Култивиране на растения - поредната подигравка

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от 0246 на 29.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    аз ся го хванах тоз вашия бонус с 50-на супер тор и чакане. :D и без лг
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Като чета толкоз тръшкане....мии ще ида да пусна тото,сигурно с не повече от 500 супер тор облагородих растения за всички налични слотове,хехее
     
    Valkaaa76 харесва това.
  3. desi232

    desi232 Посланик

    явно съм скръндза щом чакам търпеливо да изминат 6 часа култивирането,но няма да им давам и за това супер тор.и без това аз нямам саквой и я печеля от куестове и колелото на късмета
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Всъщност няма смисъл и да култивираш...идеята за култивиране е осъществима при комбинация с редът кестенови дребосъчета,който го няма се трепи нахалост...
     
    Valkaaa76 харесва това.
  5. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Благодарение на един добър приятел няма да се трепя нахалост!
     
    Торнадо73 харесва това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Абе много си прав, ама не съвсем.
    И без реда с кестеновите дребосъчета почти се получава - карамфилите стават за около 1 час, пак може да се използва обсъжданият бонус.
    Най-добре е като узряват за нула време, но все пак 1 час е много по-малко от 18 ч. (или колкото там е с вода и тор).
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Думата ПОЧТИ никога не ме е задоволявала,звучи ми като малко бременна булка,я се замисли колко изкачащи ще получиш по този начин....редът активиран не действа безкрайно,а повторното му активиране не е след час ако не ме лъжи паметта хехехехее
     
  8. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Торнадо а спри са вече сами даваме идеи на онеа па после ревем
     
    bayVasil и sm0uk3r71 харесват това.
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    За кое да се спра е пич,духът от бутилката изкочи преди месеци,то не става само да имаш инфо ми ти трябват възможности и акъл да го реализираш,темата не е моя ,а ако си забелязал у форумът се пишат неща едно към гьотере ,никой не се замисля за ОУП или че все пак немците не са толкоз улави и знаят за гугъл транслейтър....а и да уточня нещо малко ти е нисък пагонът че да ми казваш каквото и да е било,просто съм любезен и ти отговарям,приятен ден.!
     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    оф, и моя клас е нюню, ама ай стига веке обърни внимание на котките ;)
     
    bayVasil харесва това.
  11. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    що ли се занимавам тебе ,а това че се предлагаш на всички дами в играта ти дигна пагона цацке8)
     
    bayVasil, xari_myri и RockNRolla харесват това.
  12. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    За премиум ли питаш? Моментално се обира, включена ли ти е отметката за автоматично обиране във вилата?
     
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Явно теб съм пропуснал хехее,да се предлагам ли брее поредния хроникьор странно в играта си да следиш светските ми изяви плод на въображението ти или да постигнеш успехи по големи от средностатистически клавиатурен герой....амебче хех
     
    Последна редакция: 4.8.15
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    искам да споделя, че сега опитах и култивирах рози, получих желания бонус от първия път. Използвах голяма оранжерия, на третото обиране на саксиите ми се падна бонуса за бързо узряване със 7,5 % и вложих 9 лг. Дали играят роля лалотата не мога да знам... Така, че не съм много съгласна, че култивирането е "мисия невъзможна". Друга е хватката явно, защото при електронните неща няма "случайности", има проценти.
     
  15. stefi1121

    stefi1121 Подрастващ автор

    Имам бонуса за бързо узряване и съм го активирал, плюс щолен и самата невинност ,розите с вода и супер тор стават за 1 час и 58 мин.
    Какво друго мога да активирам?
     
    Последна редакция: 4.8.15
  16. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Байо слушай чат пат хората, недей да си все най-хитър;) -Защо- Във фермата е на по-високо ниво от теб, а в ТОП-а та води с доста над полвината;)
     
    sm0uk3r71, Kalina_A и Каспаретка харесват това.
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Байо нали помниш някога ти бях казал че аз за ниво не играя,по тоя критерий мога да ти спомена поне една дузина играчи с над 50 нива над мен,туй кво значи че не сме приятели и не им давам съвети ли,колкото до топът.....мии ще чакам на 9.08 да коментираш кой кого води....само да не забравиш де хех

    А то не става дума за невъзможност в случая като цяло,просто всеки иска да бий 2-3 пъти саксията и готово хех
     
    Последно редактирано от модератора: 5.8.15
  18. krassimira

    krassimira Напреднал

    Да не сте отворили форум за от умен, по-умен?Не играете от вчера!Титлата най-умен е на БП.Бъдете толеранти,че като ви чета все кредитните ви карти са покрили доста от постиженията.Другото е практика.Забавлявайте се!Не подвеждайте дилетантите/и аз в това число/.Тук да не е метрология за кой по-голям го вади!Лаици като мен четат и се учат от вас като доайени в играта.Доста интересни неща споделяте и ни насочвате в процеса на развитието ни.Само моля бъдете толеранти един към друг!С почитания и респект от новаците като мен!:inlove:Хей,да не се засегнете!
     
    Doremi, xari_myri, Кобрелия и още 1 човек харесват това.
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ще взема да пусна една тема "по- по- най- добър играч":D
    Но като се има предвид, че вече има играчи извъртяли и 200-те нива на играта, едва ли само с пари са работили, иска се и малко стратегия, и находчиваст, и ум... надали можем да се мерим с тях, със сигурност обаче винаги има какво да се научи от други играчи, дори и да са под нашето ниво в играта, това не означава, че са под нашето ниво на игра, а защо не и над това?!:) ;)
     
    0246, desi232, xari_myri и още 1 човек харесват това.
  20. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    направо пускаи една анкета кои е най велик,та да мирясат по старите играчи,стига саси мерили:):):)накои муе по голям пагонаxDxDxD,аз ще гласувам за торнадото защото съм му фен;)
     
    desi232 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.