Комиск 6: Сделката

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от KALIN76 на 7.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. KALIN76

    KALIN76 Прохождащ

    изчезна ми първата мисия от куеста докато я изпълнявах
     
  2. Проблемът е предаден, работи се по отстраняването му, ще ви информираме като научим нещо ново.
     
  3. KALIN76

    KALIN76 Прохождащ

    благодаря ви всичко е о.к.
     
  4. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Във ФАЯ изчезна табличката с указания, в коя задача, какво се изисква и какви са наградите... Поне аз не виждам. Стигнах до 3-та задача, тръгнах да търся какво трябва да ми е начислено като награда от първите две задачи, какво количество китки и перки ще са ми нужни за 3 - та и 4 - та задача общо, но уви, инфото го няма, иначе друго всичко е на линия... Кошници, работилници и т.н.

    Сега, като гледам и на супения куест дето ще е в читалището му няма табличката, или поне при мен не излиза.
     
    Последна редакция: 8.11.14
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Проблемът с таблицата е познат, вероятно след малко ще бъде отстранен.
     
    tutifruti9 харесва това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    http://fa.bigpoint.graal-network.com/convert.php?id=249&key=535f100e336531481ac098f444807ba1&lang=bg
     
  7. 4okolino

    4okolino Младши експерт

    С тази първа задача голям проблем.Изчезна все едно ,че съм я завършила.После като отворих фермата виждам,че тече време.Хвърлих маса пари и нерви за продукти и накрая няма да ми стигнат 300 бройки. Това е голямо безобразие .Искам всичко да се провери и задачата да ми се счита за приключена.ID 44757863
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?posts/42790/
     
  9. chochi

    chochi Стажант

    Здравейте имам проблем.Минах втора задача но не ми начисли трите бройки на работния план моля да проверите.ид 47065168
     
  10. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Виждам, че с тях си построил 3 Стажантски работилници, които са ти в менюто с оборите.
     
  11. 4okolino

    4okolino Младши експерт

    Благодаря за бързата реакция.Всичко ми беше начислено.
     
  12. l.bm

    l.bm Стажант

    Благодаря Ви за бързата реакция и преизчисляването на наградите и в двете ми ферми l.bm и l.bm-Lilian55. Приятна вечер.
     
  13. valentin4o

    valentin4o Прохождащ

    здравейте имам проблем не съм преключила с 1задача а ми даде наградите
    моля за проверка valentin4o id26590663
     
  14. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Предполагам е резултат от скрипта, който приключи първата задача на засегнатите играчи. Вероятно и твоя акаунт е бил "поправен". Можеш да продължаваш със следващата стъпка.
     
  15. valentin4o

    valentin4o Прохождащ

    да благодаря
     
  16. chochi

    chochi Стажант

    Благодаря,нещо съм се заблудила
     
  17. sikos70

    sikos70 Прохождащ

    някой да ми каже от къде да си намеря обор за къртици
     
  18. baiete

    baiete Болярин

    падат се от майстор строител или по време на П и Т
     
  19. alyocha

    alyocha Подрастващ автор

    Няма ми рабоотилниците,чакам ги от сутринта
     
  20. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Във втора задача се получават 3 бр. строителни плана, с които могат да се построят 3 бр. работилници.

    Това става в Работилницата в града. Там избираш втория бутон с къртиците и строиш 3 бр.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.