Компенсация

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от tanyamery на 27.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Дали е предвидена някаква компенсация за тези играчи , които са предали продукция за класацията ТОП 1000 , но отпаднат от нея ? Бонус код , декорация или поне някой и друг ЛГ ?
     
  2. baiete

    baiete Болярин

    За 4 години никога не е имало и няма да има защото никои не ни кара насила да играем всеки си преценява силите и възможностите. А и какъв е смисъла да има . Тогава защо другите да се напъват. Честно казано аз лично не съм участвал никога защото мисля , не съм подготвен още . Надявам се следващата година вече да имам ресурса да се пробвам :p
     
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Награда за тези, които са предали стоки в последната задача, но не са се класирали в първите 1000 не са предвидени.
     
  4. Dragonj120

    Dragonj120 Подрастващ автор

    Ясно , жалко..........,но пък вероятно ни предстоят конкурси за коледна украса или нещо от този род...........
     
  5. *GRACIELA1616*

    *GRACIELA1616* Младши експерт

    КОГА ЩЕ БЪДАТ ИЗВЕСТНИ ОКОНЧАТЕЛНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОТ ТОП 1000 И КОГА ЕВЕНТУАЛНО ЩЕ БЪДАТ НАЧИСЛЕНИ ПОДАРЪЦИТЕ?
     
    Dragonj120 харесва това.
  6. Привет, в понеделник - клик.

    П.П. Необходимо ли е винаги да викаш?
     
    Последно редактирано от модератора: 28.11.14
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.