Комиск евент 7: От птичи поглед

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 14.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. kosdas

    kosdas Анализатор

    да не би да им е за първи път аз вече чакам
     
  2. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Да ви кажа нещо на информацията :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    ..koni.. харесва това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Според мен щом е дърво трябва ТО от него да се зачита.........

    А супер тор остана ли ти , че вчера в подготовката за днес и нея занулих ! ! ! ? ?
     
    Последно редактирано от модератора: 15.1.15
  4. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    И аз в последния момент разбрах за това, изядох си мармаладите и венците и си останах с тях. Отказвам се от този евент!
     
  5. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    И аз си използвах продуктите, но не е за пръв път....една студена вода и пак отначало xD:cry:
     
    Bocko_Mocko харесва това.
  6. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    А сега дървесна тор и тор на фърковатата Мими откъде???:mad::mad::mad:И моля сините да ми обеснят сега обикновените секвои как да ги накарам да узреят до 12 часа утре ,за да мога да започна куестта в началото както си му е реда ???:wuerg::wuerg::wuerg:Трябва да пледират за сериозна КОМПЕНСАЦИЯ голямата точка!!!8)И си мисля , че доста от играчите ,които още не са свикнали с циничното отношение на БП към нас ,освен всичко останало са и с по един великденски и един пролетен назад , а това в момента са 100 000- 120 000 пенита.;)
     
    Mankata и ..koni.. харесват това.
  7. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    А в края на комикса имаме малка изненада за вас
    [​IMG]

    Изненадата дойде май преди началото, до края вече, кой знае каква ще е?
     
    -helixme4o-, MARV3000, mite63 и 4 други харесват това.
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    спокойно де , сега може да ви кажат , че евента ще стартира тази вечер в 18 часа
     
    MARV3000, tutifruti9 и ..koni.. харесват това.
  9. ТИН

    ТИН Обитател

    Да попитам :мармаладите за ТО от дърветата ги изяждаме преди да оберем дърветата,нали?
    А мармаладите за оборите за ТО ?-преди обиране, ли ?
    А,мармаладите за намаляване на времето на оборите?-преди зареждането на оборите ли беше?
     
  10. [gabi]04

    [gabi]04 Младши експерт

    е това ще е голяма гавра с насxDxDxD
    аз вече обрах полетата и дърветата :cry:

    винаги ядеш преди да почнеш да обираш каквото и да е;)
     
    Последно редактирано от модератора: 15.1.15
    sabchooo харесва това.
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Вече нищо не може да ме учуди... Радвам се само, че бях забравила за началния час на комикса, а и бях решила да го почвам от утре, та не се минах с венци, чатнита и мармалади... Тъкмо ще ми станат и дръвчетата готови, без да им давам зор със тор или други разни безобразни...
     
  12. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Всичко това НЕ Е вярно!!!
    Ядеш преди да обереш дърветата! И ядеш мармалади и тем подобните преди да заредиш оборите!
     
  13. sladkatageri123

    sladkatageri123 Прохождащ

    ТО НАКРАЯ МАЙ ЩЕ Е НАЙ - ДОБРЕ ДА СЕ ОТКАЖЕМ ОТ ИГРАТА ........ ЧЕ ДА РАЗБЕРАТ КАКВО Е ДА СИ ИГРАЕШ С ХОРАТА ....ПЪЛНО БЕЗООБРАЗИЕ още малко ми и се отказвам изцяло от играта че то ти писва вече .....:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  14. baiete

    baiete Болярин

    Правилно си разбрал/а/ ;)

    Аз затова изчаквам за толкоз години сме се нагледали на циркове xD
     
    Последна редакция: 15.1.15
  15. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ми така де , да ти е по -гадно........ма иначе пък стана весело , я виж колко хора били живи
     
    -helixme4o-, MARV3000 и tutifruti9 харесват това.
  16. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Мноооого съм разочарована. Първо-пропуснах едно бране на дървета. Второ-загубих от двойните точки, защото разруших цяло поле още вчера за да си настаня дърветата. Добре, че не изядох мармалада и венеца, че щях да съм и много ядосана.Голяма подигравка.
     
    ..koni.. и sladkatageri123 харесват това.
  17. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Всеки път все по зле
     
    MARV3000, sladkatageri123 и tutifruti9 харесват това.
  18. dorka.68

    dorka.68 Стажант

    ФАЛСТАРТ! Пробното обиране го направих,можеше и да се справя,жалко за толкова специална и дървесна тор,трябва да има компенсация. ИСКАМЕ КОМПЕНСАЦИЯ!!!
     
    nefertiti харесва това.
  19. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител


    Това е като наркотик.., вреди ти но се пристрастяваш... Опитах се да се откажа, не играх една година, сега ме е яд до някъде... Малко по - спокойно приемам бъговете като днешният, разчитам на съседи и приятели и колкото толкова... Здраве да е...
     
    nefertiti харесва това.
  20. ТИН

    ТИН Обитател

    А,ще се смятат ли ТО от:солно, млечно,захарно,медено,телено,яйчено ?
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.