друга работа - там стимула са ми многото златни статуи които трябва да отворя, но направя ли го и там вече няма да играя активно.
     
    .water., Annabelx и tani1980 харесват това.
  12. StefanN

    StefanN Стажант

    Да, но 200 ниво е много.
     
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като знам последните нива до 100 как ги катерих, мисля, че си заслужава да го получим на ниво 100, но съм сигурна, че няма да го дадат и на 200.
    Всичко, което подпомага играчите без реални пари, вече е премахнато, няма да допуснат тази грешка, поне така си мисля.
    Много може да се говори по тези въпроси, но лошото е, че няма кой да чуе:mad::mad::mad:
     
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Как им завиждам на тея дето го имат и на седмица или две обират по едно гулденче.
    Но едва ли ще ни огрее, ако ще играта и на ниво 400 да я направят.
    Бог виоско, цар - далеко.
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ката божи ден.
    ;)
     
  16. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Оппа,пак пусна духът от бутилкаxD
     
    mushnuk харесва това.
  17. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Ех, че стара тема е зачекната тук. Казано честно, вече не ми пука. В момента се намирам на 6 часа разлика напред от България, в район на микронезия. Имам постоянно кино, но щом вече ме мързи да влизам и да си събирам точките с които мога да получа 3-4 гулдена на ден. Няма да я бъде...

    Мистър Пинки пак се опозори,
    с бирени джамбурета до призори
    И в таз игра,
    от мързел, съседите си пропиля...

    [​IMG]
    Ха, наздравичка...
     
    DILQNADELI, milkoga1, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  18. smarf

    smarf Стажант

    И аз така мой вече не ми трябва.а наздраве.
     
  19. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Трябва не трябва - аз не отказвам. Да има кой да даде, пък и цяла градинка да са още по-добре.
     
    pepa551, .water. и mushnuk харесват това.
  20. koteto9

    koteto9 Старейшина

    така като гледам ще е най добре на 201 да го дадът като бонос