Купоните помощна техника

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от Bamze на 22.4.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравейте,
    не знам дали идеята ще бъде приета като добра, но все пак реших да я споделя с вас.
    Идеята ми е да има механизъм /възможност/ купоните за помощна техника да бъдат раздробявани и окрупнявани. Един купон от 3 часа или от 12 часа да може да се превърне в 3 купона от 1 час или 4 купона от 3 часа. Също така няколко купона от 1 час /12 броя/ да могат да станат 1 купон от 12 часа. Така ще имаме по-голяма гъвкавост при използването на наличните ни купони. Понякога, когато се чудя какъв купон да стартирам, ми се иска да мога да раздробя или да окрупня някои налични купони. По принцип играя с 1 часови купони най-често, а когато има куестове и садене на малки поленца, използвам 12 или 24 часови купони. Тези от 48 часа определено би ми се искало да ги раздробя на няколко от по-малките часови купони.
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Излишно е. Имаш предпочитание към едни купони, а други пренебрегваш. Дали са ти купони за всякакви времеви интервали. Не си създавай излишни главоболия. Не приемам подобна идея. Ненужна е.
     
    koteto9 и .didi2002. харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Не виждам смисъл купоните за 1 час да се окрупняват, след като просто могат да се активират колкото е необходимо от тях.
    За раздробяването нямам мнение, нито съм за, нито съм против.
    Купувам при намаление от помощната техника комбайн и сеялка и то със спечелени от играта лалогулдени. Купон 1 ч. активирам сутрин за обирането на редовете с облаци, тях на ръка нямам нерви да ги бера.
    Приятна игра, фермери!
     
    ka-linka, koteto9 и .didi2002. харесват това.
  4. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    "За" за раздробянето на купоните, "против" окрупняването им.
     
    Bamze харесва това.
  5. JanPa

    JanPa Прохождащ

    Преди години имаше обсъждане по темата, но нищо не се е променило. Само по-често се печелят купони. Купоните са по-добър вариант от техника, която се активираше веднага при печеленето и.
     
    Bamze харесва това.