Комиск евент 7: От птичи поглед

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 14.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. niki201298

    niki201298 Прохождащ

    Здравейте, вълшебното дърво и дървото на дъгата ще участват ли?
     
  2. IceAge

    IceAge Стажант

    Много благодаря, имам го, просто съм заплесната xD
     
    FrozenKiss харесва това.
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма не бой се убуу че го имаш,па който го няма мис Капри ще посъветва да се изядат към 30 хиляди киша и от 1-во ниво ставаш 71-во за нула време :D :D :D
     
    dorka.68, trol4o1 и FrozenKiss харесват това.
  4. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    xDxDxD И аз много му се чудех на това червено зеле.... рядко го садя и ползвам.
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз предлагам направо да тургат лютиче,като е гарга да е рошава,тъй де зелето го имат повечето играчи,пък новите колеги кучета ги яли,(тъй де може пък да изядат няколко хиляди киша :D ) от доста време търпим подигравки,лично за мен поне е така,куест или играя нацяло или хич не го почвам :)
     
    sladkatageri123 харесва това.
  6. Привет, да, само за острова.

    Не, те са предмети.
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Капри чакам си отговорът за оборите че да си освободя програмата за 12 часа отглеждане на добитък :)
     
  8. trol4o1

    trol4o1 Стажант

    Всеки следващ куест все повече не ме радва! "Този е върха!" Около 15000 бройки от растение - добре, обаче някакви си хиляди точки от дървета и обори за време.......идва малко в повече. Растение ли да се сади, дървета и обори ли да се слагат и махат?!
    Последните куестове ги играя избирателно - вземам си наградите, които ми харесват, но този, последния - изобщо не смятам и да го започвам.
    Успех на играещите!
     
    Последна редакция: 15.1.15
  9. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    За да се минат задачите с точки, ако съм чела правилно, трябват по 2400 точки. Е няма да се вземат всички награди и какво от това ? Куеста може да се приключи ...
    Колкото до продуктите от занаятите, според мен най-добре е да се използват великденски мармалад, пролетен венец и мармалад от рози. Действат на всички полета и на всичко.
     
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Мисля, че е необходимо още едно, не маловажно уточнение - след максималното (според възможности и вложен ентусиазъм :p) надхвърляне на 4% бариера и приключване на задачата, какво да се очаква като част от наградата?! За ТО, парти билети, купони за помощна техника е разбираемо, но част от небесен ред, част от цъкалка? Или по презумпция (мечти...мечтиии..) се подразбира получаването им? ;)
     
  11. sm0uk3r

    sm0uk3r Стажант

    третия го закачаме на ушите си
     
  12. Здравей, в задачите, в които може да се получи частична награда няма цъкалка или ред. Т.е. получаването само на 1 облак не е на дневен ред :)
     
  13. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Здрасти! Знаех си :( А толкова ми се искаше да има светлина в тунела :oops: Значи ако не ти достигне дори 1 ТО (образно казано)...
    ПП: Между другото с оборите наистина са се оляли! (макар и за 24, не за 12 часа)
     
  14. Не, не, нещо май не се разбрахме - редчето го получаваш в последната задача, ако я изпълниш. В другите е необходимо само да прескочиш нататък. И от тях вземаш частична награда.

    П.П. За оборите - напр. три полета обикновени щрауси и бахама с маймуни и се получава. И да не забравяме разните му нещица за по-бърз растеж...
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Евента ми заприлича на парламентарни избориxD4% бариераxDxDxD
     
    amira харесва това.
  16. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Напротив, аз те разбрах отлично, а и така предполагах от самото начало...Редчето по грешка съм го тикнала в поста, но само по себе си, без цъкалки няма стойност, нали? Да разчитаме на П&Т?! 8)
    За оборите може и да си права, не съм правила сметки, но това не пречи да поддържам твърдението си -.-
     
  17. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Жужу, и цъкалките са в задачи, които не са свързани с точките.
     
  18. sm0uk3r

    sm0uk3r Стажант

    xDегати скъпото чатниxDби ли ми сметнала в пенита колко излизат оборите + храната, че видиш ли мож на мотивираш да я изиграем тъз тъй безумна задачаxD
     
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxD толкова се отвях във възмущението си, че ми падна пердето! xD
    Страшна си! :) Мерси!
    Това решава цялата стратегия :music:

    Оооо...нетът ми прави мизерии, но и доста по-късно осъзнах, че "пердето" явно ми пречи да виждам ясно "сините нюанси" :oops:, таааа...благодаря и на теб! По-добре късно, отколкото никога! :)
     
    Последна редакция: 15.1.15
  20. Привет, не бих :). Пък и никой не ни кара да я изиграем, въпросът беше възможно ли е или не. Но ти може би помниш, когато играехме Ноевия ковчег и плащахме за разрушаването му и за разрушаването на полетата. Тогава се напъвахме да съберем парички за 30 обора, а цените на пазара бяха къде къде по ниски, нали. И оборите след това потъваха в небитието, нали.
    Абе игра да става, виртуални пенита ще направим отново. Такова е мнението ми.

    П.П. Само за сведение за новите играчи - царевицата се продаваше по 0.74-0.77 мп и като успеех да продам за 0.77 бях безумно щастлива.
     
    Последно редактирано от модератора: 15.1.15
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.