Комикс евент 6: Сделката

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 5.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Отново сметките не излизат както винаги:>:(
    Хайде сега някой да ми обясни , защото може и аз да бъркам някъде.:sleepy:На две ферми с еднакво заложени полета - плодородни + малки полета на свободните места ,засети на четирите полета - с еднакви продукти ( ЯТП+ВМ или ПВ+КМ ) ми дава следните точки:
    - на едната ферма с стартирани любимци (ID:10643919) - 1 дракон +1 сова+3 врани ми дава 50390 ТО
    - На друга ферма без никакви домашни любимци (ID:46191445) ми дава 44979 ТО
    >:(>:(>:( Какво излиза ,че 45% от домашните любимци върху 44979 ТО се равняват на по-малко от 5500 ТО>:(>:(>:(.
     
  2. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    Здравейте,да попитам и аз,щом като може да се направи частично т.е. 10% защо не ме допуска до 2-ро ниво
     
  3. -paloma7777-

    -paloma7777- Прохождащ

    Ако не са направени 60 000 ТО трябва да изминат 24 ч и тогава ще те допусне до 2-ра задача
     
  4. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    снощи брах в 22 и 15 със всички екстри 2 дракона, 6 сови, пай, кекс,великденски...........и опс поредната изненада на бп таймера ми бега с некорекно отчетени то спрял на 5211 то като ми искаше нов старт на задачатаo_Oвлизах, излизах, кеш, меш и нищо при следващото бране таймера се върнал ,но то ги няма сайде тез 5000 от разсявния:mad:та моля за проверка ид 3688714
    http://prikachi.com/images.php?images/696/7708696G.png
     
    Последна редакция: 7.11.14
  5. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    аха ясно,много благодаря,лек ден
     
  6. Привет, % от домашните любимци не е върху 44979 то, а върху основните точки, тези без бонуса от продуктите.
     
  7. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

     
    Последна редакция: 7.11.14
  8. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    благодаря за табличката, също и на костас

    за мен сметнах:164 плодородни и 118 малки поленца , заредени с лъскав мак с руна, пай, великденски и морковен кекс, с 2 сови и 1 врана, без мими тор(да не се охарчвам) се получават ТО: 38 572 + 3 469(тук може би ще използвам и супер тор за плодородните)
    след това 774 малки поленца с кукуряк с руна, пай, великденски и мк, с 2 сови без врана и мими тор се получават ТО: 14 860,8
    И съм готова с 60к ТО с още едно зареждане на кукуряк примерно
    Ако е така, може само да ме радва.
    ПП. малко редактирах, че имаше грешки
     
    Последна редакция: 7.11.14
  9. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    ОК , съгласен съм ,но пак сметките ви не излизат !!!;)
    Сметни си по таблицата - хайде дори без малки полета дето имаше над110, само плодородните - 160 ги кажи със Мими ,руна,ЯТП,ВМ,КМ,3 врани,1сова и 1 дракон колко е ?А аз под хронометъра имам точно 50390 ТО от всичко + малките полета.Всичко беше засято със Мак:D
    ОК , няма да спорим -вие не сте виновни за сметките на играта , пък и може да са по-малко плодородните полета.Никога не съм броил колко големи поставя комбайна на четирите полета.Мисля около 160 общо ,но не съм сигурен.Останалото място беше с малки полета навсякъде,а и тяхната бройка не я знам точно:p
    P.S. Вече ,след наново поставяне с комбайн и прочитане разбрах ,че общият брой е 167 плодородни и 106 малки полета .Това е всичко на четерите полета за засяване.:oops:
    http://prikachi.com/images.php?images/819/7708819f.jpg
     
    Последна редакция: 7.11.14
  10. tpetrov

    tpetrov Стажант

    какво ? няма да ме пусне на 2 ако не се изпълни 1????:wuerg: трябва ли на всичи полета да слагам .........:cry::cry::cry::cry::mad:
     
  11. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Лелееее, толкова много сметки!:eek: И пак без кръчмар, и пак излизат грешни o_O:(
    Е, аз се пуснах по течението тази сутрин...пък докъдето стигна (тайничко се надявам мястото да ми хареса) :):music:
    ПП: Добре, че не съм завъдила домашни любимци, само грижи те създават и стопаните обременяват :p

    Ще те пусне разбира се, само че след като изтекат 24 -те часа :)
     
  12. tpetrov

    tpetrov Стажант

    Б Л А Г О Д А Р Я !!!:music:
     
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Хич не съм изчислявала как и колко т.о. ще дава еди кое си поле. Започнах куеста като всеки един друг - с ЯМЧ, ВМ, ЯТ пай и кекс от моркови. Снощи по някое време още при разсаждането стартирах първата задача, а тази сутрин /някъде към 8 ч./ я приключих. Рошко два пъти го мъчих, ама % не щя да даде, но с помощта на 1 дракон, 6 сови и 5 врани, нещата станаха...
    Преди малко успях да си построя стажантските работилници и сега чакам да се въдят перките.
     
  14. danilori

    danilori Прохождащ

    здравейте, искам да попитам, като построя трите обора и ги поставя, на тях ще действа ли някакъв бонус, примерно яичен пунш, сладко от бодливо грозде, меденки.....?
     
  15. saharina57

    saharina57 Подрастващ автор

    Със 6 сови, ЯМЧ, пролетен венец, ябълко-тикв.пай и кекс от моркови в 11 часа бях готова с първа задача, реализирах и втора, взех трите работилници и чакам първите перки. 91 ниво съм. Успех на всички!
     
  16. yanina494949

    yanina494949 Кандидат за признание

    при предсшавянето на новите растения пише че точките при обирането са 32 и 48 а се отчита други точки 10 и 15
     
  17. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Това ти е за голями полета, ако си на малки поленца, и си хапнала нещо, или имаш активирана руна, ти отчита 10 за едното и 15 за другото растение.
     
  18. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    От магазина в града. Водят се домашни любимци. Дори в момента има 50 % намаление, но трябва да приготвиш 75 ЛГ за едничка :)
     
  19. ТИН

    ТИН Обитател

    Играта е за забавление...
    Къде е тръпката,ако купуваме неща с реални пари?
     
  20. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Абсолютно съм съгласна с теб :)
    Надявам се казвайки "реални пари", нямаш предвид ЛГ ;)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.