Куест селекция: "Неонови обори"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mechopuh78 на 17.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tani1980

    tani1980 Полубог

    Някой пробвал ли е селектирането при другите животни, освен тези за куеста?
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

  3. Az2

    Az2 Напреднал

    Куестът е готов с цената на енстотин рефрешвания, надпредадени стойности, защото непрекъснато нещо е в повече, и излишно количество нерви.
    Не е нормално да се пускат толкова неща едновременно, които явно товарят играта допълнително, и да е елиминиран варианта за оставане на стойностите за следващата стъпка.
    Не ми хареса начина, по който е "измислено" този път събитието.
    Смятам, че, вместо да ни застрелват с по 3-4 събития, от които натрупахме ненужно количество "неща", могат да се погрижат за качеството на самата игра и приложенията на придобитото.
    Подчертавам, коментарът ми не е към форумните модератори, а към създателите на играта.
    На всички - приятна игра, нали, в крайна сметка, това е от значение.
     
    -helixme4o- и nefertiti харесват това.
  4. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Куеста приключен, оборите заредени. Сега ще се възползвам от оставащото време на бейби-бума за други животни. Дано да се добера до мечтаната модна пчела.
     
    nefertiti харесва това.
  5. kukuruku1975

    kukuruku1975 Стажант

    И аз приключих оборите са в склада . Успех на всички :) Карам на овце но няма прескачане >:(
     
    nefertiti харесва това.
  6. baiete

    baiete Болярин

    Аз помпам хамелеони но и при мен е куцо никакво прескачане :mad:
     
    -helixme4o- харесва това.
  7. desi232

    desi232 Посланик

    вече е в историята,изхарчих 2млн мп ,200 супер храна, а добитъка не помня колко беше,но според мен точките са малко за толкова много ресурс който дадохме в куеста-.-играх го само по навик.от бейби бума нищо интересно>:(най-хубавото от евента са оборите,особено на козите
     
    -niksan- харесва това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аз затова питах каква е ползата, грешката ми беше че конкретизирах неоновите обори, а не куеста като цяло. Защото ползата откъдето и да го погледнеш се равнява на 0.
     
    FrozenKiss, MARV3000 и desi232 харесват това.
  9. desi232

    desi232 Посланик

    наистина е никаква.с реда ще ми трябва повече от 6 месеца за да си избия парите,храната и животните,ако не и повече
     
    FrozenKiss харесва това.
  10. baiete

    baiete Болярин

    Деска светни ме как ще си избием супер манджат и гадините или пак съм чел между редовете :p
     
  11. desi232

    desi232 Посланик

    казвам и животните защото всяко едно струва мп,храната защото си я правя,е вярно че и от куестове съм я печелила,но все пак и там съм влагала ресурс,повечето неща аз си ги произвеждам,само в краен случай купувам,но реално погледнато сме на загуба с този евент>:(
     
    kaliopa и baiete харесват това.
  12. baiete

    baiete Болярин

    Не се нерви не се заяждам ;) то с този ''гоЛЕм'' куест всички сме вътре ако това те успокоява :(
     
    desi232 харесва това.
  13. desi232

    desi232 Посланик

    спокойно,зная че не се заяждаш :),чак пък да се нервирам в момента си слушам музика и ми е супер:music:
     
    baiete харесва това.
  14. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    И аз го приключих, успех на всички :).
     
  15. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Защо ми триете коментарите , нали уж за дискусия ?????
     
  16. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Приключих куеста,но не можах да се възползвам до край от бейбито. Едва сега успях да вляза в играта...
     
  17. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Казах, че куеста е **********и отговорих на един играч по-горе, че играя бейби бума за други животни, какво толкова имаше да приете ?!
    Вече не намирам и поста , за който беше попитал, да играя с други животни и не прескачам от поне 10 бейби бума, но сега точно прескочи само с едно... в едниния обор :) И не върши разбота,. че само в началните прескача :)

    А, също така някой да ми каже след като след това ще си ги построяваме в рабжотилницата , за какво аджаба е този куест ?

    Ми , имаш още час...
     
    Последно редактирано от модератора: 20.8.15
  18. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз карам на кукувици и такова мижаво прескачане скоро не съм виждала.Друг път поне някоя кукувица пънкар сега нищичко.
     
    kukuruku1975 и -niksan- харесват това.
  19. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Аз пак казвам, след като спрях със смс -ите и то по-малко, за храна , сега вече поне 10ти бейби бум никой.....
    Пък да не казвам и колко не ми се отчитат и ги няма , след като преброя в прозореца какво печеля....
    Демек преброявам 6 броя в прозореца, отчетени 4 , еми....
     
    Последна редакция: 19.8.15
    kaliopa харесва това.
  20. kosdas

    kosdas Анализатор

    истрезнях и го приключих това
     
    AIDA_78, desi232 и FrozenKiss харесват това.