Компесация за ежедневния и коледен календ

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от пандичка на 10.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ТИН

    ТИН Обитател

    и при мен е същото положение
     
    Последно редактирано от модератора: 13.12.17
  2. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    А който си го е отворил с лалогулдени,ще му бъдат ли възстановени?
     
    Последна редакция: 13.12.17
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ако говорим за 9-ти трябва вече да са ти върнати.
     
  4. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    bubolina8 каза:
    Имам проблем със отварянето на последния подарък ,който дава 100% точки не ми се отваря .Пише, че не съм отворила третото чорапче а аз съм сигурна че го отворих.Моля за проверка ID: 15990156​
    здравей, в системата подаръка е неотворен. Ако искаш можеш да го отвориш срещу лг, не може да се отвори по друг начин.:(
    "Човекът е станал свръхчовек… Но свръхчовекът със свръхчовешка мощ не се е извисил до равнището на свръхчовешки разум. Колкото по-могъщ става, толкова повече обеднява духовно… Трябва да се разбуди съвестта ни и да осъзнаем, че колкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме."
    /Ерих Фром/
    [​IMG]
    Summer wine... Още на третия ден имах проблем ,но не съм снимала.И твърдя ,че съм го отворила
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Както ти е писала колежката, при нас стои не отворен и няма какво да направим :(

    За нас е достатъчно, нека да не сме толкова мнителни поне в тази игра.
     
    Последна редакция: 13.12.17
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    За вас може и да е достатъчно, но не вие решавате, нали? Доколкото знам, просто предавате случая "нагоре" и там някъде, някой друг взема крайното решение.
     
    Agrafix харесва това.
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    И за на горе все още. Не мога да разбера какъв е проблема, да на всички ни е ясно че може да се манипулира, но колко хора ще се занимават с това и ще го направят така че да не разберем. Ако този вариант не ви устройва, да не се занимаваме изобщо с календара?
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    А не, занимавайте се, това ви е работата! :) Мен лично най ме устройва, да не се налага да ви занимавам за нищо, никога, но за съжаление това е само мечта... Това със снимките няма да проработи, сигурен съм. Малко ще са онези хора, които ще отделят време и дисково пространство, за да правят "снимки", удостоверяващи всяко свое действие в играта. Просто ще имате едно дежурно оправдание - няма снимка, няма как да се направи нищо... И не се впрягай, нямам нищо лично против теб, даже си те харесвам, ама това е тайна...
     
    Последна редакция: 13.12.17
    Agrafix харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.