Краб?

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от yannisz на 4.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Tags:
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. yannisz

    yannisz Стажант

    Производството на храна за крабове изчезна, затова се наложи да им давам супер храна. Току що видях, че и крабовете липсват?!
    Моля, погледнете къде е грешката.
    Благодаря
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ИД ? отворени ли са в храма с банани?
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    След обновлението на Бахамарама на 2 септември т.г. е необходимо отварянето срещу златни банани на статуята за крабовете в 9-та стая, за да може да се мели храна за тях и да се ползват съществуващите обори (след прибирането им в менюто).
    Вероятно не липсват при теб оборите за крабове, просто не можеш да ги поставиш на полето.
    Все пак ако е отключена статуята и с това не се разрешава проблема и желаеш някаква проверка, остави ID на фермата и конкретно опиши какво според теб се губи.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. yannisz

    yannisz Стажант


    Благодаря за отговора. Сега видях, че статуята не е отключена, което е странно, имайки предвид, че от години си имам обор за крабове и мога да меля храна за тях (което сега не е налично). Дори си имам все още един обор на полето, в който си отглеждам крабове, които след обирането на обора изчезват?!

    Мога да приложа снимка, но не знам как да я кача.
    ID: 30197564

    Поздрави
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Когато животни от загадъчен обор се въведе като обикновено животно, т.е. с възможност за закупуване на обора в магазина срещу мп, винаги се въвежда и статуя за него и се променя "статуса". Т.е. дори и да си можел/а да мелиш храна, вече това става невъзможно без отключването на статуята. А оборите могат да се ползват докато се приберат в менюто. След това се виждат, но зачеркнати, т.е. има ги, но не е възможно поставянето на полето.
    Но не е възможно животните да изчезват.
    Все пак ще предам за проверка има ли налични крабове в плевнята или не. Само търпение, моля.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. yannisz

    yannisz Стажант

    Благодаря.
    Само да кажа, че оборът за краб си е на полето още от преди и понеже сега не мога да произведа храна за него, (а преди това можех) давам/х от супер храната. След обирането обаче крабът не се отчиташе като бройка и оттам ми направи впечатление.
    Възможно е да е от нововъведението в играта. Но защо при налично животно, което си имам отпреди, отново трябва да отварям статуя за него? Не е логично.
    Благодаря за проверката. Ще почакам.
    Поздрави
     
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Да не би да имаш пуснато и производството на крабове, което да ти взема от животинките?
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Най-добрата проверка е да отвориш крабовете в храма с банани и всичко ще си дойде на мястото. Искаш да си спестиш бананите, но не става. Такава е играта за всички :)
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И аз първо си помислих за това, но как ще направи работилницата, ако няма отворена статуя за крабове?

    За мен по-скоро проблемът е от неотключената статуя - обира животни, но не ги вижда на пазара, щото един вид няма достъп до тях. Но в плевнята такива животни се виждат, макар и в сиво/осветено, т.е. има ги, но не могат да се ползват.
    Все още чакам резултата от проверката.

    Къде не се отчиташе? Къде погледна? В плевнята надникна ли?
    Със сигурност е от нововъведението.
    Защото такива са правилата на играта и са еднакви за всички.
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ами да вземе юнакът да си отключи краба в храма и тогава да каже има ли проблем. При неотключена статуя защо да ангажира екипа с проверка?
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Резултатът от проверката е, че имаш 47 краба в плевнята и ненахранен обор за крабове на полето.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. yannisz

    yannisz Стажант

    Знам, че имам, ама не ги виждам.

    Ами да, защото си ги имах досега, а изведнъж изчезнаха. И храна си произвеждах, и крабове събирах... а изведнъж нововъведение, трябва да отключа статуята. Въпросът е как си ги имах преди това, без да се е налагало да отключвам статуя за тях?
     
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Човек, не разбра ли? Играта се променя, условията също. Всичко вече се достига с банани и звезди. Отключи си крабовете и мирясай, че занимаваш хората с глупости. Ако не ти харесват новостите, не играй и проблемът ти е решен.
    Защото, не защото, имал си, нямал си, влизай в храма и плащай с бананите. И в магазините имаше безплатни стоки, но ги направиха платени. И какво? Спря ли да купуваш?
    Темата е изчерпана. Играчът да си отключи крабовете, да плати с банани и да спре да пише.
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Отключи статуята на крабовете и ще ги виждаш. По друг начин няма да стане.
    Повтарям - винаги когато бахамарамско животно от загадъчните стане обикновено, т.е. вече може да се купува обор за него в магазина срещу пенита, се въвежда и статуя за него в храма на маймуните. Какво е било преди това няма никакво значение.
    Така че отвори си въпросната статуя и всичко ще си дойде на мястото.
    А аз приключвам темата, т.е. я заключвам.
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.