Куест селекция: "Неонови обори"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mechopuh78 на 17.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Отчайваща глупост след простотията.Очаквам с нетърпение следващата.
     
    lion8080, desi232, Amelia и още 1 човек харесват това.
  2. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Надявам се, че търсиш това
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Щастливи-дни-и-малки-събития.756/#post-2380
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Щастливи-дни-и-малки-събития.756/#post-2381
     
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    o_O :eek: Ми че то евента не беше ли за кокошки, зайци и кози?!?!? :oops:
    Или викаш дали ще е кокошка или хамелеон - резултата един и същ - от пусто в празно, само дето хвърляш супер храната напразно!
     
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Тъй,направих един експеримент и закупих всичко необходимо за този евент от пазара.Равносметката е около 15-16 000 000 пенита(зависи от пазарите разбира се).Та са замислих,дали е оправдано?Моя отговор е по скоро не.
     
    lion8080 харесва това.
  5. Famine

    Famine Активен автор

    Приключих с този куест. :p:music:
     
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    А колко похарчи мила?Или ако това което предаде беше продала,колко щеше да натрупаш?
     
    lion8080 харесва това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Нещо за различни неща говорим май.
     
    lion8080 харесва това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То за печалба от пазара-да,но загубата от самия евент,не си струва да влагаш толкова неща,който можеш да продадеш,и аз това имах в предвид.
     
    lion8080 харесва това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Доста храна изръсих, но до реда още не съм стигналаxD, оборите светнаха, но доста наляхме, както винаги-много за нищо:mad:.
     
  10. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Разбирам негодуванието ви на всички, което ме подсеща да си задам големия въпрос към админите:

    Дали това събитие с неон да е само началото на дълга поредица, минаваща през неонови крави, овце, маймуни и стигаща до неонови гъски?
     
    MARV3000 харесва това.
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    950 000 пенита и минах кокошките - излиза по - евтино да си купиш от пазара 1 кокошка джудже, да я предадеш в евента, нищо че надвишаваш многократно исканите стойности, отколкото да се мъчиш да предадеш точното количество кокошки, при условие, че лудата кокошка ти е 200 0000 в най - добрия случай, а за преминаването на последните нива на кокошките ти трябва повече от 1 луда кокошка.
    Равносметка - за 6-та задача:
    с по 1 кокошка джудже за 315 000 пенита минаваш,
    а с 2 за супа - 410 000 пенита бройката, 2 копринена - 65 000 пенита бройката, 1 кафява за 21 000- пенита на брой и 20 обикновени - за 900 пенита бройката, е смятайте?
     
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Е, в нашия случай "който играй, ни пичели, който ни играй - пичели“ :pxDxD
    И...не че съм сметкаджийка, но като чета коментарите, се убеждавам, че съм попаднала във втората група ;)
     
  13. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз го изиграх - пак по навик, ма пусто късно се сетих за варианта дет го описах по - горе.
     
  14. baiete

    baiete Болярин

    Гадинките ги имах повечето каквото не стигна го купих , и по навик да не изпусна бума и ми трябва 1 многоцветен хамелеон ги разцъках ма голямо дърво :oops:
     
    Мариана07 харесва това.
  15. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Приключих куеста.Имах повечето от селектираните и доста от исканите животни.Печалбата ми
    от пазара е много добра.Доволна съм.
     
    krassimira харесва това.
  16. tihonti

    tihonti Прохождащ

    защо ми няма куеста?
     
    krassimira харесва това.
  17. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

     
  18. tihonti

    tihonti Прохождащ

    благодаря
     
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :)
     
  20. Eli1200

    Eli1200 Познавач

    Страхотно е, че отново пуснаха "Бум на агънца". Това много улеснява евента, за тези които не са го завършили:D
     
    Мариана07 харесва това.
  21. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Подписът ти е страхотен, ама не е особено подходящ за тази цел, прекалено е огромен, ти как мислиш?