Комиск евент 7: От птичи поглед

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 14.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    и кофичка с лопатка да си играе детето,пък да остави важните работи на възрастните :)
     
    tutifruti9 харесва това.
  2. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Ко му не аресвате на самолетя не моа ва разбера:music:

    п.п. Тайфуня, ти ми говориш на глухата страна а аз все те нацелвам на мързеливо-стисната:p ама сега съм та набарал да са раздаваш от сърце та да си питам пак, га го водиш пак на сладкарница дъл ша ма оредиш с индийски орехчета:oops: (поне двечки;))
     
    tutifruti9 и !ЕЛИЯ! харесват това.
  3. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Сакън прибих тъxD
    В сексуалния контекст на дискусията мой да помислят хората , че ти директно се насочваш към грубо и безвъзвратно отнемане на орехчетата на чилякаxD
    Ти копай да звършиш евенто че имаш да оцветяваш самолетче за дететоxD
     
    tutifruti9, baiete и bayVasil харесват това.
  4. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Поледено е мъ жена, не моа да копам:music: язе съм далтонис ша ги пращам на Симо той да ги вапца;) нъл каза че ще да е чок шокаритетна наградата
     
    tutifruti9 и baiete харесват това.
  5. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Кот овапцаш такоз! По добре от колкото да трошиш индийски орехчетъ я!:DНе за друго , ам хем е наказуемо хем е леко...притеснително..да речемxD
    Остай тез действия на профитата:music:
    От мен реколта со супер го*на за БП. Банани за раздаване немам..тъй де..не копах;)
     
    tutifruti9 харесва това.
  6. baiete

    baiete Болярин

    Е само работа му създаваш на чилякя , место да ми каже направила съм салата , сипала съм ти ракия ти по нощите самолетчета го караш да прави xD
     
    tutifruti9, bayVasil и !ЕЛИЯ! харесват това.
  7. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    О чиляка не го мисли, ама хич са не кахъри за него.
    Той отдавна ги свърши тея три неща:D
    Ся да вземе творчески да са развива викам:p
     
    tutifruti9 и baiete харесват това.
  8. baiete

    baiete Болярин

    Бях а изпотил от притеснение но са успокоих :D

    Комши да зимам ли кирката и да се метам на влака да трошиме ледо :oops:
     
    tutifruti9, bayVasil и !ЕЛИЯ! харесват това.
  9. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Не мой бе комшу от притеснения да са потиш..поти са от други по- полезни работи:p
    П.П. Еййй, зор пък ся от копанье да са потиo_O
    Комшу, требе те вика Василя на уроци..Спешно!:D
     
    tutifruti9 и baiete харесват това.
  10. baiete

    baiete Болярин

    Нали требе да изчакаме корейците да отнесат плуфките :p
     
    tutifruti9 харесва това.
  11. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Мятай са баце да го трошим за уискито, че без сибирски фъстъци не ми върви;)
     
    tutifruti9 и baiete харесват това.
  12. baiete

    baiete Болярин

    Имам едно питана , че нещо съм зле с математиката за новата редичка . Освен ,че ми дава 2.8 ТО не трябва ли да има и още бонусчета като намаляване на времето и т.н. Ако е така моля за проверка ID: 10471591 . Нарочно не съм ги полял за да е по лесно за смятане ;) . По моята проста математика има нещо гнило освен туй нещо което го садим да не е цвете а парашут за БП.
     
  13. Привет, предполагам, че питането ти е за новата редичка с цветенцата от колелото. Парашутеното цвете е в категория Растения на събитието, т.е. за него само +10% то.
     
  14. baiete

    baiete Болярин

    Ок разбрах и блг за светкавичният отговор ! :)
    Отивам да ги мина с лейката :p
     
  15. 0246

    0246 Обитател

    А какво стана с компенсацията за промяната на датата на старта в последния момент?
     
  16. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Тц, тц, тц...а сега де! Вероятно БП разчита на масово слабоумие, но все ще се намери някой умник/умница, дето да им мъти водата ;) Работата пак върви на "след дъжд - качулка" :sleepy:
     
  17. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    ЕЕЕ, чакай, де! Първо трябва да свърши евента; след седмица в бюлетина ще ни раздадат по няколко торти, мармалади и цветя, които вече не ни трябват чак толкова много и единственото дето ще стане е, че отново ще сринат пазара на посочените продукти.:p
     
    Последна редакция: 20.1.15
    BUTTERFLAYS харесва това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    мармаладите , тортите и венците са малкото зло, ако дадат разбира се, ще се използват в следващ куест, но ако решат да ни компенсират и за техниката, ще е добре да е купон, не да се пуска веднага с използването на бонуса:mad:

    заприлича ми на --рибата в морето, ние слагаме тиганаxDxDxD, но нали надеждата умира последна, не спирайте да се надявате:)
     
  19. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    абе вие не разбрахте ли , че и след евента няма да получите нищо , такова мълчане никога не е имало
     
  20. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Само не разбрах отде дойде идеята за нещо по различно от картички за оцветяване,това е куест от поредица,на предните какво дадоха......:)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.