Комиск евент 7: От птичи поглед

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 14.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Само с райска ябълка на острова можеш да направиш 30 000 точки
     
  2. sladkatageri123

    sladkatageri123 Прохождащ

    Не ми е ясно защо ни искате мнението, след като не правите нищо по въпроса какви са тия 60000 ТО , а за наградите да не говорим........ мн съм разочарована
     
  3. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Играя отдавна, редовно,но има още неща които не са ми ясни. Какво означава слотовете да са пълни?
     
  4. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Малко по нагоре споменавате за """""""Привет, великденски марлалад и пролетен венец и слотовете пълни""""""" слотове - какви са тези слотове и как се пълнят ?
     
  5. krasimm

    krasimm Прохождащ

    Влизаш в плевня,после килер и проверяваш занятчийските продукти стават или не за моментната ти игра.Които отговарят кликваш на продукта и ръката долу и пълниш слота.Намира се в лявата страна на екрана.
     
  6. Привет, прочетете тук - 6-ия пост.
     
  7. mell

    mell Редовен

    Точките опит от обиране само на обори и гигантски обори ли ще са или и от обиране и на производства-пухени пера, ангора и т.н ?
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз не съм по смятането но............чудно ми е "умните" глави от БП успяха да изчислят че могат да се съберат 60 хил ТО от обори,я да видим някой колега или админ изчислявал ли е таз работа.............:)
     
    FrozenKiss, sladkatageri123 и MARV3000 харесват това.
  9. sm0uk3r

    sm0uk3r Стажант

    Същите условия важат и за третата задача, но там търсените ТО са от обиране на обори
    (както от фермата, така и от острова, но БЕЗ производства).

    буря, ко ти пука xDто наградата не си струва смятанетоxD
     
    Последно редактирано от модератора: 14.1.15
    FrozenKiss и MARV3000 харесват това.
  10. krasimi

    krasimi Прохождащ

    Мининумът е поне 4 % за да можете да продължите нататък.
    Така пише в поста на БП,т.е. не се пъни както дойде!:D
     
  11. Привет, от обори и някои производства.

    В 3-та задача на предварителния тест се отчитат и точките от някои производства и това ще остане така и по време на събитието. Това са производствата , за които няма въведена селекция в играта все още (т.е. тези без цветни подобрения).


    Със сигурност могат да се съберат на две полета, в рамките на 12 ч. Интересува ли те по-подробна информация?

     
  12. baiete

    baiete Болярин

    Ще прежалиш някой мармалад за повече точки и дървесна тор за по кратко време . Слагаш всички налични дървета от хамбара чакаш да станат и тогава пускаш задачата и тогава обираш .

    Аз ще го играя добри точки от редичката .
     
  13. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    мерси
     
    sinkara10 харесва това.
  14. sm0uk3r

    sm0uk3r Стажант

  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Уважаеми колеги и вие дълбоко уважаема ми мис Капри,аз куестовете ги играя от скука,но впредвид че за да ми е добре като играч аз имам нужда от нови играчи(все пак всички на високо ниво купуваме продукти от новите играчи),та в тоя ред на мисли политиката на БП не обезсърчава ли начинаещите с куестове който няма как да бъдат изпълнени било заради ниско ниво или недостатъчно ресурси,време е някой да плесне през ръцете новото светило детито Варунчо :)
     
    trol4o1 и sladkatageri123 харесват това.
  16. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    ми за 24 часа-а, аз като смятам-нещо не ми се получава-за моите де.трябва да се ръси с тор-а тя трябва да се купи с лалота-а те не пускат фандък от никъде-ни от кино,ни от награди.само да си купуваме-ама то джобовете да не са бездънни,я
     
  17. krassimira

    krassimira Напреднал

     
  18. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG


    Това са например Производството на папагалски пера, Дъскорезницата на бобрите, Маслото на слоновете.


    o_O май са само тези трите, отивам да ги изброя и да няма въпросителни.
     
  19. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Може би и работилницата за платна и текстилната мелница.
     
  20. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    :( Оказаха се само производства на основни животни (които се отварят при качване на ниво) , за които няма въведена селекция. Те са само три , уточних ги, да е по разбираемо.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.