Комикс евент 6: Сделката

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 5.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. lz1pz

    lz1pz Прохождащ

    да разбирам ли че тези 60 000 точки трябва да ги съберем от новите растения или може да пуснем таймера и със другите растения които сме насадили сега ?
     
  2. Привет, само от растенията от събитието - кукуряк и лъскав мак.

    Привет, не забравяй, че плодородните полета дават 2х повече ТО, но за 4х по-дълго време, оттук нататък прави сметки.
     
  3. 0246

    0246 Обитател

    Привет, не забравяй, че плодородните полета дават 2х повече ТО, но за 4х по-дълго време, оттук нататък прави сметки.[/QUOTE]

    Зареждаме от предния ден и събота сутрин се отдаваме на селскостопански труд :)
     
  4. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    А да попитам за тези които нямат възможност да си купят такива пайове, мармалади и венци с пенита и кошници с ЛГ как да направим необходимите точки за 24 часа?
     
  5. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Продаваш нещо ,което си произвела преди за да спечелиш пенита и с тях си купуваш мармаладите,пайовете и пр.;).Иначе продължаваш напред без цялостното изпълнение на първата задача.:(За друго не се сещам.:p
     
    Мариана07 харесва това.
  6. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Дори с поръчките от къщата не мога събра за един пай или великденски мармалад, да не говорим за продажба на нещо друго. Надявам се с кексовете от моркови поне да мина 10%. :)
     
  7. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    zxzxzx674 ти прати ЯТ-пай;)
     
  8. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Искам да попитам ,ако изям Ябълково-тиквичков пай-60%,Великденски мармалад-30% и Кекс от моркови-20%,110% ли ще се отчита увеличението на ТО или само 100%
     
  9. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Много благодаря за помощта и за пая. :D:)
     
  10. -paloma7777-

    -paloma7777- Прохождащ

    Не съм обирала продукция с толкова много бонуси и не знам дали ще даде толкова ТО или ще се зачете само най-високия от 60 %
     
  11. kosdas

    kosdas Анализатор

    наградата от първата задача ателие за маскировка цъкалка ли е или неква работилница дето някои божи ден ще ми трябва та да си направя сметка изобщо има ли смисъл да се моря за 60к точки който ще станат само с 24 часа безсъние и много литри бира до компа да ме държът буден
     
  12. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Поизводството на енотите,което произвежда маски за енот.Зарежда се с храна за еноти и два енота.
     
  13. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    На плодородните полета бонусите от занаятите за ТО ще се натрупват ли?Примерно Пл.поле-48то ,при изядено-ЯТ-пай,ВМ,КМ-105то ли ще даде?
     
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Бонусите се сумират - т.е. 110 % при изяждане на горепосочените.
     
  15. -paloma7777-

    -paloma7777- Прохождащ

    Благодаря
     
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    110 :)

    Аз ги сметнах 100 но може да съм в грешка. Как стигна до 105? Всички изброени продукти са 110%, 48×110%=52,8+48=100,8.
     
    Последна редакция: 6.11.14
  17. bilq76

    bilq76 Познавач

    диваненце ти съвсем ме омота:eek: аз къде мразя математиката ама според мен ТО на плодородни със 110%бонус би трябвало да са 100,8х2 т.е.201,6:oops:
     
  18. Аз ще припомня, че и една руна на дървото има, която дава +10% то.

    Предлагам един вариант за най-бързо постигане на 60 000 то:
    през нощта плодородни полета с лъскав мак + вода+ тор+ супертор + Мими тор, време на растеж с отворена руна за по-бърз растеж 9:12 ч., обиране с всички възможни бонуси (ябълково-тиквичков + великденски/пролетен + морковено кексче вс. 110%)+ евентуално руната от дървото 10% + евентуално всички възложни яйца (сова, дракон, врана, мора)
     
    Последно редактирано от модератора: 6.11.14
  19. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Още при първото обиране ли трябва да се стартира задачата
     
    petya_st и YanaNed харесват това.
  20. staneli

    staneli Старши болярин

    Ти си преценяваш кога да я стартираш, но напомням, че Т.О важат само при обиране на новите растения.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.