Комиск евент 7: От птичи поглед

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 14.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Можеш да береш колкото пъти искаш, след като натиснеш бутона "стартирай", също както при Гастрономия.
    Ако по време на тези 24 ч от стартирането не си обрала поне 4 %, задачата свършва, без да получиш награда, но дава да предаваш във втората задача.
    След това можеш повторно да стартираш първата и още веднъж имаш възможност за 24 да береш дърбета и да получаваш ТО от тях. Започваш от 0 ТО, тези от първото стартиране не се отчитат при второто стартиране. Отново можеш да береш много пъти , но само 24 ч.
    Ако отново не успееш да събереш 4 %, то тя пак не е завършена, но вече са минали поне 2 дни от времето на евента.
     
  2. sm0uk3r

    sm0uk3r Стажант

    благодаря
     
  3. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Много благодаря. Вече е ясно. Лека вечер.
     
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    текстилна мелница,производство на сирене,ателие за маски и работилница за платна
     
  5. това за райската ябълка нещо не го разбрах-как точно събираш 30000ТОкато дава 95
     
  6. Привет, за събиране на повече точки опит се ползват продукти с бонус +% то (пролетен венец, великденски мармалад, зелено мате и др.). Също така има домашни любимци, които също увеличават то.
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Мисля че ако не празнослови то човек трябва да обясни думите си,та как за 12 часа се изкарват 60 хил. ТО от обори,да не те репликирам все пак недей напасва обори който притежават играчи от нашите нива :)
     
    trol4o1, sladkatageri123 и krassimira харесват това.
  8. kosdas

    kosdas Анализатор

    само за сведение аз съм 80 ниво и таз таблица с супер прасета дет сте я дали аз я нямам имам си 1 червен свинарник и просто невиждъм как ще се изпълни тоз куест
    ако ще и сичките ниви да си насадя с дървета нестава после с обори пак нестава и ни ми обясняваите да си активирам бурканчета с масло примерно
    щот смятах и с тях нестава
     
    -галатея-, trol4o1 и MARV3000 харесват това.
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Спокойноооооо колеги,на бас че мис Капри бичи мейли на дитету чуду Варунчу с молба да пусни ден на оборите та белким успее да сглоби точките дето са постижими за 12 часа,смех голем брей,хохохохооооо :D :D :D
     
    sladkatageri123 и MARV3000 харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    ами сметни 95.188 полета 17860
    като изядеш пролетен венец или велигденски мармалад който дават по 30 процента еди от тях плюс зелено мате който дава 50 процента става 80 и дракончето о панаира 20 процента стават общо 100 процента.
    дори ще изкараш над 35 000 то
     
  11. .tsoni.

    .tsoni. Стажант

    Има ли бонуси който дават ТО на оборите?
     
  12. ili12341

    ili12341 Стажант

    Аз пък хич няма да съжалявам за тая задача с оборите-важното е да мина по-нататък. Като гледам наградите за толкова труд на тази задача...направо да се попилееш от смях!!!! То не бяха хамелеони, не беше чудо....
     
    sladkatageri123 и MARV3000 харесват това.
  13. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    има мисля, но е 20 процента златен слот, така че няма полза от него-ако не се лъжа е сладко от бодливо грозде.
    30+30 % да е и с све дом. любимци па не моа ги събера тез точки, и само със златни обори и супер манджа.Вземам първа задача без да се замисля и от там надали ще се зоря. Дет вика Ваня то наградите не си струват мисленето .
     
  14. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Редът не е чак толкова зле,обаче то се оляха с тия точки,сега пък от дървета и от животни,следващия път сигурно ще искат и ТО от разплодници,кой знае възможно е целенасочено да се стараят да откажат играчите от играта,апропо чакам си отговорът от админката Капри :)
     
    trol4o1 и sladkatageri123 харесват това.
  15. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Не видях никъде да се споменава за ябълковия мармалад - и той дава +% ТО. Да, само за ябълката (+20%, 16 ч), но е на сребърен слот и не пречи на останалите. Освен това е лесно достъпен и за ниските нива.
    А и горската поляна дава +% ТО за разположените там дървета и обори.
     
  16. ТИН

    ТИН Обитател

    Кога ще започнат да се отчитат точките от оборите?/или кога да се стартира задачата?/
    -при зареждането на оборите, или
    -при обиране на готовите обори?
     
  17. Styx

    Styx Guest

    здравей, оборите трябва са де оберат след стартиране на задачата.
     
  18. IceAge

    IceAge Стажант

    Извинявам се ако някой е питал преди мен, но какво е това червено зеле, което се иска в последната задача?
     
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Червеното зеле е растение от 71 ниво,тъй че ако нямаш това ниво хич не питай да не се ядосваш :)
     
    IceAge харесва това.
  20. st.kremena

    st.kremena Стажант

    Привет, зеленото мате - дава 50% то само на острова , нали?
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.