Куест с Доматко

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 15.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    От магазина на Джак.Пълнолуние
    [​IMG]
    Кървав дъб
    4 бр. Стръкче от кървав дъб360 Плод медуза
    80 Пипало на върба
    60 Плод на тъмнобляскащо дърво
    80 Ябълка на Черната кралица
    60 Листо от страховита върба
    05:0003:15150615
     
  2. sco

    sco Знаменитост

    Въпрос и от мен - Свод на килера от 4. задача ли започва?

    А иначе да се оплача от изскачащите от пълнолунните полета. От двете полета с 8-часово растение/съвсем малко обори и дървета/ - само 87 листчета. Е, как да ги докарам до 820 за три дни. И при личинките е същата трагедия. И при вас ли е така???
    Моля админите да попитат по-нагоре дали не са объркали пак нещо коефициентите.
     
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Да.
     
  4. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Муши в твоят пост 3 пишеш, че не са ни нужни цъкалките, може ли малко разяснени, че се омотах тотално :)
     
  5. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Не трябват за реда
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, на този ред се поставят произволни подходящи по размер.
    Тъй вярно.
    ;)
     
    arseniq1 и kakata13 харесват това.
  7. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Благодаря :) И хубава седмица :)
     
    arseniq1 харесва това.
  8. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Аз нямаше да играя но нали си обичам да си връткам парти билети за нещастие на мен това което си искам не винаги ми се получава от 1 връткане 200 плевня ай сега как да не играеш ми кажи.....И тоя бутик все го къртя с комбайна нямаше ли някаква идея къде да бъде без да се кърти....:D:DСега проблема ми е само в изкачащите на пълнолунието...но мисля че и с него ще се справя...Вече съм доволна и ще я карам едва едва :p:p
    Алуууу ти пак си даваш наклона на форума....:DИ пак да кажа когато има 4.5 листа не винаги хората имат време да четат за това се пита толкова а и повторението е Майка на Знанието..;)xD
     
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Това че има за четене не значи че аз всичко чета,човека питаше аз отговорих,така че най малкото можеш ти да ме нападаш:cry:
    Някъде, да си прочела по форума. че няма да играя и после ,да се похваля че съм завършел задачата,когато намериш такова нещо тогава ще обвиняваш какво пиша:cry:
     
  10. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Това е криза на средната възраст знам :D:D:Dясно и точно съм казала защо почнах да играя...А ти винаги си на тенджарата похлупака със твоите изявления,,,в случая (малко си закъснял) сещаш ли се че не знаеш на кой пишеш...Човека може да си купи нещата и пак да е преди теб,,,,Много те моля смири се малко да не дойда в Асеновград:D:D

    Питай си аз колкото повече се пита толкова по бързо схващам за какво иде реч...:p:):inlove:
     
  11. ФЕРМЕРЗ

    ФЕРМЕРЗ Подрастващ автор

    как да вляза в парника, изпълних всички задачи в продавач на …?
     
  12. staneli

    staneli Старши болярин

    От второто помещение от ляво на дясно на първия ред в продавачницата /там наградата е 20 супер тор/, щом си го отворил, Парника вече трябва да е активен. А в самия Парник се започва от второто помещение от ляво на дясно на последния ред.
     
    Последна редакция: 21.5.19
    ФЕРМЕРЗ харесва това.
  13. ФЕРМЕРЗ

    ФЕРМЕРЗ Подрастващ автор

    Благодаря .
     
    staneli харесва това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо мислиш че аз не мога да си купя,нима ние като останахме в БГ да работим не може ,да си позволим това което ти можеш да си позволиш ,да си купиш в германия:p:p
    Не забравяй как се снабди с хари ,но спрямо теб ми даваш много размисъл ,да не помагам на неблагодарни хора:cry::cry:
     
    arseniq1 харесва това.
  15. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Нямам време да чета спора, май започна от вчера. Не искам да вземам позиция, а това да спре.
    Моля Ви и Благодаря.

    ПП:Друго предупреждение от страна на екипа няма да има.
     
    -niksan- харесва това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    Ох, приключих с Доматкото изцяло. Оборчето за домата-страшилище вече е на полето :D. Обаче доста ме напрегна това събитие...
    Успешен завършек на всички.
     
    kakata13 и Каспаретка харесват това.
  17. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Оле 5 пъти ходя проверявам кое съм свършила,че утре едното нали свършва и да не объркам нещо xD
     
    [[Fermerkaa]], kakata13, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И с доматените истории приключих, мога да се отдам на почивка, все пак празници идват.
     
  19. svetyl4ica

    svetyl4ica Стажант

    Трябват ми около 100 увехнали листчета , помагайте , моля
     
    Последно редактирано от модератора: 22.5.19
  20. adibobi

    adibobi Напреднал

    Имам нужда от помощ, който има възможност нека ми прати увехнало листче. Ника ми е същият, ще се радвам много, ако някой се отзове.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.