Красиво куче

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 21.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Обичам за редчета да играя и още не съм се отказала от тях, наистина е голямо нагорнище в последно време:mad:, все по-често се сещам за доброто старо време, когато евентите бяха рядкост и се чакаха с нетърпение, но форумът беше жив, държеше фемерите будни до 2-3 часа през нощта, за съжаление играта става все по-умряла>:(.
     
    .water., Dionys, fermer4o888 и 5 други харесват това.
  2. sco

    sco Знаменитост

    Може ли да се подаряват по 4 подаръка на куче, или действително са ограничени до 3 ???
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Само по три.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  4. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Скромни са кученцата,не щат повече от три въпреки нашето желание да ги зарадваме повечеxDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  5. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    Да и не знам някой да я е превъртял 8) и да я започне отново.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    БП не дава възможност да я превъртят>:(, новите нива и ТО, които измислиха, дори децата няма да успеят да стигнат до края, да не говоря за по, по, най-големите деца, като менxDxDxD, ще видя края през крив макаронxD.
    Важното е, че се играе трудно без да купуваш, каквото предлага БП.
    Лека полека, ще успея да раздам подаръци на всички палета, пак ще копам до края, но какво да се прави.
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо до последно,последните 3дена копая през телефон.Тази вечер превключвам.Без плевня ,не съм въртял парти.През деня три реколти от растението,нощно времеОранжева далия.Дадоха ни възможност да почивале,празнични дни.
     
    Последна редакция: 26.5.19
    Doremi и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От както започна евента копам, но все още не съм подарила на всички кученца подаръци, СТ имах малко и не купувам кошници, едно обиране не стига за един подарък, така, че на мен ми се налага да покопам още малкоxD.
     
    -niksan-, sm0uk3r71 и ka-linka харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От магазина си купуваий с монети редовно купувам:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И тях бях занулила, тор, обикновени врътки, сега дракон, под 1000 ги оставихxD, беднотия отвсякъдеxDxDxD.
    Затова съм запретнала ръкави и копам ли копам, още малко и този ред ще светне:music:.
    Сега ще отида да гласувам за някой свестен европейски депутат, (къде ли ще го намеря), та дано да ги стигним европейците по заплати и пенсии:p, преди да предам богу духxDxDxD.
     
    -dd76-, bubolina8, esz102 и 4 други харесват това.
  11. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    От сутринта кученцата са доволни,а аз свободен:D
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Този месец заслужих тиквен медал, имам 7 стикера, не е лесноxD.
     
    [[Fermerkaa]], dedoto, kakata13 и 2 други харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Кучешкия беше лесен.
    Не го ли завърши?
     
    dedoto1 харесва това.
  14. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    не до половината сега имам едни обучения и изпити и в повечето случаи влизам сутрин и вечер а това вече е крайно недостатъчно ама колкото толкова БП мисли само за тези които плащат
     
    [[Fermerkaa]] и -niksan- харесват това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Най важно е обучението:):)